Як Web Unlocker покращує вашу подорож із вилучення даних

Categories:

Веб-розблокувальники — це вдосконалені веб-скребки, які ефективно збирають дані з різних веб-сайтів і мають сучасні функції, які допоможуть вам покращити свій бізнес.

Бізнес-дані є важливою інформацією для пошуку цінної інформації та можливостей для зростання.

Отримання даних з Інтернету є необхідним для ефективного маркетингу, чого можна досягти за допомогою веб-розблокувальників. І якщо ви виконуєте веб-збирання вручну, це зажадає багато часу та ресурсів.

Використання веб-розблокувальника може не тільки підвищити ефективність, продуктивність і точність, але й спрямувати ваш бізнес до успіху завдяки автоматизації завдань вилучення даних.

У цій статті я обговорю важливість веб-збирання та те, як веб-розблокувальник допомагає в ефективному вилученні даних.

Що таке веб-скрапінг?

Веб-збирання – це простий і потужний процес автоматичного збору структурованих даних із веб-сайтів. На відміну від вилучення даних вручну, витрачаючи більше часу, веб-збирання використовує розумні методи автоматизації для збору мільйонів, навіть мільярдів даних з Інтернету.

Більшість даних, які ви отримуєте з Інтернету, мають неструктурований формат HTML. За допомогою веб-збирання ви можете витягувати дані, а потім перетворювати їх на структуровані дані, які зберігаються в базі даних або електронній таблиці. Це надалі використовуватиметься в різних програмах, щоб зрозуміти стратегію та створити власну.

Багато компаній і приватних осіб використовують веб-збирання для отримання загальнодоступної інформації на веб-сайтах, щоб отримати інформацію та прийняти розумні рішення. Деякі з основних випадків використання веб-скрейпінгу включають аналіз конкурентів, цінову розвідку та моніторинг, дослідження ринку, моніторинг новин і залучення потенційних клієнтів.

Проблеми веб-скрейпінгу

Хоча веб-збирання є важливою технологією для вилучення та збору конкретних даних, воно має певні проблеми.

Боти

Веб-сайти можуть вирішувати, чи дозволяти роботам веб-скейперів для збирання чи ні. Є багато веб-сайтів, які не дозволяють процес сканування веб-сторінок, оскільки в більшості випадків боти виснажують ресурси сервера, збираючи дані з веб-сайту. Таким чином, це опосередковано впливає на продуктивність сайту.

Часті структурні зміни

Щоб підтримувати хороші досягнення в UI/UX і додавати більше функцій, веб-сайти регулярно зазнають структурних змін. Веб-скребки написані спеціально для елементів коду веб-сторінки під час налаштування. Часті зміни ускладнюють роботу, доставляючи скребкам певні труднощі.

Хоча кожна структурна зміна не впливає на налаштування, деякі можуть призвести до втрати даних. Крім того, веб-скребкам важко підтримувати вкладку змін, щоб вона залишалася активною, коли користувач витягує дані.

Captcha

Основна мета капчі — відрізнити людей від ботів, показуючи певні логічні проблеми. Отже, основна робота полягає в тому, щоб уникнути небажаного спаму. При наявності капчі базові скрипти, які використовуються скребками, працювати не будуть.

Заборона

Коли бот веб-скребка надсилає паралельні запити кілька разів або неприродно робить велику кількість запитів, існує ймовірність того, що бот перетне тонку межу між неетичним і етичним веб-скребком і буде позначений. Веб-зберігач має бути достатньо розумним, щоб стикатися з такими проблемами, дотримуючись правильних правил збирання та досягаючи бажаного.

Збирання даних у реальному часі

Збір даних у реальному часі важливий для багатьох компаній, щоб отримати важливу інформацію та прийняти кращі рішення. Від коливання цін на акції до зміни цін на продукти, збирання даних допомагає отримати капітал для вашого бізнесу.

  Як сканувати мережу WiFi на всі підключені пристрої з телефону

Отримання великих наборів даних вимагає накладних витрат, і прийняття рішень на основі цих даних може бути проблемою. Таким чином, веб-скребки в режимі реального часу використовують REST API для моніторингу доступних динамічних даних і збирання їх. Але це все ще залишається викликом. Недбале видалення даних може завдати шкоди сайту та Інтернету та негативно вплинути на ваш бізнес.

Пастки для медових горщиків

Власники веб-сайтів розміщують пастку-приманку на сторінках, щоб перехопити аналізатори. Пастки можуть бути посиланнями, які аналізатори можуть бачити, але звичайні люди не можуть. Коли синтаксичний аналізатор потрапляє в пастку, веб-сайт використовує отриману інформацію, щоб блокувати ботів-скребків.

Вимоги до входу

Іноді для отримання інформації потрібно авторизуватися на сторінці. Коли ви надішлете свої облікові дані для входу, браузер додасть значення cookie до ваших запитів, які виконуються на іншому веб-сайті. Завдяки цьому веб-сайт може знати, що ви та сама особа, яка входила раніше, і може заблокувати вас.

Чим може допомогти Web Unlocker?

Веб-розблокувальник – це розширена версія веб-скребка. Це допомагає цифровим маркетологам, аналітикам даних і інтернет-дослідникам отримувати доступ до веб-сайтів (навіть заблокованих) для дослідницьких цілей. Він розблокує весь Інтернет для вас, обходячи блокування, бани, капчі та обмеження, одночасно автоматизуючи процес веб-збирання.

Доступ до публічних даних є законним згідно з різними правилами. І веб-розблокувальник був розроблений як рішення для розблокування шляху очищення. З веб-розблокувальником вам просто потрібно надсилати запити, не турбуючись про жодні пастки чи блокування.

Веб-розблокувальник дає змогу:

 • Він автоматично використовує домашню IP-адресу або проксі-сервер центру обробки даних, щоб обійти системи виявлення ботів
 • Дозволяє виглядати як звичайний користувач веб-сайтів
 • Вирішує проблеми входу
 • Доступ до локалізованого вмісту по всьому світу
 • Рятує вас від пасток
 • Керує повним циклом управління ротацією IP
 • Налаштовує відбиток пальця в реальному часі
 • Розблоковує та вирішує проблеми, пов’язані з captcha
 • Отримує доступ до веб-сайтів із геообмеженим доступом для отримання даних
 • Налаштовується, щоб залишатися непоміченим
 • Алгоритми машинного навчання Web Unlocker спрощують вилучення даних
 • Це дозволить вам використовувати функцію сканування API.
 • Ви можете залишитися непоміченим за допомогою розширення репозиторію веб-перегляду файлів cookie, емульованих пристроїв і запитів заголовків HTTP
 • Ви можете робити необмежену кількість запитів, щоб отримати потрібні дані

Як працює Web Unlocker?

Щоб отримати необхідні дані, необхідно вказати їх, щоб веб-розблокувальник витягував дані точно та швидко.

Наприклад, якщо вам потрібен список соковижималок, доступних на торговому сайті, а не відгуки покупців, ви можете вказати вимогу щодо отримання лише списку соковижималок.

Коли веб-розблокувальник очищає сайт, спочатку надаються URL-адреси. Він завантажує HTML-коди для подібних веб-сайтів. Розширений скребок може навіть витягувати всі елементи Javascript і CSS. Далі скрепер перетворює дані в HTML-коді в простий і зрозумілий формат.

Джерело: Quora

Здебільшого вихідний формат має форму файлу CSV або електронної таблиці Excel. Дані також можна зберігати в інших форматах, включаючи файл JSON.

Веб-збирання складається з двох частин:

 • Веб-сканер – це алгоритм штучного інтелекту, який переглядає Інтернет для пошуку конкретної інформації, необхідної за посиланнями в Інтернеті.
 • Скрапер — це спеціальний інструмент, призначений для збору даних із веб-сайту. Дизайн змінюється залежно від складності та обсягу вашого проекту.
  10 найгірших операційних систем

Таким чином, він може точно та швидко отримувати дані.

Важливість Web Unlocker

Незалежно від того, чи новачок ви в бізнесі, чи той, що розвивається, вилучення даних допоможе вам збільшити зростання вашого бізнесу в 10 разів. Є багато причин, чому розробники, аналітики та бізнес люблять використовувати веб-розблокувальник замість самокерованих проксі-серверів і обробки капчі з точки зору функцій і можливостей. Давайте дізнаємося, яку користь для бізнесу приносить сканування веб-сторінок за допомогою веб-розблокувальника.

Спрощення вилучення даних

За допомогою сучасних технологій, таких як веб-розблокувальники, ви можете спростити процес вилучення даних. Це дозволяє будь-кому легко видобувати дані в масштабі. Крім того, ви можете отримати доступ до ботів, які дозволяють збирати дані в будь-якому масштабі.

Інновації зі швидкістю блискавки

Сканування та сканування дозволяють підприємствам швидше впроваджувати інновації та створювати нові продукти. Багато компаній розвиваються, збираючи та використовуючи дані з багатьох джерел. За допомогою веб-збирання ви можете покращити свою ціннісну пропозицію. Крім того, він допомагає тестувати та втілювати нові ідеї за допомогою даних, отриманих із веб-сайтів.

Генерація потенційних клієнтів

За допомогою веб-розблокувальника ви можете легко отримати доступ до бізнес-даних конкурентів. Це також допоможе вам створювати автоматизовані машини продажу. Ви можете шукати та збирати дані залежно від якості та рівня точності, які вам потрібні. Отримавши необхідні дані, ви зможете залучати потенційних клієнтів і підтримувати зростання.

Автоматизація маркетингу

Збирання даних безпосередньо пов’язане з автоматизацією маркетингу. Скажімо, ви помітили профіль свого конкурента в Instagram із 18 тисячами підписників. Але, якщо ваш продукт кращий і користувачі дізнаються про нього, вони можуть легко змінитися. Для цього вам потрібен кращий маркетинг.

Для цього ви можете отримати дані, які містять список підписників, і підписатися на них і надіслати їм DM. Ви також можете зробити це в Twitter, Facebook тощо. Крім того, ви можете зробити те саме для веб-сайтів конкурентів. Це допоможе вам швидше розвиватися на ринку, знаючи, що потрібно вашим клієнтам, і даючи їм саме те, що вони хочуть.

Моніторинг бренду

Основний крок, якого дотримується більшість клієнтів, — це перевірка відгуків перед покупкою. Підприємства повинні рекомендувати продукти відповідно до своїх потреб і змушувати їх вірити, що вони роблять правильний вибір. За допомогою веб-розблокувальника ви зможете зрозуміти своїх клієнтів і запропонувати кращі пропозиції.

Крім того, ви можете відстежувати соціальні мережі та поєднувати їх із аналізом настроїв, щоб швидко реагувати та винагороджувати користувачів.

Аналіз ринку

Якість над кількістю – це те, що має найбільше значення в сучасному конкурентному світі. Замість великих обсягів даних вам потрібні розумні дані.

Наприклад, якщо ви продаєте запчастини до машин, вам необхідно вказати мету покупки деталей. Тут вам просто потрібно зібрати дані з конкретних веб-сайтів, які також розповсюджують такі запчастини.

Тепер ваша черга покращити продажі за допомогою отриманих вами даних. Це допоможе вам добре проаналізувати ринок і збільшити продажі.

Працює з машинним навчанням і глибоким навчанням

Вам потрібен великий обсяг даних, щоб навчити ваші машини будувати модель відповідно до вхідних даних. Дані — це ваш основний вхід, коли ви хочете, щоб ваша машина виконувала роботу.

Незалежно від того, чи хочете ви передбачити фондовий ринок або стратегію продажів продуктів ваших конкурентів, отримання даних із веб-сайтів за допомогою ML і DL і вказівка ​​вашої причини є хорошим кроком до успіху.

  Створіть ідеальний бізнес-план за допомогою цих 9 інструментів

SEO

Експерти з SEO використовують різні інструменти, щоб знайти правильне ключове слово для вмісту. Це стає простіше з вилученням даних за допомогою веб-розблокувальника. Експерти з оптимізації пошукових систем (SEO) збирають дані про зусилля ваших конкурентів із оптимізації пошукових систем (SEO), щоб знати, як працює їхній вміст. Це також допоможе вам зрозуміти, які зміни потрібно внести, щоб покращити своє SEO.

Наскрізне тестування

Якщо ви розробник, отримання даних із різних джерел допоможе покращити тестування та заощадить час у процесах, які не дають результатів.

Веб-розблокувальники

Ось деякі з найкращих веб-розблокувальників, якими ви можете скористатися та розпочати видобування необхідних даних.

#1. Яскраві дані

Bright Data пропонує інструмент для розблокування веб-сайтів, який дозволяє долати блокування веб-сайтів у режимі реального часу. Автоматизований веб-розблокувальник працює з агентами користувача браузера, перевіркою капчі та файлами cookie. Він також послідовно збирає дані з цільових веб-сайтів за допомогою ротації IP-адрес.

Щоб скористатися цим веб-розблокувальником:

 • Просто виберіть сайт, який ви хочете розблокувати
 • Зробіть простий запит проксі разом із URL-адресою сайту та
 • Отримайте потрібні дані

Завдяки Web Unlocker від Bright Data вас більше не заблокують. Він автоматично розробляє нові методи, щоб веб-сайти були відкритими для вилучення даних у будь-який час. Він також керує показниками використання IP-адреси, щоб ви ніколи не запитували будь-яку кількість даних з однієї IP-адреси. Крім того, він емулює пристрої, які хочуть бачити сервери.

Ви отримаєте автоматичну емуляцію користувача. Це включає натискання цільових посилань на домашню сторінку, виконання рухів миші тощо. Web Unlocker гарантує, що цільовий веб-сайт побачить, що ви перейшли з популярного веб-сайту. Крім того, він визначає медовики та уникає пастки.

#2. Оксилаб

Отримайте масштабне сканування даних без блокування за допомогою Web Unblocker від Oxylab і отримайте доступ до загальнодоступних даних із складних веб-сайтів, сплачуючи лише за успішне вилучення даних. Ви отримаєте кероване ML керування проксі-серверами, динамічний відбиток пальців у браузері, функцію автоматичного повтору та розпізнавання відповідей на основі ML.

Oxylabs гарантує, що ваша IP-адреса більше ніколи не буде заблокована за допомогою проксі-рішення на основі штучного інтелекту. Він обходить антибот-системи з високим рівнем успіху та економить ресурси. Його динамічне зняття відбитків пальців дозволяє переглядати вміст як реальний користувач.

Web Unblocker від Oxylab вибирає для вас правильні файли cookie, заголовки, відтворення JavaScript тощо, щоб ви могли отримувати надійні результати та переглядати веб-сторінки, як у людини, і ніколи не стикатися з проблемами, пов’язаними з captcha. Незалежно від вашого місцезнаходження ви можете отримати доступ до локалізованого вмісту в будь-якому місці на землі.

Ви знайдете понад 102 млн етичних проксі-пулів. Це дозволяє збирати загальнодоступні дані без жодних проблем. Крім того, ви отримаєте контроль сеансу, зручну інформаційну панель, просте масштабування, рендеринг JavaScript тощо.

Висновок

Веб-збирання корисно для компаній, щоб збирати важливі бізнес-дані та використовувати їх для покращення свого бізнесу. Ручне копіювання веб-сторінок є стомлюючим і трудомістким, тому сучасні організації використовують інструменти для сканування веб-сторінок для автоматизації завдань вилучення даних.

Однак інструменти для сканування веб-сторінок також стикаються з певними проблемами, оскільки технологія розвивається, і веб-сайти з’ясовують, як виявляти та блокувати менш потужні веб-скребки. У цьому може допомогти веб-розблокувальник, оскільки це розширена форма веб-скребка, яка може обходити обмеження, блокування та заборони. Це допоможе підвищити результативність процесів веб-збирання.

Отже, якщо ви шукаєте потужний інструмент для сканування веб-сторінок, подумайте про використання веб-розблокувальника. Вище згадано кілька найкращих веб-розблокувальників, доступних на ринку, які ви можете вибрати відповідно до потреб свого бізнесу.

Ви також можете дослідити деякі найкращі скребки соціальних мереж, щоб отримати цінні дані.