Як швидко відкрити сторінку налаштувань за допомогою ярликів на iPhone та iPad

Categories:

Завжди було нудно відкривати певну сторінку програми «Налаштування» на iPhone та iPad. Не допомагає те, що функція пошуку не дуже швидка. Ось як можна швидко відкрити сторінку налаштувань за допомогою ярликів на вашому iPhone та iPad.

MacStories створив список із понад 120 прихованих URL-адрес, які відповідають певній сторінці в додатку Налаштування. Щоб швидко відкрити сторінку налаштувань, можна скористатися дією «Відкрити URL-адреси» програми «Ярлики».

Створивши ярлик, додайте його на головний екран, а потім торкніться його, щоб відкрити сторінку налаштувань. Таким чином, наприклад, ви можете безпосередньо відкрити розділ «Час екрана», не метушачись у додатку «Налаштування».

Для необізнаних, Shortcuts — це власна програма автоматизації Apple для iPhone та iPad, яка вбудовується на пристроях під керуванням iOS 13 та iPadOS 13 (і вище). Ви можете використовувати його для створення простих або складних засобів автоматизації, які можна запускати за допомогою ярликів головного екрана або Siri.

  Як друкувати з телефону на настільний принтер

У цьому прикладі ми створимо ярлик домашнього екрана для запуску сторінки налаштувань екранного часу. Ви можете використовувати цей процес, щоб створити ярлик для будь-якої сторінки налаштувань.

Спочатку відкрийте список URL-адрес налаштувань на вашому iPhone або iPad. Перегляньте список і, знайшовши розділ «Час екрана», скопіюйте частину URL-адреси.

Тепер відкрийте програму «Ярлики» та перейдіть на вкладку «Мої ярлики». Тут торкніться кнопки «Створити ярлик» унизу списку.

Торкніться кнопки «Додати дію».

Звідси знайдіть дію «URL», а потім виберіть її.

У дії URL торкніться текстового поля та вставте скопійовану URL-адресу. Потім натисніть кнопку плюс (+).

У списку дій знайдіть і додайте дію «Відкрити URL-адреси».

  Як додати або видалити свій номер телефону в повідомленнях або FaceTime

Тепер ваш ярлик готовий. Торкніться «Далі».

Тут дайте ярлику назву. Виберіть піктограму поруч із назвою, щоб налаштувати її.

Тут ви можете вибрати гліф і змінити колір фону значка.

Після завершення налаштування вигляду ярлика виберіть кнопку «Готово» у меню значків.

Ваш ярлик тепер активний. Давайте додамо його на головний екран.

На сторінці відомостей про ярлики торкніться кнопки меню з трьома крапками у верхньому правому куті.

Тут натисніть кнопку «Додати на головний екран».

Програма «Ярлики» покаже вам невеликий попередній перегляд. Коли ви задоволені цим, натисніть кнопку «Додати».

Тепер ви знайдете ярлик, доданий на головний екран вашого пристрою. Виберіть його, щоб миттєво відкрити конкретну сторінку налаштувань на вашому iPhone або iPad. Повторіть процес для всіх часто використовуваних сторінок налаштувань.

  Як видалити сторінку в Microsoft Word

Коли справа доходить до перемикання мереж Wi-Fi і Bluetooth, iOS 13 і iPadOS 13 нарешті полегшують роботу. Тепер ви можете перемикати мережі прямо з Центру керування.