Як інтеграція обох допоможе бізнесу розвиватися

Categories:

Комбінована інтеграція DevOps і Agile може внести позитивні зміни в доставку вашого продукту.

Розробка та розгортання програмного забезпечення стали невід’ємною частиною бізнес-операцій. Оскільки користувачам і клієнтам потрібна швидка доставка продукту, компанії впроваджують DevOps для оптимізації процесу розробки продукту.

Однак це не включає постійне тестування та вдосконалення, необхідні для обслуговування. Але за допомогою Agile-фреймворку команди можуть постійно працювати над розробкою продукту.

Як бачите, обидві методології відіграють ключову роль у життєвому циклі розробки програмного забезпечення. Таким чином, компанії можуть використовувати Agile і DevOps для успішної розробки продуктів і цілеспрямованої доставки.

Що таке Agile DevOps?

DevOps і Agile — це практики розробки програмного забезпечення, які використовуються для розробки, запуску або випуску продукту. DevOps означає співпрацю між командою розробників програмного забезпечення та ІТ-операторами, командами, які традиційно працювали окремо.

З іншого боку, Agile означає безперервне узгодження продукту з вимогами та тенденціями клієнтів, навіть якщо зміни відбуваються на пізніших етапах процесу розробки. При цьому цей метод сприяє командній роботі та підзвітності.

Отже, Agile DevOps означає впровадження обох методів разом, щоб швидше надавати цінність клієнту. Такий комбінований підхід забезпечує швидку доставку продукту, отримання очікуваних переваг і адаптацію до щоденних змін.

Концепція Agile DevOps більше не обмежується робочими просторами розробки програмного забезпечення. Тепер ви можете побачити його впровадження в інших відділах, включаючи операційний, маркетинговий, HR, менеджмент і продажі.

Тим не менш, це відповідальність керівництва організації та робочої культури за використання Agile DevOps для отримання максимальної вигоди.

Як співвідносяться Agile і DevOps

Хоча DevOps і Agile — це дві різні методології, вони йдуть пліч-о-пліч у покращенні процесу розробки продуктів і культури компанії. Завдяки їх взаємозв’язку ви побачите використання Agile та DevOps разом.

Команди, які хочуть розробляти якісні продукти без проблем, використовують ці методи як будівельні блоки. Хоча Agile може функціонувати як основа DevOps, DevOps може підтримувати розробку продукту.

Насправді DevOps і Agile мають спільні цілі, щоб вони могли співіснувати на різних етапах вашої технології чи практики. Технологія віртуалізації є прикладом співіснування Agile і DevOps. Тут ІТ-середовище дотримується підходу DevOps, тоді як підхід Agile дозволяє масштабуватись і рости.

  Як редагувати верхній і нижній колонтитул у PowerPoint

DevOps і Agile: подібності

Покладіться на тестування та автоматизацію

Обидва методи спрямовані на досягнення стабільності. Для цього вони працюють у середовищі з оцінкою якості, яке також є швидким і безпечним. Інтеграція регулярного тестування – ось як вони досягають цього. Крім того, Agile та DevOps покладаються на автоматизацію для забезпечення гнучкості та безпеки під час виконання.

Натхненний філософією Lean

Філософія Lean надихнула ці методології, допомогвши їм стандартизувати процес спілкування. Ця філософія також є причиною того, чому члени команди можуть працювати в здоровому середовищі.

Зосередьтеся на продуктивності бізнесу

Максимальна продуктивність є спільною метою обох цих методів, оскільки DevOps і Agile мають схожі бізнес-підходи. Завдяки Agile команди розробників можуть зосередитися на одній меті, яка допоможе їм підвищити продуктивність. І навпаки, культура DevOps сприяє швидшій доставці.

Сприяти співпраці

І DevOps, і Agile сприяють створенню спільного робочого середовища. Команди, які використовують ці методології, завжди в курсі, можуть швидко виявляти проблеми та легко вирішувати проблеми. Коли члени команди взаємодіють один з одним, вони стають більш продуктивними та ефективними.

Agile та DevOps: відмінності

Реалізація

Завдяки методології Agile ви побачите інтеграцію різних фреймворків, таких як Kanban, SAFe та Scrum, для співпраці в проекті.

Що стосується DevOps, то увага як і раніше зосереджена на співпраці проекту. Але замість фреймворків він використовує такі інструменти, як Git, Jenkins, Ansible, puppet тощо.

Мета

Мета Agile-методу полягає в тому, щоб легко та зручно керувати складними проектами. Для цього він зосереджений на співпраці, зворотному зв’язку та швидких невеликих випусках.

Водночас методологія DevOps спрямована на послідовне постачання. Він навіть працює в іншому контексті, де йому потрібно легко керувати процесами розробки та експлуатації програмного забезпечення.

Робочі процеси

Методологія Agile використовується для розробки нового програмного забезпечення протягом певного часу. Розробники, які дотримуються цього підходу, зосереджуються на оновленні та розробці програми.

З іншого боку, DevOps покриває максимальну кількість бізнес-операцій, починаючи з оновлення.

Сукупність навичок

Команди розробників, які працюють над методологією Agile, повинні мати глибокі знання про T-подібний набір навичок.

Водночас користувачі методології DevOps повинні мати навички, необхідні для команди розробки та експлуатації.

Область застосування

Цільовою сферою методології Agile є розробка програмного забезпечення. Однак методологія DevOps працює на швидку доставку для наскрізного бізнесу.

Зворотній зв’язок

Гнучка методологія спирається на зовнішній зворотний зв’язок, переважно від цінних клієнтів і клієнтів. На основі цінних відгуків команда тестувальників виправляє помилки та вносить необхідні зміни в додаток.

І навпаки, методологія DevOps працює на внутрішньому зворотному зв’язку. Команда тестувальників регулярно перевіряє програму на наявність проблем і помилок, щоб негайно їх виправити.

  Як намалювати радіус у додатку Google Maps

Як інтеграція DevOps і Agile допоможе вашому бізнесу

Компанії, які можуть правильно впровадити DevOps і Agile разом, отримають більшу продуктивність. Зростання буде помітно і в доходах. Нижче наведено переваги, які ваш бізнес може отримати від інтеграції цих підходів:

 • Спрощення випуску продукції та відповідних процесів
 • Покращені пропозиції продуктів для клієнтів і клієнтів
 • Максимальна співпраця між товаришами по команді та різними командами
 • Вищий рівень задоволеності клієнтів якісними продуктами
 • Продукція вищої якості відповідно до попиту споживача
 • Менша кількість помилок і швидке їх вирішення
 • Додаткова вартість кожного випуску продукту
 • Безперервна інтеграція/конвеєр доставки

Що слід враховувати під час інтеграції DevOps і Agile

#1. Життєвий цикл продукту

Життєвий цикл програмного забезпечення відіграє вирішальну роль в успішному впровадженні DevOps за допомогою Agile-фреймворку. У разі впровадження на початку життєвого циклу принципи DevOps підвищать послідовність і зменшать витрати. Також доставка товару буде швидше, і буде менше помилок.

#2. Безперебійний робочий процес

Для команд, які хочуть досягти максимальної цінності DevOps для бізнесу та практичного підходу Agile, члени повинні мати глибоке розуміння всіх пов’язаних аспектів.

Крім того, усі зацікавлені сторони проекту повинні сприяти процесу розробки, а також доставці та обслуговуванню.

#3. Гарантія якості

Щоб зменшити ймовірність появи помилок, команди повинні регулярно перевіряти якість на кожному етапі. Коли необхідно перевірити функціональність Agile-фреймворку, слід перевірити підхід DevOps для продуктивності програмного забезпечення та навантажувального тестування.

#4. Документація🗎

Метою одночасного впровадження є використання найкращого з обох методологій. Отже, командам потрібно прийняти документацію для всього процесу розробки до випуску продукту. Хоча цю функцію створено DevOps, вона буде дуже корисною в майбутньому.

#5. Аналіз і KPI

Щоб зрозуміти реальну продуктивність і прогрес команд, компанії повинні мати фіксований набір параметрів для аналізу. Використовуючи такі показники ефективності, ви можете точно виміряти продуктивність:

 • Загальний час від виробництва до випуску
 • Вимоги до підтримки будь-якої платформи
 • Відсоткове збільшення кількості випусків
 • Відсоток дотримання дати випуску
 • Відсоток виконаних нефункціональних вимог

#6. автоматизація

Компанії повинні враховувати автоматизацію під час впровадження Agile та DevOps, щоб зменшити кількість помилок. Це не тільки спростить цикли випуску, але й підвищить продуктивність команди з меншою ймовірністю помилок.

Переваги спільного використання DevOps і Agile

#1. Зосередьтеся на потребах користувача

Гнучка розробка зосереджується на вимогах користувачів для підвищення цінності продукту. Він відповідає попиту на ринку за рахунок посилення комунікації з клієнтами та їх представниками.

Крім того, DevOps продовжує поєднувати систему збірки та тестування, яка допомагає командам розробників і операційним групам враховувати потреби клієнтів. Таким чином, ви можете очікувати менше збоїв в останню хвилину та проблем із часом випуску.

  Як надіслати анонімну електронну пошту безкоштовно

#2. Підвищення продуктивності

Будь-яке типове ІТ-налаштування передбачає затримки через залежність завдань і повторювані ручні завдання. Час, витрачений на ці процеси, часто викликає розчарування та невдоволення серед працівників.

Автоматизація та стандартизація виробничих середовищ за допомогою цих методів дозволяє командам робити розгортання передбачуваними та звільняти їх від повторюваних завдань. Коли люди можуть зосередитися на виконанні більш цінних завдань, вони відчувають мотивацію, стають більш продуктивними та досягають більшої кількості віх.

#3. Створіть безперервну цінність

Завдяки Agile компанії можуть регулярно доставляти та налаштовувати продукти залежно від реакції користувача. Тестування оновлень у різних середовищах зменшує кількість вихідних випусків.

DevOps також сприяє цьому, створюючи карти продуктів і конвеєри. Це також дає змогу налаштувати необхідні перевірки, тести та автоматизовані інтеграції для кожної нової збірки. Швидке розгортання та автоматичні оновлення є іншими функціями цього підходу, які допомагають командам робити більше.

#4. Покращене тестування та аналіз📈

Окрім того, що аналіз якості є важливою частиною життєвого циклу розробки, він також важливий під час комбінованої інтеграції Agile та DevOps. Разом ці методи дозволяють краще тестувати.

У той час як Agile забезпечує функціональне тестування, DevOps має перевірити програмне забезпечення на продуктивність і високу якість. Таким чином, ви побачите покращення якості продуктів на кожному етапі.

#5. Краща співпраця

Коли Agile та DevOps інтегруються в робоче місце, команди починають працювати разом, щоб принести користь кінцевим користувачам. Будь то бізнес-аналітик, розробник, тестувальник чи операційний менеджер, кожен бере участь в обговоренні необхідних ресурсів, перспективи системи, необхідних середовищ, залежностей завдань тощо.

Примітка автора щодо DevOps та Agile Integration

Поєднання DevOps і Agile допомагає компаніям розробляти краще програмне забезпечення та швидко охоплювати кінцевих користувачів. DevOps і Agile доповнюють одна одну з точки зору постійної цінності, тестування та аналізу, потреб користувачів, підвищення продуктивності та кращої співпраці.

У міру того, як будуть з’являтися історії успіху інтеграції обох методологій, більше команд буде зацікавлено в їх реалізації.

Висновок👨‍💻

Тепер, коли ви знаєте переваги інтеграції Agile та DevOps у бізнес, ви можете прийняти зважене рішення. Також ознайомтеся з речами, які потрібно враховувати під час впровадження.

Окрім розробки програмного забезпечення, інші команди також можуть отримати користь від цієї корельованої інтеграції. Ви навіть можете автоматизувати DevOps для своєї організації та запровадити двоканальний Agile.