Як швидко змінити країну App Store на iOS

| | 0 Comments| 11:25 PM
Categories:

Apple ID залежить від країни. Apple ID, створений для магазину в США, не працюватиме в магазині в Канаді. Це не недолік дизайну. Це пов’язано з виплатами. Ваша платіжна інформація прив’язана до вашої країни, тому має сенс, що магазин країни, у якому ви можете робити покупки, має регіональні обмеження. Тим не менш, ніщо не заважає вам переглянути інший магазин країни, але немає простого способу змінити країну App Store на iOS. Ви можете шукати у своєму браузері програму, яка, як вам відомо, доступна лише в певній країні, або ви можете створити спеціальний Apple ID для іншої країни та ввійти в нього. Жоден з цих параметрів не є простим, тому замість цього вам слід використовувати Switchr.

  Як отримати ескізи скріншотів, схожих на iOS 11, у macOS

Switchr це веб-додаток, який працює лише на пристрої iOS. Ви можете використовувати його в будь-якому браузері, але він повинен бути на iPhone або iPad.

Змініть країну App Store

Відвідайте Switchr і пройдіть коротку інструкцію. Програма пропонує вам додати його на головний екран, що вам слід, якщо ви виявите, що будете ним користуватися дуже часто. Якщо ні, ви можете додати його в закладки та використовувати його зі свого браузера без шкоди для зручності, яку він пропонує.

Знайдіть країну, до якої хочете переключитися, за допомогою рядка пошуку та торкніться її.

Ви побачите на екрані підказку про те, що веб-сторінка відкриє іншу програму, наприклад App Store. Торкніться ОК, і відкриється App Store. Ви побачите іншу підказку на екрані, яка повідомляє, що програма недоступна в будь-якій країні, в якій ви зараз перебуваєте, однак вона доступна в магазині, до якого ви хотіли перейти. Тоді у вас буде можливість змінити магазин або скасувати та залишитися в поточному магазині.

  Налаштуйте інтенсивність світлодіодного спалаху iPhone з центру керування iOS 7

Натисніть Змінити магазини, щоб змінити країну App Store.

Обмеження

Це просто змінює країну App Store. Це жодним чином не впливає на те, в якій країні ви можете використовувати свій Apple ID. Якщо ваш Apple ID може робити покупки в магазині США, він залишиться таким. Ви не вийдете з програми App Store, і після зміни країни ви зможете переглядати програми в ній. Найкращі списки програм і рекомендовані програми, які ви бачите, будуть для цієї конкретної країни.

Ця веб-програма призначена для розробників, які, можливо, захочуть перевірити рейтинг своєї програми в інших країнах, але вона чудово підходить для тих, кому потрібно завантажувати програми з App Store, за умови, що ви хочете створити новий Apple ID. Якщо ви коли-небудь зіткнетеся з програмою, яка недоступна у магазині вашої країни, Switchr може спростити перевірку доступності програми в інших країнах.

  Як використовувати програми в повідомленнях в iOS 10