Як шукати когось на Match.com за іменем користувача

| | 0 Comments| 9:17 AM
Categories:

Зараз знайомства стали справою Інтернету. В Інтернеті є багато сайтів для пошуку партнерів для самотніх людей. Ці сайти знайомств не тільки відомі, але й надійні в пошуку ідеальної пари. Незважаючи на те, що багато з них уже деякий час існують в Інтернеті, деякі зайшли в гру онлайн-знайомств лише зараз і почуваються дуже добре. Match — це один із таких сайтів, який існує вже давно. Він був запущений у 1995 році. Відтоді сайт допомагає знайти відповідних партнерів для всіх неодружених людей у ​​приблизно 50 країнах 12 мовами. Якщо ви тільки почали використовувати Match і хочете знати, як шукати когось у Match за іменем користувача, то це ідеальний посібник для вас. У нашому сьогоднішньому документі ми детально розповімо про те, як знайти когось на Match і як знайти чийсь профіль на Match.com. Отже, усі нові приєдналися можуть залишатися з нами до кінця, щоб отримати всю інформацію про пошук імені користувача Match.

Як шукати когось на Match.com за іменем користувача

Продовжуйте читати, щоб дізнатися більше про Match.com і способи знайти когось на Match за іменем користувача.

Що таке Match.com?

Match.com — це служба онлайн-знайомств, яка була запущена в Інтернеті в квітні 1995 року. Match вважається платформою номер один для пошуку ідеального побачення. Сайт належить Match Group, яка також володіє декількома іншими онлайн-службами знайомств.

  • Match.com працює, з’єднуючи вас з іншими користувачами платформи на основі інформації, наданої у вашому профілі.
  • Match щодня надає користувачам нові персоналізовані збіги.
  • Ви також можете скористатися функцією пошуку на веб-сайті, щоб знайти відповідний варіант для вашого вибору.
  • Як тільки ви знайшли ідеальний match, ви можете зв’язатися з ними, надіславши їм повідомлення на Match.com.
  • Match пропонує своїм користувачам безкоштовне членство з необмеженим набором відповідностей і функціями перегляду профілів.
  Перевірте, наскільки повільно працює ваш пристрій

Як шукати когось у матчі за іменем користувача

Match.com — це платформа для знайомств, але з обмеженою можливістю пошуку, оскільки ви не можете знайти людину лише за її іменем або ім’ям, тому неможливо знайти людину з профілем на Match за допомогою звичайного пошуку. На щастя, є кілька способів завершити пошук імені користувача в Match. Давайте розглянемо ці різні способи в наведених нижче методах.

Спосіб 1: Пошук у відповідності

Першим типом пошуку, який є найзагальнішим у Match, є панель пошуку. Намагаючись дізнатися, як знайти когось у Match, найкращим способом буде вибрати різні параметри пошуку, до яких можна легко отримати доступ, натиснувши опцію пошуку на верхній панелі. Ви можете знайти користувача Match різними способами за допомогою цієї опції пошуку:

  • Виконуючи звичайний пошук, у якому ви можете вказати та класифікувати свій пошук.
  • Наступним варіантом є взаємний пошук, який надасть вам результати, з якими ви точно збігаєтеся.
  • Наступна доступна опція – це зворотній пошук, який спрощує пошук на основі того, скільки рис, які ви маєте, хоче інша особа.
  • Останній доступний варіант у цій категорії – це «Збережений пошук», який показує результати ваших попередніх пошуків.

Спосіб 2: Пошук у Google

Якщо вам відоме ім’я користувача та ви хочете знати, як знайти чийсь профіль на Match.com, ви навіть можете спробувати найпростіший спосіб – пошук Google. Сайти знайомств, такі як Match.com, індексуються Google, тому їх можна використовувати як пошуковий оператор для пошуку профілю. Пошук Google також є одним із найнадійніших методів для початку. Ви можете просто виконати наведені нижче дії, щоб знайти профіль Match у Google:

  8 програм для діджеїв, щоб оживити наступну вечірку

1. Відкрийте обраний вами браузер на ПК і відкрийте в ньому Google.

2. Тепер натисніть на поле пошуку та введіть site:match.com + ім’я людини, яку ви намагаєтеся знайти.

3. Ви знайдете різні результати на головній сторінці. Ви можете уточнити результати, додавши кілька ключових слів.

4. Ви також можете натиснути опцію «Зображення» для більш ефективного пошуку.

Спосіб 3: Використовуйте інструменти сторонніх розробників

Інструменти сторонніх розробників також стають у нагоді під час пошуку збігів імені користувача. Ці інструменти дуже допомагають вам знаходити людей з усього світу. Онлайн-програмне забезпечення, подібне до цих інструментів, збирає, зберігає та надає інформацію про особу, яка раніше була зібрана з доступних загальнодоступних ресурсів. Ці інструменти є абсолютно законними та законними щодо надання особистої інформації людей. Отже, якщо ви шукаєте простий вихід в Інтернеті, щоб знайти ім’я користувача на Match, інструменти сторонніх розробників можуть допомогти вам у цьому, оскільки вони також виявляють присутність людини в соціальних мережах. Щоб дізнатися більше про те, які інструменти ви можете вибрати для пошуку вашої пари на Match, перегляньте наш посібник про 10 найкращих веб-сайтів для пошуку людей.

Часті запитання (FAQ)

Q1. Чи пропонує Match пошук імені користувача?

Відповідь Більшість сайтів знайомств в Інтернеті не пропонують пошук імені користувача. Однак у Match користувачі отримують різні варіанти пошуку, включаючи взаємний, зворотний, збережений і базові параметри пошуку, за допомогою яких ви можете класифікувати та спростити пошук на платформі.

Q2. Як я можу дізнатися, чи хтось заблокував мене в Match?

  11 портативних електростанцій для дому, кемпінгу чи подорожей

Відповідь Якщо особа заблокувала вас у Match, ви не зможете спілкуватися з цією особою, надсилати їй повідомлення, запрошувати її до чату або переглядати її профіль.

Q3. Чи можу я приховати свій профіль на Match?

Відповідь Так, Match пропонує своїм користувачам чудову функцію, яка допомагає їм зробити свої профілі прихованими або видимими. Якщо ви придбали приватний режим на Match, вам буде надано можливість зробити свій профіль приватним, що означає, що він буде видимим лише для учасників, які є вашими контактами.

Q4. Чи можу я надіслати повідомлення, якщо мій профіль приховано?

Відповідь Так, якщо ваш профіль приховано, і ви надсилаєте повідомлення комусь у Match, вони отримають ваше повідомлення як зазвичай. Ця особа зможе читати ваші повідомлення, але не зможе переглядати сторінку вашого профілю.

Q5. Що відбувається, коли не зрівняються з матчем?

Відповідь Якщо ви скасували збіг когось у Match, ви більше не зможете побачити його профіль. Інша особа також не зможе бачити ваш профіль, доки вона не створить новий профіль на платформі. Розмова з цією особою також буде недоступною після незбігу.

***

Ми сподіваємося, що наш документ про те, як шукати когось у Match за іменем користувача, допоможе вам дізнатися про Match і різні способи пошуку цієї особливої ​​людини на платформі. Якщо у вас є інші запитання чи пропозиції, залиште їх у розділі коментарів нижче.