Як імпортувати файл PKPASS в гаманець Apple

| | 0 Comments| 9:40 AM
Categories:

Якщо ви використовуєте Apple Pay та/або Apple Wallet, можливо, ви натрапили на файл PKPASS. Це не звичайний тип файлу, і ви могли взаємодіяти з ним, не знаючи про це. Файл PKPASS є файлом Apple Wallet. Наприклад, якщо ви експортуєте посадковий талон з Apple Wallet, цей файл буде експортовано як файл PKPASS. Звичайно, вам рідко доведеться це робити, але імпортування файлу PKPASS — це те, що вам може знадобитися зробити, щоб зберегти купон або квиток у свій Apple Wallet. Ось як імпортувати файл PKPASS в Apple Wallet.

Apple Wallet працює на пристрої iOS. Щоб імпортувати файл PKPASS в Apple Wallet, вам знадобиться під рукою iPhone або iPad. Файл можна імпортувати безпосередньо, але хитрість полягає в тому, щоб отримати файл PKPASS на свій пристрій. iPhone не дозволяє просто вставляти файли в сховище пристрою, як це роблять телефони Android. Насправді, ви навіть не можете скопіювати фотографію на фотоапарат iPhone. Тому імпортувати файл трохи складно. Ось два рішення.

  Як змінити кольори розумної лампочки на дисплеї Google Home Hub

Завантажте безпосередньо на iOS

Ми припускаємо, що ви завантажили файл PKPASS на свій робочий стіл і намагаєтеся імпортувати його в Apple Wallet. Будь-який веб-сайт, який дозволяє завантажувати файл PKPASS, швидше за все, дозволить вам зробити те ж саме з вашого iPhone. Відкрийте веб-сайт у Safari та спробуйте завантажити файл. Safari відкриє його в Apple Wallet і запитає, чи хочете ви його імпортувати.

Надішліть це електронною поштою

Якщо ви не можете завантажити файл PKPASS на свій iPhone, ви можете просто надіслати файл собі електронною поштою. Ми спробували це зробити за допомогою програм Mail і Gmail. Переконайтеся, що ви додали фактичний файл PKPASS, а не посилання на нього. Як програма Mail, так і програма Gmail можуть відкрити файл PKPASS і надати вам можливість імпортувати його в Apple Wallet.

  Як заблокувати або видалити друзів у WeChat

Взагалі кажучи, рішення №. 1 має працювати у всіх випадках. Будь-який веб-сайт, який надає вам файл PKPASS, також повинен спростити імпорт файлу в Apple Wallet. У рідкісних випадках, коли цього варіанту немає, у вас є ще одна альтернатива, яка працює бездоганно.

Що дивно, так це те, що програма Файли в iOS 11 не може відкрити файл PKPASS. Має сенс, що інші хмарні диски, такі як Dropbox і Google Drive, не можуть відкрити його, оскільки вони не є ані сервісами Apple, ані претендують на те, що є універсальними переглядачами файлів. З іншого боку, програма «Файли» дає вам доступ, серед інших дисків, до вашого диска iCloud. Він повинен мати можливість читати файл PKPASS, збережений на вашому диску iCloud, але він не може читати інші поширені типи файлів, як-от PDF-файли. Здається, це ще одна проблема з iOS 11.

  5 речей, які слід врахувати перед оновленням оперативної пам’яті вашого ПК