Як (і чому) запустити Microsoft Word з командного рядка

Як і більшість програм, ви можете запустити Word з командного рядка, але Word також підтримує кілька додаткових перемикачів для керування процесом запуску.

Незалежно від того, чи ви вводите команду у підказці, використовуєте її для створення ярлика, вставляєте її як частину пакетного сценарію, запуск Word з додатковими параметрами дає вам змогу виконувати такі дії, як запуск Word у безпечному режимі для усунення несправностей або запуск із певного шаблону.

Використання командного рядка для запуску Word

Перш ніж ми зможемо відкрити Word за допомогою командного рядка, нам потрібно з’ясувати, в якому каталозі знаходиться файл winword.exe. Ви можете зробити це вручну або просто попросити командний рядок знайти його для вас. Для цього відкрийте командний рядок, відкривши меню «Пуск», ввівши «cmd» і вибравши програму «Командний рядок».

  Як зберегти електронний лист на жорсткому диску

Коли ви відкриєте командний рядок, ви опинитеся в каталозі верхнього рівня — папці вашого облікового запису користувача. Нам потрібно копнути глибше, зайшовши в каталог Program Files. Зробіть це, ввівши таку команду, а потім натиснувши Enter:

cd”програмні файли (x86)”

Тепер ви будете в каталозі Program Files. Наступним кроком є ​​пошук каталогу, де знаходиться файл winword.exe. Зробіть це, ввівши таку команду та натиснувши «Enter».

каталог winword.exe /s

Після того, як ви введете цю команду, командний рядок знайде для вас каталог.

Тепер, коли ви знаєте каталог, де знаходиться файл winword.exe, ви можете використовувати команду cd, щоб відкрити шлях до файлу. У цьому прикладі вам потрібно буде ввести таку команду:

  Друкувати лише виділення клітинок на аркуші, визначивши область друку в Excel

компакт-диск Microsoft OfficerootOffice16

Тепер ви повинні бути в каталозі, де знаходиться winword.exe.

Тепер, якщо ви хочете відкрити Microsoft Word так само, як якщо б ви відкривали його за допомогою його значка, все, що вам потрібно зробити, це ввести winword, а потім натиснути «Enter», і Word відкриється своїм звичайним способом.

Однак вся суть використання команди полягає в тому, що ви можете використовувати різні перемикачі та параметри, які вона пропонує.

Загальні перемикачі та параметри командного рядка Word

Запозичений з офіційний сайт підтримки Microsoft Office, ось список деяких можливих способів відкрити Word разом із відповідними командами.

  Як змінити регістр тексту в PowerPoint