Як імпортувати та експортувати плани живлення в Windows 10

Windows 10 підтримує кілька планів живлення. Ви можете перейти до планів живлення за допомогою повзунка акумулятора або вибрати один з панелі керування. Windows поставляється з кількома стандартними планами живлення, але ви завжди можете налаштувати один із попередніх налаштувань або створити власний план живлення. Як тільки ви їх створите, ви можете використовувати їх у кількох системах. Якщо це так, створювати їх знову не зручно. Легше експортувати плани живлення та імпортувати їх у інші ваші системи.

ПОВІДОМЛЕННЯ СПОЙЛЕРА: прокрутіть униз і перегляньте відеоурок у кінці цієї статті.

GUID плану живлення

Плани живлення мають зручну назву, однак ваша система ідентифікує їх за допомогою GUID. Це ряд буквено-цифрових рядків, які співвідносяться з планом живлення. Ви можете знайти GUID всіх планів живлення, які наразі налаштовані у вашій системі, виконавши таку команду в командному рядку.

Powercfg List

Експортні енергетичні плани

GUID – це те, що вам потрібно для експорту плану живлення. Список GUID супроводжується назвою кожного плану, щоб ви могли визначити, який GUID належить до плану, який ви хочете експортувати. Скопіюйте його в буфер обміну.

  Де знаходиться папка appdata в Windows 11

Далі виберіть, куди ви хочете експортувати план. Команда експорту вимагає розташування для експорту файлу. Коли у вас є обидва елементи, введіть таку команду, щоб експортувати план живлення. Переконайтеся, що ви додали «pow» у кінці імені файлу, яке ви вказали. Файли плану живлення мають розширення POW, і вам потрібно буде вказати його під час експорту плану живлення.

Синтаксис

Powercfg -Export Location and file name GUID

Приклад

Powercfg -Export "C:Power PlanSleep Plan.pow" 63772157-d589-43cb-869e-f6b512bbcb3b

Імпортні плани електропостачання

Тепер, коли ви експортували план живлення, ви можете імпортувати його в інші системи. Скопіюйте файл POW, який ви експортували в систему, до якої потрібно імпортувати план живлення.

  Як відновити драйвер в Windows

Виконайте таку команду, щоб імпортувати план живлення.

Синтаксис

Powercfg –Import Location and file name

Приклад

Powercfg –Import "C:Power PlanSleep Plan.pow"

Після того, як ви імпортуєте план живлення, він з’явиться на панелі керування. Зауважте, що не всі плани живлення відображаються в повзунку акумулятора, тому ви, ймовірно, знайдете лише імпортований план на панелі керування. Відкрийте Провідник файлів і введіть наступне в рядку розташування. Це відкриє параметри живлення на панелі керування, і тут з’явиться імпортований план. Виберіть його.

Control PanelHardware and SoundPower Options

Слід зазначити, що коли ви імпортуєте план живлення, йому призначається новий GUID у новій системі. Старий GUID не працюватиме, якщо ви знову спробуєте використати його для експорту плану з поточної системи. Отримайте свіжий список GUID у кожній системі, з якої ви експортуєте план живлення.

  Як приховати файли desktop.ini в Windows 10