Як інтелектуальний пошук може вплинути на ваш бізнес

Categories:

Використовуючи інтелектуальний пошук, компанії можуть швидко знайти точну інформацію, яка їм потрібна відповідно до їхніх цілей пошуку.

Майже всі організації сьогодні мають справу з кількома інформаційними системами, де дані розкидані в неструктурованому форматі.

В результаті співробітники не можуть отримати необхідну інформацію. Крім того, традиційний пошук залежить лише від ключових слів, ігноруючи наміри користувача. Тому вони в кінцевому підсумку показують неправильні результати.

Інтелектуальний пошук може допомогти в таких ситуаціях. Він використовує технологію машинного навчання, щоб показувати точні результати пошуку.

Інтелектуальний пошук – це техніка пошуку, яка може зрозуміти вашу мету чи наміри за допомогою штучного інтелекту та машинного навчання для надання результатів на основі вашої мети. Він робить більше, ніж звичайні пошуки, — безпосередньо збігається із запитами.

Натомість інтелектуальний пошук використовує елементи технології ML і семантичного векторного пошуку, щоб отримати загальну картину мети користувача. Усуваючи накопичені дані, це дозволяє співробітникам і клієнтам швидко й легко отримувати необхідну інформацію.

Інтелектуальний пошук полегшує отримання кінцевими користувачами інформації зсередини чи ззовні вашої компанії. Він підтримує набори даних різних форматів, включаючи великі дані, цифровий вміст, системи керування документами та веб-сторінки. Цей пошук також відомий як пошук AI, пошук підприємства, когнітивний пошук і пошук природною мовою.

Як працює інтелектуальний пошук?

Робочий процес інтелектуального пошуку передбачає підключення до різних джерел даних для їх індексування. Це допомагає в процесі виявлення та швидкого пошуку. Він також має вбудовані алгоритми на основі AI та ML, які надають точну інформацію потрібній аудиторії. Три основних етапи інтелектуального пошуку:

#1. Підключення до джерел даних

Перш за все, рішення підключається до всіх джерел даних, включаючи CRM, системи керування документами, хмарні рішення для обміну файлами тощо. Більшість ринкових рішень можуть сканувати структуровані та неструктуровані доступні дані згаданих сховищ даних.

  Як налаштувати Центр керування на Mac

#2. Індексація даних

Коли дані стають доступними, програма створює уніфікований пошуковий індекс для результатів пошуку незалежно від вихідного джерела. Ця технологія підтримує індексацію найважливішої інформації.

#3. Розуміння інтелектуального документа

На цьому етапі він почне отримувати інформацію з цих документів, щоб краще ідентифікувати та класифікувати типи документів, які можуть бути юридичними, фінансовими або презентаціями та відео.

Інтелектуальний пошук у бізнесі

  • Коли хтось заходить на ваш веб-сайт і шукає продукт за своїм вибором, інтелектуальний пошук дозволяє їм швидко перейти на точну веб-сторінку. Показуючи їм релевантні результати, організації можуть збільшити ймовірність конверсії та кращих продажів.
  • Такий підхід не менш важливий для збереження лояльності старих клієнтів. Інтелектуальний пошук може надати їм персоналізовані результати пошуку на основі їх історії.
  • Успіх вашого бізнесу залежить від досвіду користувачів вашого сайту. Машинне навчання та штучний інтелект пропонують такі функції, як інтелектуальне автозаповнення та автовиправлення. Таким чином, користувачі мають менше шансів потрапити на сторінку помилки.
  • Інтелектуальний пошук також корисний для співробітників організації, яким потрібен доступ до різноманітних даних протягом дня з різних місць. Ця техніка допомагає їм швидко отримувати дані та стати більш продуктивними.
  • Оптимізувавши пошук на веб-сайті за допомогою інтелектуального пошуку, компанії отримають доступ до аналізу ефективності пошуку та намірів користувачів. Ці дані допомагають їм приймати кращі та більш обґрунтовані рішення.

Щоб зрозуміти різницю між цими двома типами пошуку, розглянемо приклад. Наприклад, якщо ви шукаєте «тайський суп», ви можете мати будь-який із наведених нижче намірів. Можливо, вам захочеться дізнатися його рецепт або зацікавитися ресторанами поблизу вас, де подають тайський суп. Крім того, ви можете шукати інтернет-магазини, які продають суміш тайських супів.

Оскільки традиційний пошук базується на ключових словах, результати пошуку, які ви отримуєте, можуть бути нечіткими чи персоналізованими відповідно до ваших намірів. У випадку інтелектуального пошуку є більша ймовірність отримання точних результатів пошуку, оскільки він використовує машинне навчання та інші технології, які можуть розуміти природну мову.

До цього часу ви використовували традиційний пошук, який не міг встигати за зростаючою складністю даних і потребою в інтеграції різних інформаційних систем, що використовуються в організації. З іншого боку, інтелектуальні пошукові рішення можуть підключатися майже до всіх джерел даних. Він також може індексувати дані, щоб надати нам найбільш відповідні результати відповідно до наших запитів.

  Як встановити Node.js на Ubuntu, CentOS?

Традиційний пошук використовує слова, включені у ваш запит, щоб знайти дані, які відповідають критеріям. І навпаки, інтелектуальний пошук ранжує результати пошуку, намагаючись з’ясувати ваші наміри запиту.

#1. Кращі результати пошуку

Інтелектуальний пошук використовує AI та ML, які можуть розуміти природну мову, що усуває плутанину, яка зазвичай є причиною поганих результатів пошуку. У результаті він може генерувати більш відповідні результати для будь-яких пошукових запитів.

#2. Більше швидкості та точності

Оскільки він використовує технологію штучного інтелекту для перегляду як структурованих, так і неструктурованих даних, ви помітите значне покращення з точки зору швидкості та точності. Виконуючи пошук, ви також повинні витрачати менше часу на очікування інформації.

Крім того, він може розуміти точну природу запитів користувачів завдяки ШІ та природній мові. Таким чином, він може запропонувати кращі результати, що відповідають запиту.

#3. Швидше прийняття рішень

У швидкоплинному діловому світі компаніям час від часу доводиться швидко приймати рішення. Оскільки більшість рішень можна прийняти лише на основі отриманої інформації, затримка в отриманні результатів пошуку відкладе процес.

Завдяки інтелектуальному пошуку особи, які приймають рішення, можуть негайно отримати доступ до необхідної інформації, а отже, можуть приймати швидкі, але зважені рішення, коли це необхідно.

#4. Розширені можливості архівування

Вирішальною перевагою інтелектуального пошуку є його здатність автоматично архівувати вхідні дані. Використовуючи технологію AI, він ретельно перевіряє дані, щоб визначити їх природу та архівувати дані точніше, ніж будь-коли раніше. Зайве говорити, що впорядковані дані можна отримати набагато швидше пізніше.

#5. Менше ручних зусиль

Ця технологія допомагає адміністраторам сортувати та керувати даними. Крім того, компаніям може навіть знадобитися менше робочої сили для керування архівом даних. Особливо для компаній, які проходять процес оцифрування, ці функції дуже корисні.

#6. Підтримка мультиплатформи

Інтелектуальний пошук може здійснювати пошук у базах даних, документах і фінансових записах, що зберігаються на кількох платформах. Крім того, ця техніка здатна одночасно шукати внутрішні та зовнішні дані. Тому вам не потрібно виконувати багаторазовий пошук, щоб знайти певну інформацію.

З удосконаленням технологій AI та ML майбутнє інтелектуального пошуку стане яскравішим. Він краще розумітиме природну людську мову і, отже, зможе визначати цілі, пов’язані з пошуковими запитами.

  10 розширень Chrome, які допоможуть вам писати

Корпоративний або інтелектуальний пошук не тільки надасть співробітникам точні результати, але й матиме детальне уявлення про те, що шукають люди в організації. Також збільшиться використання голосового інтелектуального пошуку для пошуку інформації.

Однак сучасні компанії можуть вибрати Algolia для потужного та гнучкого цифрового досвіду. Ця платформа пошуку та виявлення є масштабованою та безпечною та підтримує персоналізований пошук для підприємства. Ви можете використовувати його для оптимізації пошуку додатків SaaS, пошуку продуктів, пошуку на сайті та цифрового відкриття.

Навчальні ресурси

Щоб дізнатися більше про тему, ви можете скористатися довідкою з наступного ресурсу:

Ця книга вчить, як застосовувати технологію штучного інтелекту, щоб зробити ваші пошуки більш чуйними. У ньому описано теорії штучного інтелекту та практичні приклади їх застосування у вашій роботі. Крім того, на цьому ресурсі обговорюються способи трансформації концепцій у коди для розробників.

#2. Глибоке навчання для пошуку

З цієї книги ви можете навчитися покращувати результати пошуку за допомогою нейронних мереж. Оскільки ви розумієте, як глибоке навчання пов’язане з індексацією та ранжуванням, ви можете створювати пошукові системи, які можуть надавати інтелектуальні результати пошуку відповідно до намірів користувача.

Цей ресурс також навчить вас, як створити пошукову систему, яка працюватиме краще з використанням.

Висновок

Як ви можете зрозуміти з наведеного вище обговорення, ШІ та машинне навчання роблять значний внесок у інтелектуальний пошук. Це економить ваш час і допомагає вашій робочій силі стати більш продуктивною.

Існують також інші переваги інтелектуального пошуку, тому ви можете очікувати різкого зростання його використання в майбутньому.

Вам також може бути цікаво дізнатися про загальний штучний інтелект.