Як «Alexa Guard» вашого Echo може захистити ваш дім

| | 0 Comments| 6:20 AM
Categories:

Amazon щойно випустив Alexa Guard для всіх користувачів Echo. Тепер ваш Echo може слухати, чи не розбите скло, сповіщати вас про димові сигнали, а також випадково вмикати та вимикати світло. Але це не повна система безпеки.

Що таке Alexa Guard?

Alexa Guard — це новий безкоштовний сервіс від Amazon для користувачів Amazon Echo. Коли ви ввімкнете Guard, ваші пристрої Echo почнуть слухати звуки розбиття скла або сигналів диму та чадного газу. Якщо Echo виявить будь-який з цих шумів, він надішле вам сповіщення.

Amazon досягає цього, змінюючи поведінку wake word для ваших пристроїв Echo. Зазвичай ваш Echo прослуховує «Alexa» (або одне з додаткових слів пробудження), щоб активувати. Але увімкнення та активація режиму Guard додає додаткові «слова пробудження», які відповідають звуку розбитого скла та сигналів тривоги. Іншими словами, ваш Echo слухає ці звуки так само, як і «Alexa». Коли ви деактивуєте режим охорони, ваш Echo повертається до своєї стандартної поведінки.

Окрім того, щоб вислухати проблеми, Guard може вжити деяких основних профілактичних дій. Якщо у вас є розумні ліхтарі, прив’язані до платформи Alexa, Guard може вмикати та вимикати їх через випадкові проміжки часу, щоб виглядати, ніби ви вдома. Ви вибираєте, які розумні світильники будуть автоматизованими, тож ваше підвальне освітлення не вмикається та не вимикається безглуздо.

  Як легко змінити регістр тексту в Google Docs

Після ввімкнення ви поставте Guard на озброєння, сказавши Alexa «Я йду», і роззброїте, сказавши «Я вдома». Ваше Echo скаже, що він починає або припиняє охорону. Ви також отримаєте сповіщення Alexa на свій телефон.

Alexa Guard не є контрольованою системою безпеки, але вона корисна

Simplisafe зліва пропонує контрольовану систему безпеки; Ехо праворуч не робить.

Alexa Guard не є контрольованою системою безпеки. Amazon описує це кілька разів у своїх поширених запитаннях:

Alexa Guard не є заміною системи сигналізації чи пристрою безпеки життєдіяльності і не може зв’язуватися з екстреними службами, такими як поліція чи пожежна служба, від вашого імені. Розумні сповіщення надаються лише в інформаційних цілях.

Про це варто пам’ятати. Alexa Guard не зв’яжеться за вас із поліцією чи пожежною службою. Наприклад, припустімо, що ви в театрі і на вашому телефоні встановлено режим «Не турбувати». Якщо ваш будинок загориться або зловмисник розбить всі ваші вікна, ви не отримаєте сповіщення. Повідомлення поліції чи пожежної служби може бути надто пізно, доки ви побачите повідомлення.

Якщо ви шукаєте систему безпеки з сервісами моніторингу, ви можете розглянути SimpliSafe або Система сигналізації Amazon Ring.

Але, швидше за все, ви зазвичай не тримаєте телефон увімкненим, щоб не турбувати, коли виходите з дому. Якщо зараз у вас немає жодної системи безпеки, і у вас є один або кілька пристроїв Amazon Echo у вашому домі, це може бути кроком у порівнянні з поточною ситуацією.

Сигналізатори диму є невід’ємною частиною кожного дому, але вони мало приносять користі, коли ви йдете з дому, якщо ви не витратите понад 100 доларів США за одиницю на заміну наявних сигналізацій на розумну версію, як-от Nest Protect. З Alexa Guard у вас є шанс отримати сповіщення про пожежу або проникнення в будинок лише за допомогою Echo. Якщо у вашому Echo є камера (наприклад, Echo Show), ви можете скористатися функцією Drop In, щоб побачити, що відбувається, перш ніж викликати швидку допомогу.

  Використовуйте команду Ok Google, щоб усі ваші сповіщення прочитали вголос

Безпека в домі так само залежить від запобігання та реакції. Стримувати вторгнення в будинок краще, ніж переривати його. Тому системи безпеки рекомендують виставити табличку «Захищено»: злодії віддають перевагу найнижчим висячим фруктам. Завдяки розумній інтеграції світла Guard виглядає так, ніби ви вдома, і це корисно.

Деякі системи безпеки працюють із Guard

Хоча Alexa Guard сама по собі не є системою безпеки, вона може працювати разом з деякими контрольованими системами безпеки. Guard може пересилати сповіщення про тривогу до служби безпеки — разом із записаним аудіо — якщо ви ввімкнете цю опцію.

Ваша служба безпеки візьме інформацію, а потім діятиме з нею, як компанія вважатиме за необхідне, будь то зв’язок з вами, виклик екстреної допомоги чи обидва. Amazon каже, що Alexa Guard сумісна з Кільце і Служби, що контролюються ADT. Інші також можуть бути сумісні.

Рекомендується зв’язатися з вашою системою безпеки, щоб дізнатися, чи працює вона з Alexa Guard і які кроки необхідно зробити з вашого боку.

Як користуватися Alexa Guard

Перш ніж ви зможете поставити та вимкнути Alexa Guard, ви повинні ввімкнути його. Почніть з відкриття програми Alexa на своєму телефоні. Торкніться меню гамбургерів у верхньому лівому куті.

  Як вибрати точну роздільну здатність дисплея на вашому Mac

Торкніться «Налаштування» на бічній панелі меню.

Прокрутіть список параметрів вниз, поки не побачите «Охорона», і торкніться його.

Далі торкніться «Налаштувати Guard», і вам буде запропоновано ввімкнути виявлення скла, виявлення диму та інтелектуальне рандомізацію світла. Торкніться «Додати» для кожної речі, яку потрібно ввімкнути.

Додаток Amazon з коробкою навколо

Після того, як ви ввімкнете випадкові інтелектуальні підсвічування, введіть свій поштовий індекс (щоб визначити, коли настане захід сонця) і виберіть, які світильники випадково вибирати. Деякі вогні вибрано автоматично. Установіть прапорці, які ви хочете додати, і зніміть прапорці з тих, які ви не хочете в ротації. Торкніться «Продовжити», коли ви вибрали світло.

Нарешті, натисніть «Підтвердити», щоб завершити процес налаштування.

Коли ви будете готові вийти з дому, скажіть «Алекса, я йду», і Alexa Guard озброїться. Коли ви повернетесь додому, скажіть Алексі «Я вдома», і охорона роззброїться. Ви отримуватимете сповіщення на телефон, коли Guard вмикається та вимикається.

Як тільки ви зрозумієте, що робить Alexa Guard, він стане досить потужним. Без необхідності купувати датчики розбиття скла чи розумні термостати, ви отримуєте сповіщення в дорозі зі свого дому. Це не вирішить кожен найгірший сценарій. Але незалежно від того, використовуєте ви зараз систему безпеки, що контролюється, чи ні, це може дати вам додатковий спокій.