Як Інтернет вбив День сміху (і чому його потрібно зупинити)

| | 0 Comments| 9:50 AM
Categories:

Перше квітня було веселим, а тепер ні. Це день жахливих жартів, фальшивих прес-релізів і поганих витівок, які ламають такі служби, як Gmail. Кожен повинен наслідувати доблесний приклад Microsoft і покласти цьому край.

Як Перше квітня стало гіршим

День сміху, здається, з кожним роком стає все гіршим. І ні, ми не думаємо, що просто ми старіємо. Те, як працює Інтернет — і як усі, від технологічних компаній до новинних веб-сайтів, підходять до Дня сміху — принципово відрізняється.

Відома містифікація BBC 1957 року показала, що спагетті збирають з дерев. Звичайно, можливо, це когось обдурило, але це було смішно. Маючи трохи знань або досліджень, ви можете виявити, що це просто фізично неможливо.

Стаття про спагетті вийшла в ефір на BBC в День сміху і не стала сегментом, який транслювався знову і знову протягом року — на відміну від Інтернету, де ви можете натрапити на підроблені статті через кілька місяців і бути введеними в оману, перш ніж зрозуміти, що вони були опубліковані в квітні. День Дурнів.

  Які процеси можна безпечно закрити в Моніторі активності на Mac?

Інтернет зараз інший. Технологічні компанії часто «оголошують» про продукти, які насправді можуть бути справжніми, але це не так, тому що це День сміху!

Звичайно, щоб все заплутано, божевільні оголошення в День сміху можуть бути реальними. Gmail було анонсовано в День сміху 2004 року, і люди вважали його підробкою, тому що Google не міг запропонувати 1 ГБ сховища електронної пошти. Зрештою, Hotmail на той час пропонував лише 2 МБ (0,2% пам’яті Gmail). Тож чи дивно, коли люди вірять, що Google дійсно може оголосити газонного гнома з Google Assistant, або магазин додатків для домашніх тварин, або навіть самокеровані велосипеди? Люди очікують, що компанії не обдурять їх фальшивими прес-релізами, і легко пропустити дату, особливо коли ви знайдете цю історію через кілька днів чи тижнів.

Мова йде не тільки про оманливі історії. Деякі витівки заважають і створюють проблеми. Google 2016 Витівка Gmail із «викиданням мікрофона». додав кнопку до Gmail, яка архівує поточний ланцюжок електронної пошти, виключає його та надсилає анімований GIF-файл Міньйона. Багато людей випадково натиснули цю кнопку — і Gmail іноді випадково активував цю функцію, навіть якщо ви її не натискали! Раптом Gmail просто вимкнув один із ваших ланцюжків електронної пошти, тому ви не побачите жодної відповіді — яка смішна витівка, правда?

  Як видалити обліковий запис Badoo

Перше квітня було весело, але коли технологічні компанії втручаються в інструменти, які ми всі використовуємо, і створюють проблеми, настав час підвести межу — або, як сказав би Google, відмовитися від мікрофона.

І давайте будемо чесними: навіть коли першоквітневі жарти, очевидно, фальшиві і не заважають, вони часто неймовірно гідні зневаги і просто не смішні. Нам подобається Roku, але це “Roku SnackSuggest», канал Roku, який пропонує закуски до телешоу, справді смішний жарт? Ми так не вважаємо.

Microsoft ставить свою ногу вниз

На щастя, принаймні одна компанія отримала повідомлення. Microsoft потрапила в заголовки, коли керівник відділу маркетингу Кріс Капоссела заборонено Цього року витівки до Дня сміху, які попереджають усіх співробітників Microsoft скасувати будь-які публічні жарти про День сміху. «Я ціную, що люди, можливо, приділили час і ресурси цій діяльності, але я вважаю, що ми можемо більше втратити, ніж отримати, намагаючись бути смішними в цей день», – написав він.

У минулому Microsoft використовувала першоквітневі жарти образити Google на Bing.com, посилаючись на чисту домашню сторінку Google як на «більше чутливість до комутованого зв’язку 1997 року», яка показує, «як би виглядав наш світ, якби ми не еволюціонували». Як Метт МакГі на Земля пошукової системи писав у 2013 році: «Тільки про світлий та жартівливий дух Першого квітня. Вау, Бінг».

  Процесори Intel 10-го покоління: що нового і чому це важливо

На щастя, сьогодні Microsoft лідирує — і багато років тому відмовилася від злобної кампанії Scroogled.

Звичайно, не всі компанії прийняли кричущі першоквітневі жарти. Як Джон Грубер нотатки, Apple ніколи не виконувала першоквітневий жарт.

Будьте обережні, кого ви жартуєте

У нас є список вигадливих комп’ютерних витівок, які ви можете розіграти з людьми, але будьте уважні. Жартуєш з братом чи приятелем, з яким у тебе триває війна? Звичайно, це може бути смішно. Мені возитися з комп’ютером колеги, який не володіє технологіями, коли у вас немає таких стосунків? Не робіть цього.

Це велика проблема, з якою зіткнулися технологічні компанії. Весело спілкуватися з людьми, які захоплюються жартами, але жартувати на весь Інтернет і змінити спосіб роботи Gmail для всіх? Це не круто.