Ярлики віртуального робочого столу Windows 10

Після нашої публікації про ярлики Windows 10 для прив’язки вікон ми вирішили вивчити одну з найбільш захоплюючих функцій Windows 10 — віртуальні робочі столи. Windows чудово підходить, коли справа доходить до комбінацій клавіш, тому будьте впевнені, що якщо хтось вирушить на пошуки списку комбінацій клавіш для будь-якої функції, він не буде розчарований. Що стосується технічного попереднього перегляду Windows 10, то ми знайшли чотири корисні ярлики, які дозволяють перейти до наступного або попереднього робочого столу з поточного, закрити віртуальний робочий стіл, відкрити новий віртуальний робочий стіл або вибрати наступний або попередній робочий стіл, коли у вас відкрито подання кількох завдань.

  Як приховати список програм із меню «Пуск» у Windows 10

Перейти до наступного/попереднього робочого столу

Windows + Ctrl + клавіша зі стрілкою вліво/вправо: перемикання між віртуальними робочими столами з робочого столу не ініціюється гарячими кутами або активними точками доступу на екрані, як це відбувається в OS X. Щоб перейти до наступного або попереднього робочого столу з поточного, не переходячи у режимі перегляду кількох завдань натисніть Windows + Ctrl + стрілка вліво / вправо.

Закрийте поточний робочий стіл

Windows + Ctrl + F4: Ви можете закрити робочий стіл, не відкриваючи режим перегляду кількох завдань. Цей ярлик закриває поточний робочий стіл і перемикає вас на наступний. Він також закриває програми, які ви зараз відкриті на цьому робочому столі.

  Підтверджено: налаштування Windows 10 тепер запобігає створенню локального облікового запису

Відкрийте новий віртуальний робочий стіл

Windows + Ctrl + D: вам не потрібно відкривати багатозадачний режим, щоб створити новий робочий стіл. Там, де Windows + D згорне всі вікна і переведе вас на поточний робочий стіл, додавши модифікатор Ctrl, а за допомогою Windows + Ctrl + D відкриється новий робочий стіл і ви перейдете на нього.

Виберіть Наступний / Попередній робочий стіл у режимі багатозадачного перегляду

Windows + Tab, Tab, стрілка вліво/вправо: цей ярлик насправді виконується в три кроки. Ярлик Windows + Tab використовується для відкриття перегляду кількох завдань. Якщо у вас уже відкрито, ви можете перейти. Натисніть клавішу Tab ще раз після відкриття багатозадачного режиму, а потім (відпускаючи клавішу Tab) використовуйте клавіші зі стрілками вліво або вправо, щоб вибрати наступний або попередній робочий стіл.

  Як повторно активувати Windows 10 після зміни обладнання

Наш список побажань ярликів для віртуальних робочих столів, які ми сподіваємося побачити в останньому випуску Windows 10: ярлик, щоб надіслати поточну програму на наступний або попередній робочий стіл, закрити робочі столи в режимі перегляду кількох завдань, перемістити всі програми з поточного робочого столу на наступний або попередній робочий стіл і переключитися безпосередньо на робочий стіл без необхідності перебирати їх усі .

Ви знайшли ярлик для віртуальних робочих столів у Windows 10, який ми пропустили? Повідомте нам у коментарях, і ми додамо його до нашого списку.