Як читати прямі повідомлення Instagram, не запускаючи сповіщення про прочитання

Хоча Instagram наразі не має вбудованої функції для вимкнення сповіщень про прочитання, є кілька обхідних шляхів читання прямих повідомлень Instagram без надокучливої ​​позначки «бачено».

1. Обмежте та скасуйте обмеження облікового запису відправника

Якщо ви отримали повідомлення, яке хочете прочитати без відома відправника, ви можете тимчасово ввімкнути режим обмеження в Instagram і скасувати його, коли прочитаєте повідомлення.

Щоб обмежити обліковий запис, перейдіть до його профілю та торкніться трьох горизонтальних крапок у верхньому правому куті екрана. Торкніться Обмежити в меню, що з’явиться.

Тепер усі нові повідомлення з обмеженого облікового запису з’являтимуться в папці «Запити», а надокучлива мітка «Переглянуто» більше не відображатиметься, коли ви відкриватимете чат. Прочитавши повідомлення, виконайте ті самі кроки, що й вище, але цього разу виберіть Зняти обмеження в меню, що з’явиться.

2. Перейдіть у режим офлайн, перш ніж відкривати повідомлення, а потім вийдіть із системи

Ще один простий трюк для читання повідомлень Instagram Direct без налаштування сповіщень про прочитання — перейти в режим офлайн, перш ніж відкрити повідомлення.

Щоб вимкнути Wi-Fi або мобільні дані на пристрої iOS, проведіть пальцем униз від верхнього правого кута екрана, щоб відкрити Центр керування. Залежно від того, що ви використовуєте, торкніться значків Wi-Fi і стільникових даних.

Подібним чином на пристрої Android проведіть пальцем вниз від верхнього краю екрана, щоб отримати доступ до панелі сповіщень, і торкніться значків Wi-Fi і стільникових даних. Тут варто зазначити, що цей метод працюватиме, лише якщо ви вимкнете Wi-Fi або стільникові дані після отримання повідомлення, яке намагаєтеся прочитати.

Після того, як ви вимкнули підключення до Інтернету, просто запустіть Instagram і прочитайте повідомлення.

Одним із найважливіших кроків цього методу є вихід зі свого облікового запису Instagram після того, як ви прочитаєте повідомлення. Ви можете зробити це, перейшовши у свій профіль Instagram, торкнувшись зображення профілю в нижньому правому куті екрана. Торкніться піктограми з трьома рядками у верхньому правому куті екрана та перейдіть до Налаштування та конфіденційність > Вийти.

Не роблячи цього, Instagram може надіслати сповіщення про прочитання, щойно ви відновите підключення до Інтернету.

3. Прочитайте повідомлення з попереднього перегляду сповіщень

Безпомилковий спосіб прочитати пряме повідомлення Instagram без ініціювання сповіщень про прочитання — це попередній перегляд сповіщень. Перш ніж налаштувати параметри сповіщень свого пристрою, важливо налаштувати параметри сповіщень Instagram і переконатися, що у вас увімкнено правильні налаштування.

Для цього торкніться значка з трьома лініями в Instagram і торкніться «Налаштування та конфіденційність». Торкніться «Сповіщення» під заголовком «Як ви використовуєте Instagram», а потім виберіть «Повідомлення». Нарешті виберіть «Увімкнути» під заголовком «Повідомлення з індивідуальних і групових чатів».

Щоб увімкнути попередній перегляд сповіщень на пристрої iOS, перейдіть у «Параметри» > «Сповіщення» та натисніть «Показати попередній перегляд». Тепер ви можете вибрати між двома варіантами: завжди або коли розблоковано.

Варто зазначити, що ви повинні вибрати перший варіант для додаткової конфіденційності. Інакше кожен, хто гляне на ваш пристрій, навіть якщо він заблокований, зможе легко прочитати ваші повідомлення. Якщо ви хочете, щоб сповіщення з’являлися на екрані блокування без відображення будь-якого вмісту, доки ви його не розблокуєте, виберіть другий варіант.

Тепер продовжуйте прокручувати, доки не знайдете Instagram у розділі «Стиль сповіщень», і ввімкніть перемикач «Дозволити сповіщення».

Щоб увімкнути попередній перегляд сповіщень на пристрої Android, перейдіть у налаштування пристрою та торкніться «Програми». Продовжуйте прокручувати та виберіть Instagram зі списку програм. Торкніться «Сповіщення» та ввімкніть опцію «Дозволити сповіщення». Залежно від ваших уподобань торкніться Екран блокування або Спливаюче вікно.

Якщо повідомлення не дуже довге, ви зможете прочитати його без відома відправника, оскільки вам не потрібно відкривати програму Instagram. Тільки будьте обережні, щоб випадково не торкнутися повідомлення під час його читання.

Ці методи допоможуть вам читати повідомлення, не турбуючись про сповіщення про прочитання. На жаль, вам доведеться покладатися на обхідні шляхи, поки Instagram не запустить офіційний спосіб відключення сповіщень про прочитання.