Я заплатив 42 долари за те, щоб Apple встановила захисний екран, і я навіть не божевільний

Categories:

Самостійне встановлення захисного екрана — одна з найгірших речей, можливо, гірша, ніж заколоти палець на нозі. Це так погано, що я пішов до Apple Store і заплатив їм 42,75 доларів, щоб вони зробили це за мене. Я не про що не шкодую.

Будь-хто, хто коли-небудь пробував встановити захисну плівку, точно знає, про що я говорю — ви ніколи не зможете правильно вирівняти її, і здається, що пил завжди пробивається під захисний екран, коли ви збираєтеся його розкласти. .

Врешті-решт я кинув рушник і пішов до Apple Store, де я знав, що у них є спеціальні маленькі духи, які можуть ідеально встановлювати захисний екран кожного разу на ваш модний новий iPhone. Результати завжди фантастичні.

Більш уважний погляд на цих особливих маленьких Doohickies

Аплікатори для захисту екрана, які ви бачите в Apple Stores, насправді розроблені Белкіна, і називаються Система додатків ScreenCare+.

Це так само просто, як встановити iPhone і захисну плівку для екрана в слоти (у яких все вирівняно), закрити корпус, а потім зняти захисні плівки. Напевно, навчений тюлень міг би це зробити.

Система ScreenCare+ є власністю Apple Stores, хоча магазинів T-Mobile є щось подібне від Belkin так само. На жаль, населення не може купити собі ці пристрої, тому ми, селяни, застрягли, робимо це по-старому.

Ви можете купити захисні екрани, які поставляються з дешевими маленькими рамками це трохи спрощує підбір захисного екрана, але це не зовсім те саме, що системи додатків Belkin.

Ви платите за послуги

Коли ви заходите в Apple Store і подивіться на їхні захисні екрани, які продаються, ви легко відкидаєтеся від ціни в $39,95 Belkin InvisiGlass Ultra протектор екрану із загартованого скла. Зрештою, ніхто в здоровому розумі не витратить 39,95 доларів на захисну плівку для екрана з наміром встановити її самостійно. Замість цього більшість із нас відправиться на Amazon і купить щось подібне 14 доларів за три упаковки захисних екранів із загартованого скла від невідомого бренду, ціна якого становить лише 4,67 доларів за захисний екран.

  Як перенести контакти, журнал викликів і повідомлення з одного телефону на інший за допомогою MobileTrans

Але ось найцікавіше: Apple встановить захисні екрани «безкоштовно», якщо ви купуєте їх у Apple Store. Тож справді, вам варто подумати про це більше на рівні послуги з встановлення, яка входить у вартість. Це не так вже й погана угода після того, як все сказано і зроблено.

Тож насправді, коли ви платите трохи більше 40 доларів США (з податком) за захисну плівку в Apple Store, ви дійсно платите здебільшого за зручність встановлення Apple для вас. Це принаймні змушує мене відчувати себе трохи краще, думаючи про це цей шлях. Я б ніколи не витратив стільки на протектор екрана, якби мені довелося встановлювати його самому.

  Як використовувати ідентифікатор особистої зустрічі Zoom