Ярлики Siri не працюють: 8 способів виправити!

Коли справа доходить до автоматизації, більшість користувачів iPhone використовують ярлики Siri. Вони надзвичайно корисні і можуть швидко виконувати складні завдання лише кількома натисканнями. Ви навіть можете використовувати їх, щоб заблокувати програми на iPhone або вилити воду зі свого iPhone. Більше того, завдяки інтеграції в Mac, Apple Watch і Apple TV тепер ви можете використовувати ярлики Siri, щоб змінювати користувачів на вашому Apple TV або навіть автоматично змінювати обличчя Apple Watch. Однак є багато користувачів iPhone, які стикаються з проблемами, коли їхні ярлики не запускаються або не можуть використовувати «Привіт, Siri» з ярликами. Якщо ви також зіткнулися з такою проблемою, ось 8 рішень, як виправити непрацюючі ярлики Siri.

Як виправити, що ярлики Siri не працюють (2022)

1. Примусово закрийте програму ярликів і почніть заново

Якщо ярлики Siri не працюють для вас, перше, що ви повинні спробувати, це просто примусово вийти з програми та перезапустити її. Багато разів це все, що потрібно, щоб виправити випадкові збої.

На iPhone без кнопки «Додому» (iPhone X, iPhone XS/XR, iPhone 11, iPhone 12, iPhone 13)

 • Проведіть пальцем вгору від нижньої частини екрана та утримуйте палець посередині екрана. Це відкриє екран останніх програм на вашому iPhone.
 • Знайдіть програму Ярлики та проведіть пальцем угору по картці, щоб закрити її та примусово вийти з програми.

На iPhone з кнопкою «Додому» (iPhone SE, iPhone 8, iPhone 7 тощо)

 • Двічі натисніть кнопку «Додому», щоб відкрити екран останніх програм на вашому iPhone.
 • Проведіть пальцем вгору по картці програми «Ярлики», щоб закрити програму та примусово закрити її.
  Як зберегти Google Doodle офлайн

2. Якщо ярлики не працюють із Hey Siri

Якщо ви не можете використовувати «Hey Siri» для виклику ярликів Siri, ви можете спробувати вимкнути «Listen for Hey Siri» та знову ввімкнути його, щоб вирішити проблему. Ось як це зробити:

 • Перейдіть у Налаштування -> Siri та пошук

 • Тепер вимкніть перемикачі для параметра Listen for Hey Siri, натисніть кнопку Home/Side для Siri та виберіть Allow Siri When Locked.

 • Далі перезавантажте пристрій. Після перезавантаження перейдіть до налаштувань Siri та пошуку та знову налаштуйте Siri.

3. Примусово перезавантажте iPhone

Наступне, що ми спробуємо вирішити, щоб вирішити ярлики Siri, які не працюють, – це примусовий перезапуск вашого iPhone. Це досить просто, і вам не потрібно турбуватися про втрату даних. Просто виконайте наведені нижче дії.

Примусово перезавантажте iPhone 8 або новішої версії (включаючи iPhone X, iPhone XS/XR, iPhone 11/12 і iPhone 13)

 • Натисніть і швидко відпустіть кнопку збільшення гучності.
 • Потім натисніть і швидко відпустіть кнопку зменшення гучності.
 • Натисніть і утримуйте кнопку живлення, поки не з’явиться логотип Apple. Коли логотип з’явиться, відпустіть кнопку живлення.

Примусово перезавантажте iPhone 7 та iPhone 7 Plus

 • Натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності та кнопку живлення одночасно. Коли з’явиться логотип Apple, відпустіть обидві кнопки.

Примусово перезавантажте iPhone 6s або раніше

 • Одночасно натисніть і утримуйте кнопку живлення (збоку або зверху) і кнопку «Додому». Коли з’явиться логотип Apple, відпустіть обидві кнопки.
  Усі транспортні засоби сумісні з Apple CarPlay з березня 2020 року

4. Видаліть ярлики Siri та почніть заново

Якщо ви зіткнулися з проблемами лише з парою ярликів Siri, а решта працюють нормально, імовірно, є проблема з цими конкретними ярликами. Щоб виправити це або виключити проблему як проблему, просто виконайте наведені нижче дії.

 • Відкрийте програму «Ярлики» на своєму пристрої, а потім торкніться «Вибрати» у верхньому правому куті екрана.

 • Тепер виберіть усі ярлики, від яких ви хочете позбутися, а потім натисніть Видалити в нижньому правому куті екрана.

 • Потім торкніться вкладки «Галерея», а потім знову додайте ярлики. Якщо ви завантажили ярлики з веб-сайту, вам доведеться завантажити їх знову. Крім того, якщо вони є ненадійними ярликами, зверніть особливу увагу на те, що вони роблять за лаштунками.

5. Видаліть програму «Ярлики» та перевстановіть її

Якщо попередні кроки не вирішили проблему для вас, наступне, що потрібно спробувати, — це повністю перевстановити програму «Ярлики». Просто видаліть програму зі свого iPhone, а потім знову встановіть програму Ярлики (безкоштовно) з App Store.

6. Оновіть свій iPhone або iPad

Далі давайте переконаємося, що ви використовуєте оновлене програмне забезпечення. Іноді ви можете зіткнутися з помилками та проблемами, які були виправлені в новому оновленні програмного забезпечення, тому завжди корисно постійно оновлювати свій iPhone.

 • Перейдіть у Налаштування -> Загальні -> Оновлення програмного забезпечення

 • Ваш iPhone перевірить наявність нових оновлень. Якщо доступне нове оновлення iOS, інсталюйте його, а потім перевірте, чи знову працюють ярлики Siri.
  Як зняти відео на Chromebook

7. Скидання всіх налаштувань

Іноді такі проблеми, як ярлики Siri, які не працюють, можуть виникнути через комбінацію різних налаштувань на вашому iPhone, які можуть не дуже добре працювати один з одним. На щастя, є простий спосіб відновити налаштування iPhone, не втрачаючи жодних даних. Ось як це зробити:

 • Перейдіть у Налаштування -> Загальні -> Передача або скидання iPhone.

 • Натисніть «Скинути», а потім «Скинути всі налаштування».

8. Повністю скиньте свій iPhone

Це скоріше крайній засіб, якщо ніщо інше не вирішило проблему за вас. Повне скидання iPhone по суті повертає його до заводського стану. Зауважте, що це означає, що ви втратите всі свої дані, тому перед початком роботи рекомендується створити резервну копію.

 • Перейдіть у Налаштування -> Загальні -> Передача або скидання iPhone

 • Торкніться «Стерти весь вміст і налаштування» та натисніть «Продовжити».

Це видалить усі ваші дані з вашого iPhone, скине всі налаштування до заводських налаштувань і перезавантажить ваш iPhone. Потім ви можете налаштувати його знову або відновити резервну копію.

Виправлені проблеми з ярликами Siri на iPhone та iPad

Ну, це були 8 способів виправити ярлики Siri, які не працювали на iPhone та iPad. Сподіваємося, ви змогли знову запустити ярлики без скидання налаштувань iPhone та втрати даних. Повідомте нам, який метод вирішив проблему для вас, і якщо є інші способи вирішити проблему, коли ярлики Siri не працюють, також повідомте нам про них у коментарях.