Як читати повідомлення в Instagram, щоб вас не бачили

За останні роки Instagram набрав багато користувачів. Це змусило їх реалізувати нові функції, окрім обміну фотографіями. Одним з них є можливість надсилати повідомлення іншим користувачам. Ви можете надіслати пряме повідомлення будь-якому користувачеві в Instagram, якщо в одержувача ввімкнено опцію повідомлення. Щоб переконатися, що повідомлення прочитано одержувачем, під повідомленням з’являється невеликий текст, який говорить про те, що одержувач побачив ваше повідомлення. Те ж саме відбувається, коли ви отримуєте повідомлення від когось. У деяких випадках вам може знадобитися читати повідомлення Instagram, не відображаючи текст відправнику. Якщо ви шукаєте поради щодо того, як читати прямі повідомлення Instagram, не позначаючи їх як видимі, то ви в правильному місці. Ми пропонуємо вам корисний посібник, який навчить вас читати повідомлення в Instagram, не будучи поміченим.

Як читати повідомлення в Instagram, щоб вас не бачили

Можливість читати повідомлення Instagram, не будучи помітною, може бути корисною, коли ви зайняті або не маєте часу відповісти. Дотримуйтесь наведених нижче методів, щоб дізнатися, як читати повідомлення Instagram, не будучи поміченими.

Примітка. Смартфони не мають однакових параметрів налаштувань. Вони відрізняються від виробника до виробника, тому перевірте правильні налаштування, перш ніж змінювати будь-які.

Спосіб 1. Вимкніть мобільні дані або Wi-Fi

Це найпростіший спосіб читати прямі повідомлення Instagram, не позначаючи їх як видимі. Якщо ви відключите Інтернет, а потім прочитаєте повідомлення Instagram, відправник не отримає сповіщення. Для цього виконайте наведені нижче дії.

  Переглядайте свої канали Instagram, Facebook і Twitter в одному місці

Примітка: відправник отримає сповіщення про те, що ви прочитали повідомлення, щойно ви знову під’єднаєтеся до Інтернету.

1. Торкніться значка Instagram, щоб відкрити програму Instagram.

2. Якщо у вас є нові повідомлення, ви побачите сповіщення у верхньому правому куті.

3. Торкніться значка Messenger із сповіщенням.

4. Проведіть пальцем вниз по панелі сповіщень від верхньої частини екрана.

5. Тут вимкніть Wi-Fi або мобільні дані, які ви використовуєте для підключення до Інтернету. Ви також можете вимкнути їх, перейшовши в Налаштування > Бездротові та бездротові мережі та вимкнувши перемикач.

6. Поверніться до Повідомлень Instagram і відкрийте розмову, яку ви хочете прочитати, щоб вас не бачили.

7. Після прочитання нового повідомлення ви можете закрити програму Instagram.

Примітка. Відправник отримає сповіщення про те, що ви прочитали повідомлення, щойно ви знову під’єднаєтеся до Інтернету.

Тепер ви знаєте, як читати повідомлення Instagram, щоб вас не бачили.

Спосіб 2. Вийдіть із програми Instagram

Як бачите, цей метод працює, якщо ви не під’єднуєтеся до Інтернету, однак якщо ви вийдете зі свого облікового запису Instagram, ви зможете читати повідомлення Instagram, не повідомляючи відправника, навіть після підключення до Інтернету. Виконайте ці дії, щоб зробити те ж саме.

1. Щоб прочитати повідомлення, виконайте кроки з 1 по 6, описані в способі 1.

  Як завантажити найкращі зображення в Instagram

2. У програмі Instagram торкніться значка профілю в нижньому правому куті екрана програми.

3. Торкніться значка гамбургера у верхньому правому куті, щоб відкрити меню.

4. Виберіть параметр Налаштування.

5. Прокрутіть униз і торкніться опції Вийти.

6. У підказці «Вийти», що з’явиться, вимкніть параметр «Запам’ятати інформацію про вхід», натиснувши перемикач, а потім натисніть «Вийти».

7. Увімкніть Wi-Fi або мобільні дані, що ви використовуєте.

8. Нарешті, відкрийте програму Instagram та увійдіть у свій обліковий запис.

Тепер відправник не дізнається, що ви бачили надіслане ним повідомлення.

Примітка. Якщо ви не можете вийти з Instagram без Інтернету, ви можете спробувати видалити дані програми Instagram, перейшовши в Налаштування > Програми > Instagram > Пам’ять > Очистити сховище. Після цього ви можете увійти у свій обліковий запис.

Спосіб 2. Використовуйте параметр обмеження профілю

Інший спосіб навчитися читати повідомлення Instagram, щоб вас не бачили, — це використовувати опцію «Обмежити» в додатку Instagram. Він використовується для запобігання залякування та переслідування з боку користувачів. Якщо ви обмежите користувача, ви не зможете бачити його коментарі до ваших публікацій, а надіслані ним повідомлення будуть переміщені до розділу запитів, де вони не будуть позначені як видимі. Щоб скористатися цією опцією, виконайте наведені нижче дії.

1. Запустіть програму Instagram.

2. Перейдіть до профілю користувача, чиї повідомлення ви хочете читати, не бачившись.

  Як створити список близьких друзів в Instagram

3. Торкніться значка трьох крапок, розташованого у верхньому правому куті. Відкриється список опцій.

4. Виберіть параметр Обмежити. Відкриється запит на підтвердження.

5. Потім натисніть Обмежити обліковий запис у запиті підтвердження. Це обмежить профіль цього користувача.

6. У профілі цього користувача натисніть опцію Повідомлення.

Тепер ви можете читати повідомлення Instagram, надіслані цим конкретним користувачем, не бачившись.

Часті запитання (FAQ)

Q1. Як перестати отримувати повідомлення в Instagram?

Відповідь Instagram надає користувачам опцію, яка блокує інших користувачів від надсилання їм прямих повідомлень. Ви можете зробити це, відкривши «Налаштування» в додатку Instagram, а потім перейшовши до «Сповіщення» > «Прямі повідомлення та дзвінки». Після цього натисніть опцію «Повідомлення» та виберіть опцію «Вимкнути» в розділі «Повідомлення».

Q2. Скільки повідомлень може надіслати один користувач в Instagram на день?

Відповідь Instagram поки не встановив жодного офіційного обмеження на повідомлення, але деякі користувачі повідомляють, що це десь 50-100 повідомлень на день. Як тільки ви досягнете цього обмеження, вам доведеться зачекати 24 години, щоб знову мати змогу надсилати повідомлення.

***

Сподіваємося, що цей посібник був корисним, і ви змогли навчитися читати повідомлення Instagram, не будучи поміченими. Повідомте нам, який метод спрацював вам найкраще. Якщо у вас є запитання чи пропозиції, не соромтеся залишати їх у розділі коментарів.