Як я можу відмовитися від Mylife.com

| | 0 Comments| 9:04 AM
Categories:

MyLife.com збирає особисту інформацію людей через їхні публічні записи та демонструє їх на своєму веб-сайті. Інформація, яку mylife збирає та демонструє, включає ваше повне ім’я, теперішню та минулу адреси, номер телефону, адресу електронної пошти, фотографії, вік, стать, ваших родичів, відомості про освіту, вашу міні-біографію, фінансові документи, судимості та розділ особистого огляду, який заохочує інших учасників оцінювати одне одного щодо мого життя. Оскільки MyLife.com є американською інформаційною брокерською компанією, заснованою Джеффрі Тінслі в 2002 році, вона має інформацію майже про всіх жителів Сполучених Штатів. My Life стверджує, що надає загальнодоступні фонові дані про понад 325 мільйонів осіб. Усі загальнодоступні сторінки можна редагувати без будь-якої плати. Деяких людей не хвилює, що їхня особиста інформація висить на якомусь веб-сайті абсолютно безкоштовно, і будь-хто може її легко отримати, але для деяких це викликає занепокоєння. Якщо ви стурбовані тим, що ваші особисті дані будуть розкриті на якомусь веб-сайті, ви можете видалити їх, і для цього ця стаття допоможе вам у цьому. У цій статті ви дізнаєтесь, як ви можете відмовитися від доступу до вашої особистої інформації в mylife com, як у вас отримується звіт про репутацію mylife і чи є він безкоштовним, як видалити вашу інформацію з MyLife com, і це допоможе вам дізнатися чому я отримую електронні листи від mylife com.

Як я можу відмовитися від Mylife.com

Тут ми докладно пояснили, як видалити себе з Mylife.com.

Що таке звіт про репутацію Mylife?

MyLife створює звіт про репутацію, який включає всю особисту інформацію про вас, яку вони зібрали з загальнодоступних записів, і на основі вашої особистої інформації та відгуків у вашому профілі ваш профіль отримує оцінку репутації. Чим вище оцінка репутації на mylife, тим безпечнішою та надійнішою людиною ви є в реальному житті, а нижча оцінка репутації призводить до більше проблем і менше довіри. Звіт про репутацію Mylife створюється на основі загальнодоступних записів і оглядів, і деякі звіти можуть бути абсолютно протилежними вашому справжньому житті.

MyLife com законний?

Ні, MyLife com не є цілком законним. На підставі відгуків користувачів, опублікованих на різних сайтах, ми виявили, що найчастіше MyLife com не показує їм інформацію, яку вони шукають, а якщо й показує, то виявляється абсолютно неправильною. Користувачі також писали, що моя життя стягнула з них плату за отримання додаткової інформації, і як тільки вони заплатили й отримали інформацію, вона виявилася повністю фальшивою. MyLife com зовсім не є підробкою, деякі користувачі знаходять правильну інформацію та записи про особу, яку вони шукають, і це також допомогло деяким людям, але на основі оглядів MyLife com виявив погані оцінки клієнтів і відгуки.

Чи є MyLife сайтом знайомств?

Ні, MyLife — це не сайт знайомств. Це сайт, який показує особисту інформацію людей, які проживають у Сполучених Штатах. MyLife збирає особисту інформацію особи на основі її публічних записів і соціальних сайтів. MyLIfe — це не сайт знайомств, але він буде корисним для вас, коли ви зустрічаєтеся з кимось і хочете дізнатися про цю особу або говорите, що хочете перевірити її біографію, чи можна довіряти їй чи ні. Якщо ви знаєте ім’я, адресу чи будь-яку іншу інформацію про особу, яка проживає в Сполучених Штатах, ви можете просто відвідати Mylife.com, зареєструватися за допомогою облікового запису та виконати пошук за доступною інформацією, ви отримаєте повну інформацію про цю особу, і щоб отримати доступ до додаткової інформації, вам потрібно заплатити певну суму, зазначену на сайті.

  8 вразливих веб-додатків для легального злому

Чи звіт MyLife безкоштовний?

Ні, звіт про репутацію myLife не є повністю безкоштовним. Коли ви шукаєте когось на MyLife, вам безкоштовно надається така інформація, як ім’я, електронна адреса та адреса, а щоб дізнатися більше про людину, вам потрібно буде заплатити певну суму, яка буде згадана на сайті. Після того, як ви сплатите суму, ви зможете отримати доступ до повної інформації про особу від її кримінального досьє до фінансової звітності в одному місці mylife. Безкоштовна інформація, яку mylife показує особі, іноді відрізняється, якщо ви отримали інформацію про особу, яку шукаєте, вам не потрібно за це платити, але якщо ні, то вам потрібно.

Чи точна оцінка репутації MyLife?

Ні, оцінка репутації MyLife не є точною на основі відгуків клієнтів. Оцінка репутації MyLife становить від 1 до 5, і оцінка генерується на основі наявних у них даних. Тому може статися так, що для деяких профілів оцінка репутації є цілком законною, а для деяких – ні. Майже 50 відсотків користувачів, які користуються Mylife, виявили, що інформація, яку вони отримали з веб-сайту, є повністю фальшивою, і на основі цієї фальшивої інформації генерується оцінка репутації, яка буде абсолютно невірною. Отже, ви не можете покладатися на оцінку репутації MyLife.

Чому я отримую електронні листи від Mylife?

Ось кілька причин, чому я отримую електронні листи від mylife:

  • Ви не вибрали опцію відмови від електронної пошти mylife com, щоб припинити отримання електронних листів.
  • Ви колись відвідували mylife і там підписалися на отримання електронних листів від mylife.com, навіть якщо ви не створили обліковий запис.
  • Ви видалили свій обліковий запис mylife, але не змогли відмовитися від отримання електронних листів.

Якщо ви все ще отримуєте електронні листи від мого життя, ви можете зв’язатися з ними. Це всі причини, чому я отримую електронні листи від mylife.

Чому Mylife відмовляється видалити мою інформацію?

Ви зв’язалися з mylife, щоб видалити вашу інформацію з їхнього сайту, але для цього вам доведеться надати певний документ, що посвідчує особу, щоб mylife міг підтвердити, що це ви, і вони могли видалити ваші дані зі свого веб-сайту. Якщо наданий вами доказ не збігається з вашими даними на їхньому сайті, вони не зможуть видалити вашу інформацію, оскільки ви не є особою, яка володіє цією інформацією. Щоб підтвердити себе, вам потрібно поділитися з ними інформацією, яка збігається з вашими даними.

  Як записати зустріч Zoom

Звідки MyLife має мою інформацію

MyLife збирає всі особисті дані громадян Сполучених Штатів через їхні публічні записи та інші джерела. Дані, які збирає mylife, включають ваше ім’я, вік, стать, адреси, контактні дані, фінансову та кримінальну історію. Потім ця інформація впорядковується та розміщується на веб-сайті MyLife, щоб користувачі могли легко шукати особу та отримати її особисту інформацію. Крім того, малі та великі підприємства можуть використовувати mylife для перевірки своїх співробітників.

Як MyLife отримує вашу репутацію

Оцінка репутації в MyLife генерується на основі вашої особистої інформації та записів, які вони мають про вас, а також на основі відгуків, отриманих у вашому профілі. Оцінка репутації коливається від 1 до 5. Профіль, який має оцінку репутації менше 3, вважається підозрілою та менш довіреною особою, тоді як для тих, хто має оцінку репутації більше 3, немає проблем. Оцінка когось на основі оцінка їхньої репутації несправедлива, вам потрібно знати цю людину насправді, якщо їй довіряти чи ні.

Скільки коштує звіт MyLife

Звіт MyLife може коштувати приблизно 7,95 доларів США, це сума місячного плану підписки. MyLife пропонує деякі безкоштовні звіти, але ці звіти містять лише ту інформацію, яку ви, можливо, вже знаєте, і щоб отримати більш детальну інформацію про особу, вам потрібно буде придбати місячний план передплати. Ви можете завершити цю транзакцію за допомогою кредитної або дебетової картки, яка підтримується на веб-сайті.

Кроки для відмови від Mylife.com

Щоб дізнатися, як я можу відмовитися від mylife com, ви можете скористатися такими методами:

Спосіб 1: дзвінок у службу підтримки клієнтів MyLife

1. Наберіть 1-888-704-1900 зі свого телефонного пристрою, щоб зв’язатися зі службою підтримки клієнтів MyLife.

2. Поясніть керівнику, що ви хочете видалити свій профіль, розміщений на MyLife.com.

3. Керівник попросить вас підтвердити свій профіль, запитавши ваше ім’я, електронну адресу, вік, адресу, контактний номер та деяку іншу інформацію, необхідну для перевірки.

4. Після того, як керівник перевірить і зіставить ваш профіль у своїй базі даних.

5. Керівник продовжить видалення або видалення вашого профілю з MyLife.

5. Через кілька днів, що може становити 4-5 робочих днів, ваш профіль буде видалено з mylife.com.

Спосіб 2: Надсилання листа до MyLife

1. У своєму браузері відвідайте MyLife.com.

2. Натисніть рядок пошуку та введіть своє ім’я.

  Спробуйте ці інструменти AI Cold Email Writer, щоб писати електронні листи з високою конвертацією

3. Знайдіть свій профіль на сайті.

4. Натисніть на профіль і скопіюйте посилання з адресного рядка.

5. Напишіть електронний лист до [email protected]

6. Напишіть в електронному листі, що ви хотіли б відмовитися від mylife com для свого профілю, і додайте посилання, яке ви скопіювали разом із супровідною інформацією, щоб підтвердити, що це ваш профіль.

7. Надішліть електронний лист, і через кілька днів ви отримаєте електронний лист із підтвердженням, що ваш профіль видалено з Mylife.com.

Ось як ви можете відмовитися від mylife com для свого профілю та даних.

Як видалити себе з MyLife

Щоб видалити себе з MyLife, виконайте такі дії:

Примітка: переконайтеся, що ви підготували свою особисту інформацію.

  • Наберіть 1-888-704-1900 зі свого телефонного пристрою, щоб зв’язатися зі службою підтримки клієнтів MyLife.
  • Поясніть керівнику, що ви хочете видалити свій профіль, розміщений на MyLife.com.
  • Керівник попросить вас підтвердити свій профіль, запитавши ваше ім’я, електронну адресу, вік, адресу, контактний номер та деяку іншу інформацію, необхідну для перевірки.
  • Після того, як керівник перевірить і зіставить ваш профіль у своїй базі даних.
  • Керівник продовжить видалення або видалення вашого профілю з MyLife.
  • Через кілька днів, а це може становити 4-5 робочих днів, ваш профіль буде видалено з mylife.com.

Ось як видалити себе з MyLife.

Як видалити вашу інформацію з MyLife

Щоб дізнатися, як видалити свою інформацію з MyLife, просто виконайте такі дії:

1. У своєму браузері відвідайте MyLife.com.

2. Натисніть рядок пошуку та введіть своє ім’я.

3. Знайдіть свій профіль на сайті.

4. Натисніть на профіль і скопіюйте посилання з адресного рядка.

5. Напишіть електронний лист до [email protected]

6. Напишіть в електронному листі, що ви хочете видалити свою інформацію з mylife.com, і додайте посилання, яке ви скопіювали разом із допоміжною інформацією, щоб підтвердити, що це ваш профіль.

7. Надішліть електронний лист, і через кілька днів ви отримаєте електронний лист із підтвердженням, що ваш профіль видалено з Mylife.com.

Ось як видалити свою інформацію з Mylife, написавши їм електронний лист.

***

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам дізнатися про відмову від mylife com, як ми отримуємо звіт про репутацію mylife і чи він безкоштовний, як видалити вашу інформацію з MyLife і чому я отримую електронні листи від mylife com. Будь ласка, поділіться своїм досвідом, прочитаним цією статтею, і в разі будь-яких питань або пропозицій щодо неї, будь ласка, залиште їх у розділі коментарів нижче.