techukraine.net techukraine.net Ігри на смартфоні та планшеті: що для вас?

Ігри на смартфоні та планшеті: що для вас?

| | 0 Comments| 2:59 AM
Categories:

Мобільні ігри зарекомендували себе як серйозний бізнес, а не просто як те, про що слід не помічати. Незалежно від того, чи ви змагаєтеся, чи хочете зануритися в гру, вибір правильного пристрою дуже важливий для вашого досвіду гри.

Ми тут, щоб порівняти ігри на телефоні та планшеті, щоб ви могли вибрати, який з них підходить саме вам.

Ігри на телефоні проти планшета: великі пальці проти кінчиків пальців

Існує два основних способи керування більшістю мобільних ігор. Хоча вони поділяють спільну рису дотику до екрана, те, як ви торкаєтеся до екрана, має значення.

Якщо ви граєте в шутери, такі як мобільні версії PUBG або Call of Duty, ви, швидше за все, використовуватимете ручку керування — за допомогою великих пальців керуйте рухом персонажа та прицілюйтеся. Якщо ви використовуєте великі пальці таким чином, менший пристрій буде кращим для вас, і ми пропонуємо використовувати телефон.

Ви також можете навчитися користуватися клешневим хватом, щоб мати перевагу, крім великих, іншими пальцями. Якщо ви шукаєте ігровий телефон, ви можете перевірити ігровий телефон iQOO 11, оскільки він виглядає професійно, незважаючи на свої ігрові можливості.

Однак Claw grip не тільки для телефонів, оскільки багато досвідчених гравців у PUBG і Call of Duty використовують його на планшеті. Єдиним важливим фактором є те, що їм здебільшого потрібно використовувати стіл або ніжки, щоб встановити планшет. Однак планшет набагато краще підходить для ігор, у яких використовуються пальці, наприклад ритмічних ігор.

  Що таке карта зацікавлених сторін і як її створити [5 Tools]?

Завдяки планшету грати в ритмічні ігри стає набагато легше, оскільки цілі стають набагато більшими, тому їх легше побачити та вразити. Планшети також менш схильні до пересування під час ударів по цілях у швидкому темпі, особливо в ритмічних іграх із повзунками.

Ігри на телефоні проти планшета: змагання чи розслаблення?

Конкурентоспроможність залежить головним чином від двох речей: вас і гри, у яку ви граєте. Ви можете грати в конкурентні ігри невимушено, але ви також можете сприймати їх серйозно, бажаючи якнайменше заважати вашій продуктивності.

Для більш спокійних ігор пристрій, на якому ви граєте, більше залежатиме від вашого комфорту. Якщо в гру легше і зручніше грати на телефоні, то ви повинні дотримуватися цього. Однак деякі ігри більш візуальні, і використання планшета дозволить вам насолоджуватися цими візуальними ефектами набагато більше, ніж за допомогою телефону.

Для змагальних ігор і гравців ви захочете використовувати пристрій, який забезпечує кращу продуктивність. Наприклад, більшість професійних гравців у Mobile Legends, Wild Rift і навіть PUBG вважають за краще використовувати для гри телефон. Це здебільшого тому, що це зменшує час, необхідний для виконання дії, оскільки запізнення на кілька мілісекунд може поставити вас у величезну невигідне становище.

Ігри на телефоні проти планшета: занурення

Якщо вам подобається захоплюватися іграми та відчувати, що вони вас оточують, важко помилитися з планшетом, оскільки він займає більше вашого зору.

  Як налаштувати організаційну схему Microsoft Teams

Планшети особливо захоплюють, оскільки вони зазвичай мають потужні динаміки, тим більше, якщо планшет має стереодинаміки. Вам не знадобляться навушники, оскільки звук із динаміків легко оточує ваші вуха, створюючи чудові враження.

Однак одна річ, яку телефони можуть зробити, але, мабуть, більш захоплююча, ніж планшети, – це VR. Якщо у вас є гарнітура віртуальної реальності, до якої можна вставити телефон, ви можете грати в ці веселі VR-ігри на своєму смартфоні та занурюватися більше, ніж будь-що, що може дати вам планшет. Єдиними обмеженнями є заколисування та обмежена кількість ігор на мобільному VR.

Ігри на телефоні чи планшеті: вдома чи в дорозі?

Місце, де ви граєте в ігри, відіграє ще одну важливу роль у виборі пристрою, який вам найкраще підійде. Це вимагатиме від вас самостійно оцінити, у яких сценаріях ви зазвичай граєте — або принаймні відчуваєте бажання грати.

Коли ви постійно на вулиці, телефон може бути найкращим варіантом, оскільки його легко брати з собою. Однак це не завжди має бути так; Якщо у вас завжди є доступ до столу, як у коворкінгу, ви завжди можете грати на планшеті, коли робите перерву. Ви все одно матимете більше користі від планшета, коли будете робити нотатки та виконувати роботу.

Автор зображення: Джет Борха

Проте вдома планшет цілком приємний. Якщо у вас є ігровий ПК, ви навіть можете використовувати Steam Link, щоб транслювати ігри на планшет і насолоджуватися комп’ютерними іграми, лежачи на ліжку. Якщо ви не гравець Steam, ви завжди можете використовувати GlosSI, щоб грати в ігри Xbox Game Pass на Steam Link. Майте на увазі, що деякі ігри можуть бути кращими на телефоні, незважаючи на те, що ви вдома.

  Як показати панель інструментів у Chrome

Що вибрати для мобільних ігор?

Немає чіткої відповіді на те, який пристрій слід використовувати для мобільних ігор. Однак за допомогою інформації, яку ми надали вище, ми допоможемо вам прийняти найкраще для вас рішення.

Можливо, у вас уже є смартфон, тож якщо ви розумієте, що ми сказали про планшети, і вирішите, що воно того варте, вам слід ознайомитися з найкращими ігровими планшетами, якщо вам потрібна допомога в їх пошуку.

Однак, якщо ви не бачите себе в ситуації, коли ви можете часто користуватися планшетом, вам, ймовірно, варто стриматися і замість цього придбати кращий телефон для ігор. Грати на смартфоні – це надзвичайно приємно та навіть ідеально підходить для багатьох змагальних ігор, таких як PUBG Mobile, Call of Duty Mobile, Wild Rift тощо.

Грайте в улюблені ігри на своєму улюбленому пристрої

Ігри, у які ви граєте, впливатимуть на те, який пристрій найкращий, але є багато геймерів, які насолоджуються своїми іграми і навіть добре грають на тому, що мають. Однак придбання нового пристрою також може відкрити для вас більше ігор; ігри, які могли бути надто вимогливими для вашого поточного пристрою.

Ми сподіваємося, що цей посібник допоміг вам прийняти найкраще рішення для себе та покращить ваш ігровий досвід.