Як часто на Ілона Маска подають до суду? Роз’яснення позовів щодо Twitter та інших

| | 0 Comments| 1:45 PM
Categories:

Ключові висновки

  • З моменту придбання Twitter і перейменування його в X Ілон Маск зіткнувся з численними позовами, включаючи порушення прав на торговельну марку та колективні позови.
  • Tesla, SpaceX і Neuralink, усі компанії на чолі з Маском, також були залучені в різні судові процеси, включаючи оманливу рекламу та ймовірну дискримінацію.
  • Маск також подав до суду на деяких осіб і організації, включно з некомерційною організацією, звинуваченою в фальсифікації даних, і юридичною фірмою, яка брала участь у придбанні Twitter. Участь Маска в цих справах підкреслює потребу в сильній команді юристів.

Відколи Ілон Маск придбав Twitter і перейменував його в X, він був учасником численних судових процесів, пов’язаних із його компанією соціальних мереж. Крім того, Ілон Маск також брав участь в інших судових процесах з Tesla, SpaceX і Neuralink. Ну, це ціна того, щоб бути одним із найбагатших людей у ​​світі, керуючи різними багатомільярдними компаніями.

Як часто на Ілона Маска подають до суду? А які були причини судових позовів? Ми пояснюємо це далі в цій статті.

Чи подали до суду на Ілона Маска після того, як він заволодів X (раніше Twitter)?

З тих пір, як Ілон Маск купив Twitter і перейменував його в X, проти нього почалося кілька серйозних позовів. Почнемо з того, що X Corp., раніше відома як Twitter, зараз подається до суду за порушення торговельної марки через використання літери «X» як торгової марки іншою компанією, відомою як «X Social Media LLC». Відповідно до судовий документ [PDF]X Social Media зареєструвала свою торгову марку як літеру «X» за кілька років до того, як Twitter змінив бренд на X.

  Як дізнатися, хто відписався від вас у Twitter

X Corp. також подали до суду за груповим позовом після того, як Ілон Маск звільнив більше половини працівників компанії після її придбання. Колишні співробітники стверджують, що не отримали повної вихідної допомоги та бонусів відповідно до контрактів, які вони підписали до того, як Ілон Маск прийшов на посаду. Інші колишні працівники стверджують, що Ілон Маск розірвав їхні контракти без попередження мінімум за 60 днів, як того вимагають федеральні закони та закони штату.

Інший великий судовий процес, у якому X Corp. є відповідачем, стосується ймовірного витоку конфіденційних даних, спричиненого лазівкою безпеки на платформі соціальних мереж. Відповідно до позов [PDF]Передбачуваний витік даних стався, коли Ілон Маск не був основним акціонером Twitter, але позов було подано після того, як він купив компанію.

  Як використовувати закладки Twitter, щоб зберегти твіти на потім

Чи подали до суду на Ілона Маска як генерального директора Tesla та SpaceX?

Tesla згадується як відповідач у більш ніж 1000 судових процесах з Ілоном Маском на чолі. Деякі з найпоширеніших судових позовів стосуються оманливої ​​реклами автопілота, передбачуваної дискримінації, несправедливої ​​трудової практики, порушення авторських прав на програмне забезпечення, дефектів продукту та втручання в конфіденційність. На Tesla також неодноразово подавалися до суду через серйозні аварії, які сталися, коли водій використовував автопілот.

Крім того, SpaceX була предметом судового позову Департамент юстиції за ймовірну дискримінацію біженців та осіб, які шукають притулку, під час процесу найму. Компанія Neuralink Ілона Маска, яка створює комп’ютерні чіпи для імплантації в мозок людини, також подала до суду за жорстоке поводження з тваринами через експерименти.

Однак позови проти X Corp. (раніше Twitter), Tesla, SpaceX і Neuralink не стосуються безпосередньо Ілона Маска, оскільки відповідальність обмежена компаніями. Незважаючи на це, Ілон Маск названий спільним відповідачем разом з Tesla, SpaceX і The Boring Company у колективному позові за нібито підвищення ціни Dogecoin з метою обману інвесторів.

  Як відновити кількість символів у Twitter [Chrome]

Скільки судових процесів було ініційовано Ілоном Маском?

кредит: Tesla/YouTube

Кілька людей і компаній також опинилися на кінці судових позовів, ініційованих Ілоном Маском. Наприклад, X Corp. Ілона Маска подає до суду на некомерційну організацію за нібито підробку даних, зібраних із Twitter, для створення неправдивого наративу ненависті, щоб відлякати рекламодавців від платформи соціальних мереж.

Ілон Маск також судиться з юридичною фірмою, яка змусила його викупити Twitter після того, як він передумав під час процесу. Згідно зі скаргою, X Corp. стверджує, що юридична фірма отримала надлишок судових зборів за сприяння придбанню Ілоном Маском Twitter, і вона хоче відшкодувати бонусну компенсацію.

Ілон Маск також подав до суду на багатьох співробітників Tesla, яких звинуватили у витоку конфіденційних даних компанії.

Судові позови будуть надходити

Якщо ви Ілон Маск і керуєте компаніями Tesla, X Corp. і SpaceX, на вас неминуче подадуть позов стільки разів, скільки ви можете порахувати. Більшість позовів вирішуються в позасудовому порядку, інші позови вирішуються за рішенням суду.

Що ж, одне можна сказати напевно: Ілону Маску потрібно багато юристів.