Як VR навчання на роботі може підвищити ваші навички та впевненість

Зараз багато компаній розглядають навчання VR як ефективний і дешевший спосіб допомогти своїм співробітникам просуватися на робочому місці. Працівники в усьому світі використовують спеціалізовані VR-програми для вдосконалення своїх навичок.

Давайте дослідимо ключові переваги впровадження VR навчання на робочому місці. Якщо вони подобаються вам як працівнику чи роботодавцю, почніть шукати відповідного постачальника.

1. Віртуальне практичне навчання

Скажімо, вам потрібно покращити своє активне слухання або здатність чітко спілкуватися. Програма віртуальної реальності для навичок м’якого спілкування поставить вас у симуляцію, де ви зможете потренуватися розмовляти та слухати віртуальних людей.

Доступні симуляції також можуть включати складніші ситуації. Навчання м’яких навичок Pixo VRнаприклад, може допомогти вам у гендерній ідентичності та гендерній ідентичності, розумінні та вирішенні конфліктів, а також у боротьбі з залякуванням і домаганнями.

Ви дізнаєтеся про всі ці питання за допомогою гарнітури, на відміну від традиційного навчання в аудиторії. Симуляції можуть бути дуже реалістичними і не менш навчальними, ніж стандартне навчання. Тим не менш, практика того, чого ви навчилися, з реальними людьми додає глибини вашому розумінню кожної соціальної ситуації.

2. Імерсивне навчання, яке не відволікає увагу

Коли справа доходить до вимірювання ефективності віртуальної реальності для навчання навичкам м’якого спілкування, Дослідження PwC у 2020 році багато чого виявилося після того, як співробітники пройшли заняття в аудиторії, електронного та віртуального навчання.

V-learners продемонстрували найвищий рівень емоційного залучення до змісту навчання. Порівняно з аудиторією та електронними учнями, це було в 3,75 і 2,3 рази більше відповідно. Імерсивний характер навчання VR значною мірою впливає на цей зв’язок.

Подумайте про яскравий аудіовізуальний досвід, який захоплює вас гарнітура. Поєднайте це з програмою, яка змусить вас зосередитися на поставленому завданні, будь то підготовка до співбесіди чи навчання координації команди, і ви отримаєте надзвичайно захоплюючу симуляцію без жодних відволікань.

Якщо платформи віртуальної реальності можуть навчати хірургів у реалістичному середовищі та евристичній технології, ви також можете очікувати чудових результатів від програм навчання м’яких навичок.

3. Безпечний віртуальний простір для навчання та вдосконалення своїх навичок

Окрім практичного та захоплюючого характеру, тренування VR усуває дискомфорт і потенційні небезпеки, пов’язані з особистим навчанням певним наборам навичок.

Це може бути більш корисним для лікарів, пілотів або поліцейських, але є навички, які офісним працівникам потрібно практикувати так само часто, в ідеалі в безпечному та вільному від суджень просторі.

Прикладами є надання першої допомоги, пожежна безпека і навіть самозахист. Більш м’які питання, такі як протидія аргументам, дискримінація та переслідування на робочому місці, є не менш важливими.

Щоб поглянути на це питання в перспективі, серед висновків PwC було те, що три чверті учасників VR були здивовані, виявивши, що вони менш інклюзивні, ніж вони думали.

Такий вид самореалізації є результатом цілеспрямованості та безпеки, які забезпечує навчання VR, що потім дозволяє користувачеві відкрити свій розум, засвоїти більше інформації та стати більш впевненим.

Єдина проблема здоров’я та безпеки, про яку слід пам’ятати, це те, що гарнітури VR не можна використовувати протягом тривалого часу. Важливо робити перерви, щоб відпочити очам, вухам, шиї та рукам. Вправи на розтяжку також є гарною ідеєю.

4. Симуляції VR – це можливість робити помилки та вчитися на них

Ще дещо, що робить віртуальну реальність безпечною для використання як інструмент навчання, полягає в тому, що ви можете робити помилки та просто починати все заново — жодних травм чи наслідків, окрім втраченого часу.

Крім того, моделювання може прояснити вам, що станеться, якщо ситуація піде не так. Якщо ви достатньо занурені, цей досвід може дати вам додатковий стимул добре тренуватися хоча б для того, щоб уникнути тих самих помилок і наслідків у реальному житті.

У міру проходження навчання VR ви можете відстежувати сценарії, з якими вам було важко, а також свої досягнення. Деякі платформи створені, щоб навчати якомога природніше та допомагати вам рости як особистість.

The структура навчання Bodywaps, наприклад, використовує особистий внутрішній досвід, щоб викликати саморефлексію та емоційний резонанс. У той же час він забезпечує зворотний зв’язок, коли ви тренуєтеся з дедалі складнішими моделюваннями. Збір даних на основі штучного інтелекту відіграє значну роль у цьому, оскільки він оцінює вашу поведінку, хорошу чи погану, щоб порадити та навчити вас краще.

5. Тренуйтеся будь-де за допомогою віртуальної реальності

Навчання віртуальній реальності на робочому місці не означає, що вам потрібно бути в офісі, щоб використовувати гарнітуру та вивчати нові навички. Залежно від того, що ваш роботодавець може прийняти, можна навчатися на платформі віртуальної реальності з віддаленого місця.

За умови, що у вас є сумісна гарнітура та добре підключення до Інтернету, ви можете отримати доступ до навчальних програм компанії будь-де та будь-коли.

Щоб оптимізувати ваш досвід навчання, перегляньте такі рішення, як перетворення Oculus Quest 2 на гарнітуру для ПК з Windows і навіть бюджетні гарнітури VR, які працюють так само добре, як і дорожчі моделі.

6. Навчання VR може бути менш дорогим

Якщо ви є частиною значної робочої сили, яка потребує регулярного вдосконалення та підтримки своїх навичок, віртуальна реальність для навчання працівників може бути найвигіднішим варіантом.

The Дослідження PwC підтвердив, що V-навчання у великих масштабах є більш доступним. Якщо бути точним, то саме за 3000 слухачів навчання VR стало на 52% дешевше, ніж заняття в аудиторії.

Ключовим був той факт, що v-learners завершили свої програми в чотири рази швидше, ніж інші групи. Але це також зводиться до того, що не потрібно платити за тренерів, місця, навчальні матеріали тощо. Все, що вам потрібно, можна запрограмувати на платформу віртуальної реальності, щоб кожен міг використовувати її на дозвіллі.

Однак малі підприємства можуть не мати такої вигоди з точки зору витрат. Низький споживчий попит і складні конструкції є причиною того, чому гарнітури VR дорогі. Отже, якщо фінансів вашої компанії та стажерів недостатньо, щоб зробити ціну прийнятною, традиційні методи навчання можуть стати вашим найкращим вибором.

Навчання віртуальній реальності є практичним і повчальним, хоча й має недоліки

Існують обмеження щодо використання віртуальної реальності для підвищення ваших навичок і впевненості на робочому місці. Окрім того, що гарнітури та їх технологія досить дорогі, ви не можете використовувати їх довго, і вам потрібен реальний досвід, щоб повністю зрозуміти уроки VR.

Незважаючи на це, навчання VR – це майбутнє просування на робочому місці. Якщо у вас є доступ до відповідних платформ, дистанційно чи власноруч, ви можете очікувати захоплюючих і практичних симуляцій, які підготують вас до низки ситуацій.