Як інтегрувати автентифікацію користувача в додаток SolidJS за допомогою Supabase

Як інтегрувати автентифікацію користувача в додаток SolidJS за допомогою Supabase

Вступ

Автентифікація користувача є критично важливою функцією для будь-якого веб-додатка. Вона дозволяє користувачам входити в систему, створювати облікові записи та керувати своїми особистими даними. У світі Jamstack SolidJS є популярним фреймворком завдяки своїй швидкій швидкості, малій вазі та орієнтованому на компоненти підходу. На щастя, інтегрувати автентифікацію користувача в додаток SolidJS стало надзвичайно просто завдяки Supabase, безсерверній базі даних із вбудованим набором функцій автентифікації.

Що таке Supabase?

Supabase — це безсерверна платформа баз даних із відкритим кодом, створена спеціально для веб-та мобільних додатків. Вона пропонує широкий спектр функцій, включаючи автентифікацію користувачів, базу даних SQL, обробку файлів і функції API. Supabase також надзвичайно простий у налаштуванні та використанні, що робить його ідеальним рішенням для розробників, які бажають швидко інтегрувати потужну автентифікацію користувачів у свої додатки.

Інтеграція автентифікації користувача за допомогою Supabase

Інтеграція автентифікації користувача в додаток SolidJS за допомогою Supabase надзвичайно проста. Ось покроковий посібник, який допоможе вам почати роботу:

1. Створіть обліковий запис Supabase

Щоб розпочати роботу з Supabase, вам потрібно створити обліковий запис. Ви можете зареєструватися на сайті Supabase.

2. Створіть проєкт Supabase

Після створення облікового запису ви можете створити новий проєкт Supabase. Натисніть кнопку “Створити новий проєкт” і введіть ім’я свого проєкту.

  Як зробити ліжко в майнкрафт

3. Увімкніть автентифікацію

Після створення проєкту вам потрібно ввімкнути автентифікацію. Перейдіть на вкладку “Автентифікація” в панелі керування проєкту та ввімкніть перемикач “Увімкнути автентифікацію”.

4. Створіть таблицю користувачів

Щоб зберігати інформацію про користувачів, вам потрібно створити таблицю користувачів у базі даних Supabase. Ви можете зробити це, перейшовши на вкладку “База даних” і створивши нову таблицю з ім’ям “користувачі”. Таблиця повинна мати такі стовпці:

* id: Ідентифікатор користувача (первинний ключ)
* email: Адреса електронної пошти користувача
* пароль: Зашифрований пароль користувача

5. Інтегруйте Supabase у свій додаток SolidJS

Тепер, коли у вас є база даних і таблиця для зберігання інформації про користувачів, ви можете інтегрувати Supabase у свій додаток SolidJS. Для цього вам потрібно буде встановити пакет @supabase/supabase-js. Ви можете зробити це, виконавши таку команду в терміналі:


npm install @supabase/supabase-js

Після встановлення пакета ви можете створити новий файл JavaScript і імпортувати бібліотеку Supabase:


import { createClient } from "@supabase/supabase-js";

Тепер ви можете створити клієнт Supabase, надавши URL-адресу та ключ API вашого проєкту:


const supabase = createClient("YOUR_SUPABASE_URL", "YOUR_SUPABASE_KEY");

6. Створіть форму входу

Тепер, коли у вас є клієнт Supabase, ви можете створити форму входу у своєму додатку SolidJS. У цій формі потрібно буде мати поля для адреси електронної пошти та пароля.

7. Обробляти події входу

Щоб обробити події входу, вам потрібно додати слухач подій до форми. У SolidJS ви можете зробити це, використовуючи директиву on. Коли користувач натискає кнопку входу, ви можете викликати функцію для надсилання запиту на вхід до Supabase:

  Як користуватися терміналом на Mac: посібник для початківців


const handleLogin = async (e) => {
e.preventDefault();

const { email, password } = e.target;

const { user, error } = await supabase.auth.signIn({
email,
password,
});

if (error) {
// Покажіть повідомлення про помилку
} else {
// Користувач увійшов успішно
}
};

8. Створіть форму реєстрації

Після того, як ви створите форму входу, вам потрібно створити форму реєстрації. У цій формі потрібно буде мати поля для адреси електронної пошти, пароля та імені користувача.

9. Обробляти події реєстрації

Щоб обробити події реєстрації, вам потрібно додати слухач подій до форми. У SolidJS ви можете зробити це, використовуючи директиву on. Коли користувач натискає кнопку реєстрації, ви можете викликати функцію для надсилання запиту на реєстрацію до Supabase:


const handleRegistration = async (e) => {
e.preventDefault();

const { email, password, username } = e.target;

const { user, error } = await supabase.auth.signUp({
email,
password,
data: {
username,
},
});

if (error) {
// Покажіть повідомлення про помилку
} else {
// Користувач зареєстровано успішно
}
};

Висновок

Інтеграція автентифікації користувача в додаток SolidJS за допомогою Supabase є швидким і простим процесом. Виконуючи кроки, описані в цій статті, ви можете легко реалізувати потужні функції автентифікації у своєму додатку, що дозволяє вашим користувачам створювати облікові записи, входити в систему та керувати своєю особистою інформацією. Оскільки Supabase є безсерверною платформою, вам не потрібно турбуватися про управління серверами, базами даних або інфраструктурою.

FAQ

1. Що таке Supabase?

Supabase — це безсерверна платформа баз даних із відкритим кодом, створена спеціально для веб-та мобільних додатків.

2. Як інтегрувати автентифікацію користувача в додаток SolidJS за допомогою Supabase?

Ви можете інтегрувати автентифікацію користувача в додаток SolidJS за допомогою Supabase, створивши клієнт Supabase, створивши таблицю користувачів у базі даних Supabase та додавши форми входу та реєстрації до свого додатка.

3. Які переваги використання Supabase для автентифікації користувачів?

Supabase є безсерверною платформою, тому вам не потрібно турбуватися про управління серверами, базами даних або інфраструктурою. Він також надає широкий спектр функцій автентифікації, включаючи вхід електронною поштою, вхід за допомогою соціальних мереж і двофакторну автентифікацію.

4. Як я можу створити таблицю користувачів у базі даних Supabase?

Ви можете створити таблицю користувачів у базі даних Supabase, перейшовши на вкладку “База даних” і створивши нову таблицю з ім’ям “користувачі”. Таблиця повинна мати такі стовпці:

* id: Ідентифікатор користувача (первинний ключ)
* email: Адреса електронної пошти користувача
* пароль: Зашифрований пароль користувача

5. Як я можу додати форму входу до свого додатка SolidJS?

Ви