Як шукати певну територію в Google Maps

| | 0 Comments| 2:42 PM
Categories:

Коли ви шукаєте місцеположення на Картах Google, ви можете ввести про нього стільки інформації, скільки знаєте. Якщо ви знаєте лише назву закладу, цього часто буде достатньо. Поруч із назвою можна додати будь-яку додаткову інформацію, як-от вулицю чи район, де вона знаходиться. Трохи більш незрозуміла функція пошуку в програмі дозволяє шукати певну область на Картах Google.

Це корисно, якщо ви намагаєтеся знайти місцевий бізнес/установу, але одна з такою ж назвою існує деінде й є набагато популярнішою. Пошук конкретної території в Картах Google дає змогу вибрати певну область і запропонувати Картам Google сканувати її для пошуку місця, яке ви намагаєтеся знайти. Усі інші області за межами вибраної вами ігноруються.

  Що таке Microsoft Teams і чи підходить він для мого бізнесу?

Шукайте певну область на Картах Google

Відкрийте Карти Google і знайдіть ресторан, парк чи автобусну зупинку. Щойно програма завантажить місцезнаходження, ви побачите кнопку «Шукати в цій області» під рядком пошуку. Поки що не торкайтеся.

Спочатку перейдіть до області, яку ви дійсно хочете шукати, і збільште, щоб визначити межі області. Коли область, яку ви хочете сканувати, центрується на екрані, натисніть кнопку «Пошук у цій області». Google Maps шукатиме лише конкретну область для місця, яке ви шукали.

Вулиця та пошук району

Ця функція пошуку не призначена для того, щоб перевершити адресу. Якщо у вас є вулиця, за якою ви виявите, що дорога або район з такою ж назвою існує в іншому місці, це простий спосіб звузити її. Ви можете досягти дещо подібного результату, вказавши якомога більше детальної адреси. Google Maps все одно шукатиме все місто, принаймні. Пошук району в Картах Google стане для вас корисним лише після того, як адреса не вдалася або якщо ви не впевнені в її адресі.

  Як змусити Chrome припинити пропонувати зберегти дані кредитної картки

Пошук за певною місцевістю недоступний у веб-картах Google. Ви можете використовувати його лише через програми Google Maps для iOS або Android.

Якщо ви шукаєте місце на Картах Google, а параметр Шукати в цій області не з’являється, збільште масштаб або трохи прокрутіть навколо, щоб програма зрозуміла, що ви намагаєтеся знайти місце в певній області. Після цього з’явиться параметр Пошук у цій області. Після цього ви можете змінити область у фокусі, перш ніж натиснути кнопку пошуку.