Як це тримається?

Це загальний огляд Nexcess WordPress Hosting, який охоплює його функції та загальну угоду, щоб допомогти вам зробити правильний вибір.

WordPress – це система керування вмістом (CMS) для більшості людей. Він простий, має незліченну кількість плагінів, щоб робити все, і живу спільноту, яка пропонує рішення найпоширеніших проблем.

Проте все працює добре, поки не працює, і саме в такі моменти здається страшним виходити з окопів, в існування яких ти ніколи не вірив.

Тому я завжди рекомендую керований хостинг WordPress людям, які недостатньо розбираються в техніці або занадто зайняті, щоб зосередитися на іншому.

Хостинг Nexcess WordPress

Nexcess – компанія Liquid web, ветеран індустрії хостингу. Це пропонує повністю керовані плани WordPress із першокласною підтримкою.

Деякі з функцій включають:

 • Автоматичне оновлення ядра WordPress
 • Щоденне резервне копіювання
 • Постановка в 1 клік
 • Безкоштовний SSL
 • Оптимізований PHP
 • Nexcess CDN
 • Інтеграція TinyPNG
 • Object Cache Pro
 • Підтримка 24/7/365
 • Гарантія безвідмовної роботи на 99,998%.
 • Монітор продуктивності плагіна
 • iThemes Security Pro
 • iThemes Sync
 • Qubely Pro
 • WPMerge

Щоб ви знали, останні чотири в списку – це плагіни преміум-класу, які безкоштовно входять до кожної підписки на Nexcess.

Крім того, можна вимагати безкоштовної міграції, а також вибрати 30-денну гарантію повернення грошей, якщо ви вважаєте інакше.

Як розпочати роботу з Nexcess?

Це залежить від того, чи у вас уже є проект WordPress, чи ви починаєте його заново.

У першому випадку все, що вам потрібно зробити, це придбати підписку та зв’язатися зі службою підтримки Nexcess, щоб перенести веб-сайт на їхні сервери.

Згодом додайте зареєстроване доменне ім’я на портал Nexcess.

Далі вам потрібно вказати свій домен на сервери імен Nexcess. Після цього можна запитати команду міграції про сервери імен і процес.

Однак це залежить від реєстратора вашого домену та включає лише вставлення кількох рядків у записи DNS.

Крім того, вам слід звернутися за допомогою до служби підтримки реєстратора або переглянути їхню документацію.

  Як користуватися iPhone зі зламаною кнопкою живлення

Для новачків можна почати безпосередньо з додавання домену на інформаційну панель Nexcess і виконання описаного вище процесу.

Плюси і мінуси: хостинг Nexcess WP

Кілька функцій роблять Nexcess кращим, ніж вибір його дешевших альтернатив. Крім того, ми перевіримо, чи чогось не вистачає або не порушує угоду, що може змусити задуматися.

Монітор продуктивності плагіна

Особисто я вважаю, що найбільшою перевагою розміщення вашого проекту WordPress у Nexcess є монітор продуктивності плагінів.

Ядро WordPress, базова інсталяція, сама по собі досить безпечна та неймовірно швидка. Але все починає сповільнюватися, коли ми додаємо вміст.

Ці налаштування можуть включати використання важких тем, плагінів тощо. Монітор продуктивності плагінів вирішує ці проблеми, представляючи чітку картину впливу цих модифікацій.

Це допомагає нам визначити винуватця, щоб ми могли знайти рішення чи альтернативи, які найкраще відповідають нашим потребам.

Візуальне порівняння

Візуальне порівняння показує різницю між проміжним сайтом і живим сайтом поруч.

Це призведе до автоматичного оновлення плагінів у фоновому режимі, якщо він не змінює зовнішній вигляд різко, або чекайте вашого схвалення, перш ніж оновлювати веб-сайт.

Ці зміни вносяться на проміжний сайт для перегляду та економлять вам масу роботи щоразу, коли плагін оновлюється.

iThemes Security Pro

Ще одна чудова функція, яка є в комплекті, — iThemes Security Pro. Цей преміум-плагін прокладає шлях до надійної безпеки незалежно від розміру веб-сайту.

Він дозволяє керувати на основі ролей для вашої команди WordPress, запобігає атакам грубої сили, підвищує безпеку входу та робить багато іншого, що ви можете перевірити в нашому огляді iThemes Security Pro.

Дружня підтримка

Окремо варто відзначити їх швидку підтримку.

Під час написання цього огляду специфікації я двічі зв’язувався з їхнім відділом продажів для передпродажного чату, і працівник служби підтримки (пан Нолан) швидко відповів.

Крім того, це не була одна з розмов, де керівники звучать надто продажно, намагаючись закрити угоду всіма засобами.

Загалом відповіді були детальними, точними, а поведінка пристойною.

Автомасштабування та інше…

Автоматичне масштабування може стати порятунком для створення зручного веб-сайту під час миттєвих стрибків трафіку.

Кожна підписка Nexcess отримує 24 години на місяць безкоштовного автомасштабування. Згодом ця послуга виставляє рахунок у розмірі 0,10 доларів США за хвилину кожні 30 хвилин з мінімальною оплатою в 3 долари США, якщо вона залишається активною.

  Як знайти когось на Reddit без імені користувача

Ще кілька смаколиків:

 • iThemes Sync: корисно для керування кількома веб-сайтами WordPress.
 • Qubely Pro: преміальна бібліотека блоків Гутенберга.
 • WP Merge: злиття бази даних без перезапису.
 • Nexcess CDN: швидша доставка до глобальної аудиторії.

Усі ці функції (і багато іншого) виділяють Nexcess серед звичайного хостингу WordPress. Зверніть увагу на постійну підтримку, і ви отримаєте виграшне поєднання простоти та продуктивності.

До деяких «мінусів»…

Обмежена пропускна здатність

Цей приверне увагу багатьох; оскільки деякі з нас мають звичку бачити необмежену пропускну здатність.

Але на практиці такого поняття, як необмежений веб-хостинг, не існує. Усе обмежується положенням про справедливе використання. І перерахованих обмежень пропускної здатності в планах Nexcess WordPress більш ніж достатньо.

Для контексту WP Engine, ще один преміальний хост WordPress, надає пропускну здатність 50 ГБ у своєму стартовому плані (20 доларів США на місяць) і досягає 500 ГБ за підписку на 193 долари США на місяць.

Навпаки, ви отримуєте пропускну здатність 2 ТБ (~2048 ГБ) із вступним пакетом WordPress від Nexcess.

Простіше кажучи, обмежена пропускна здатність не буде проблемою.

Немає довгострокових планів

У той час як деякі хостинги (наприклад, хостинг A2) також мають дворічну та трирічну підписку з вигідними знижками, Nexcess зупиняється на річних рівнях.

Отже, ціна не падає вище певної точки, і виглядає погано (для першого платежу) порівняно з деякими конкурентами.

За винятком цих незначних недоліків, я особисто вважаю Nexcess всебічним хостом, який має бути ефективним протягом усього терміну підписки.

Ціноутворення

Це може збити з пантелику на перший погляд, особливо з тимчасовою пропозицією.

Отже, давайте перевіримо це для вступного пакета Spark.

Ознайомчий план коштує 13,3 доларів на місяць за перші три платежі. Згодом це буде 19 доларів щомісяця.

Річні рівні є більш дисконтними, виставляючи рахунок у розмірі 190 доларів США за один раз, що становитиме 15,83 доларів США на місяць. Це заощадить вам два місяці на щорічних платежах без будь-яких пропозицій (як на зображеннях) на щомісячних рівнях.

Тим не менш, щорічні платежі в будь-якому випадку заощадять вам кілька доларів (якщо не всі два місяці).

Наступні альтернативи

Nexcess хороший у тому, що він робить; однак у вас є ще кілька варіантів, на які варто звернути увагу.

  Ви сумуєте за Touch ID? Я, звичайно, ні

#1. Кінста

Kinsta повністю керує хостингом WordPress на базі хмари Google та її експертної підтримки. Його базовий план майже вдвічі дорожчий за Nexcess, але Kinsta має багато шанувальників.

Через позитивні відгуки в Інтернеті я рекомендую спробувати хостинг Kinsta WordPress, якщо бюджет не є проблемою.

Проте слід взяти до уваги, що підписки на Kinsta обмежені кількістю унікальних відвідувань вашого веб-сайту, на відміну від Nexcess.

#2. Пресований

Pressable також пропонує хмарний хостинг WordPress з обмеженням кількості відвідувачів для кожного плану.

Це також повністю керована послуга, яка допоможе вам зосередитися на своїй роботі, подбавши про всі головні болі хостингу.

Цікаво, що Pressable придбала компанія Automattic, яка стоїть за WordPress, WooCommerce, Jetpack тощо. Отже, це хостинг WordPress від команди WordPress, що робить його привабливою пропозицією.

А чи говорив я вам про 100% гарантію безвідмовної роботи Pressable?

#3. A2 Хостинг

У мене немає жодних сумнівів щодо продуктивності хостингу A2, оскільки ми протестували WordPress на спільному хостингу A2. Внутрішня оптимізація була чудовою, забезпечуючи виняткову продуктивність.

З керованим WordPress ви можете розраховувати на ще більше переваг і цілеспрямовану підтримку.

Крім того, A2 Hosting пропонує пропорційне відшкодування за невикористані послуги після початкового 30-денного повного відшкодування.

Загалом, це буде моя особиста рекомендація, якщо Nexcess не є вашою чашкою чаю.

Підводячи підсумки

Хостинг WordPress, керований Nexcess, чудовий за свою ціну. Перелічені функції здаються чудовими, і ви можете спробувати без жодного ризику завдяки 30-денній гарантії повернення грошей.

Крім того, усі перелічені альтернативи також мають політику повернення готівки, і це звичайна практика для більшості хостингів.

Нарешті, я не хотів би залишати цю дискусію, не згадавши ще один варіант розміщення WordPress–Cloudways.