Як швидко шукати текст на поточній веб-сторінці

Categories:

Знайти щось конкретне на довгій або складній веб-сторінці може бути неприємно, наприклад, знайти голку в копиці сіна. На щастя, існує простий спосіб виконати пошук на сторінці за допомогою майже універсального комбінації клавіш. Ось як.

Для швидкого пошуку на веб-сторінці («Знайти на сторінці») спершу відкрийте сторінку, яку потрібно шукати, у своєму улюбленому веб-переглядачі.

Натисніть Ctrl+F (на ПК з Windows, Chromebook або Linux) або Command+F (на Mac) на клавіатурі. «F» означає «Знайти» і працює в кожному браузері.

Якщо ви використовуєте Google Chrome, у верхньому правому куті вікна з’явиться підказка пошуку.

  Чи безпечно копіювати/вставляти паролі з буфера обміну?

Якщо ви використовуєте Microsoft Edge, у верхньому лівому куті вікна з’явиться рядок пошуку.

Якщо ви використовуєте Mozilla Firefox, у нижньому лівому куті вікна з’явиться рядок пошуку.

Якщо ви використовуєте Apple Safari на Mac, у верхньому правому куті вікна з’явиться рядок пошуку.

І так, навіть у Apple Safari на iPad панель пошуку з’явиться внизу екрана, якщо ви натиснете Command+F на пов’язаній клавіатурі.

Коли ви побачите рядок пошуку, клацніть у полі введення тексту та введіть слово чи фразу. Веб-переглядач виділить на сторінці всі вхідності вашого пошукового запиту, і ви можете прокручувати їх угору та вниз по сторінці за допомогою стрілок біля рядка пошуку. Дуже зручно!

  Як телефонні компанії нарешті перевіряють номери абонента

Ця комбінація клавіш також працює в інших програмах

Знаючи ярлик «Знайти», ви зможете застосувати його до багатьох інших програм та операційних систем, а не лише до веб-браузерів.

Наприклад, у Windows Ctrl+F відкриває вікно пошуку в Блокноті і переносить фокус на панель пошуку в Провіднику файлів. Він також працює в Office. На Mac ви можете використовувати Command+F для пошуку в Finder або в таких програмах, як Apple Music або Photos.

Спробуйте майже в будь-якій програмі, якою ви користуєтеся, і, швидше за все, вона її підтримуватиме. Це ще одна зручна порада, яку потрібно тримати в сумці з універсальними обчислювальними інструментами.

  Ваші AirPods або AirPods Pro водонепроникні?