Я заплатив 42 долари за те, щоб Apple встановила захисний екран, і я навіть не божевільний

| | 0 Comments| 10:57 AM
Categories:

Самостійне встановлення захисного екрана — одна з найгірших речей, можливо, гірша, ніж заколоти палець на нозі. Це так погано, що я пішов до Apple Store і заплатив їм 42,75 доларів, щоб вони зробили це за мене. Я не про що не шкодую.

Будь-хто, хто коли-небудь пробував встановити захисну плівку, точно знає, про що я говорю — ви ніколи не зможете правильно вирівняти її, і здається, що пил завжди пробивається під захисний екран, коли ви збираєтеся його розкласти. .

Врешті-решт я кинув рушник і пішов до Apple Store, де я знав, що у них є спеціальні маленькі духи, які можуть ідеально встановлювати захисний екран кожного разу на ваш модний новий iPhone. Результати завжди фантастичні.

  Як зробити папір в майнкрафт

Більш уважний погляд на цих особливих маленьких Doohickies

Аплікатори для захисту екрана, які ви бачите в Apple Stores, насправді розроблені Белкіна, і називаються Система додатків ScreenCare+.

Це так само просто, як встановити iPhone і захисну плівку для екрана в слоти (у яких все вирівняно), закрити корпус, а потім зняти захисні плівки. Напевно, навчений тюлень міг би це зробити.

Система ScreenCare+ є власністю Apple Stores, хоча магазинів T-Mobile є щось подібне від Belkin так само. На жаль, населення не може купити собі ці пристрої, тому ми, селяни, застрягли, робимо це по-старому.

Ви можете купити захисні екрани, які поставляються з дешевими маленькими рамками це трохи спрощує підбір захисного екрана, але це не зовсім те саме, що системи додатків Belkin.

  Як перенести контакти, журнал викликів і повідомлення з одного телефону на інший за допомогою MobileTrans

Ви платите за послуги

Коли ви заходите в Apple Store і подивіться на їхні захисні екрани, які продаються, ви легко відкидаєтеся від ціни в $39,95 Belkin InvisiGlass Ultra протектор екрану із загартованого скла. Зрештою, ніхто в здоровому розумі не витратить 39,95 доларів на захисну плівку для екрана з наміром встановити її самостійно. Замість цього більшість із нас відправиться на Amazon і купить щось подібне 14 доларів за три упаковки захисних екранів із загартованого скла від невідомого бренду, ціна якого становить лише 4,67 доларів за захисний екран.

Але ось найцікавіше: Apple встановить захисні екрани «безкоштовно», якщо ви купуєте їх у Apple Store. Тож справді, вам варто подумати про це більше на рівні послуги з встановлення, яка входить у вартість. Це не так вже й погана угода після того, як все сказано і зроблено.

  Як використовувати ідентифікатор особистої зустрічі Zoom

Тож насправді, коли ви платите трохи більше 40 доларів США (з податком) за захисну плівку в Apple Store, ви дійсно платите здебільшого за зручність встановлення Apple для вас. Це принаймні змушує мене відчувати себе трохи краще, думаючи про це цей шлях. Я б ніколи не витратив стільки на протектор екрана, якби мені довелося встановлювати його самому.