Як це підвищує культуру компанії

Бренд роботодавця – це стратегічний процес створення позитивного іміджу та оптимізації досвіду працевлаштування, щоб залучити кваліфікованих кандидатів, утримати поточних співробітників і максимізувати загальний успіх.

Що таке бренд роботодавця та його значення?

На сучасному ринку, де більше попиту на таланти, ніж їх пропозиції, брендування роботодавця стає обов’язковим для кожного бізнесу. Брендинг роботодавця включає створення позитивного іміджу про компанію як роботодавця та розповсюдження конкурентних переваг, які роблять це місце привабливим для роботи, від зарплат до пільг і культури.

Хороший бренд роботодавця залучає висококваліфікованих кандидатів для заповнення вакантних робочих місць, зменшуючи витрати на підбір персоналу та сприяючи підвищенню настрою співробітників на підвищення продуктивності – кожен ключовий елемент будь-якого бізнесу, який прагне досягти успіху.

На сучасному жорсткому ринку праці організаціям потрібен сильний бренд роботодавця, щоб залучати та утримувати висококваліфікованих працівників. Ідеальна стратегія брендингу роботодавця покращить зусилля з найму персоналу, стимулюватиме мотивацію та продуктивність працівників, сформує позитивні асоціації з клієнтами чи відносини та допоможе знизити витрати за рахунок скорочення бюджету вашої компанії на підбір персоналу.

План організації з брендингу роботодавця може створити міцну основу, яку можна використати для залучення добре впорядкованих кандидатів, які поділяють еквівалентні основні принципи вашої компанії, окрім надання їм привабливих пакетів зарплати та переваг.

Сильний бренд роботодавця на цьому конкуруючому ринку є життєво важливим з таких причин:

 • Це допомагає вам залучати найкращі таланти, рекламуючи свій бренд і культуру серед шукачів роботи. Мета – створити позитивний імідж роботодавця, який залучатиме потенційних кандидатів, які відповідають цінностям компанії.
 • Завдяки сильному бренду роботодавця компанії швидше залучають кваліфікованих кандидатів, отже, економлячи час і гроші на працевлаштуванні. Компанії економлять на рекламі, оскільки використовують бренд свого роботодавця, зберігаючи при цьому відсоток успішного найму.
 • Підвищує моральний дух і продуктивність співробітників через гордість за свою роботу. Збільште залучення, щоб максимізувати успіх компанії.
 • Шукачі роботи стали більш сприятливими на нинішньому ринку, який характеризується надлишком відкритих вакансій, але браком кваліфікованих кандидатів. Це означало б, що заявники могли б насолоджуватися набагато більшою свободою вибору компаній і можливостей, які вони вважають найбільш відповідними для своїх потреб.

Кандидати зараз як ніколи кмітливі у пошуку вакансій і відповідях на них. У них є всі доступні інструменти для всебічного дослідження компаній, починаючи від оглядів співробітників, контенту в соціальних мережах і статей новин, які дають можливість зрозуміти їхнє робоче середовище, перш ніж витратити час і зусилля на подальшу роботу з можливістю.

Усі ці ресурси допомагають кандидатам зрозуміти, чи ця роль відповідає їхнім очікуванням, щоб можна було прийняти обґрунтовані рішення щодо того, де вони найкраще підійдуть для створення успішної довгострокової кар’єри.

Сильний бренд роботодавця може творити чудеса для будь-якої організації, яка сподівається на успіх. Розробка та впровадження ефективної стратегії брендингу роботодавця потребує величезних авансових інвестицій, але приносить великі винагороди – це допоможе залучити та утримати кваліфікованих кандидатів у вашому бізнесі, водночас піднявши рівень залученості та задоволеності співробітників на кілька ступенів на робочому місці.

Бренд роботодавця Vs. Корпоративний брендинг

Бренд роботодавця та корпоративний бренд — це дві пов’язані, але різні ідеї.

Метою брендингу роботодавця є створення позитивного іміджу вашої компанії як роботодавця. Йдеться про те, щоб пояснити, чому ваша компанія хороша для працівників, щоб залучити найкращі таланти та утримати їх.

Корпоративний брендинг, однак, спрямований на створення позитивного іміджу всієї вашої компанії. Мета тут полягає в тому, щоб донести цінності, місію та бачення не лише до клієнтів, але й до партнерів та всіх інших зацікавлених сторін.

Основна відмінність між брендингом роботодавця та корпоративним брендингом полягає в аудиторії. Брендинг роботодавця спілкується як з потенційними, так і з поточними працівниками, тоді як корпоративний брендинг обслуговує клієнтів, партнерів та інших зацікавлених сторін.

Також спостерігається різниця в концентрації. Хоча бренд роботодавця наголошує на досвіді співробітників, корпоративний брендинг зосереджується на досвіді клієнтів.

Проте брендинг роботодавця та корпоративний брендинг також взаємопов’язані. Надійний корпоративний бренд може залучити найкращих людей на ринку або не дати їм приєднатися до конкурентів.

У зв’язку з цим, якщо організація стає відомою інноваціями різних продуктів і послуг, то, природно, така компанія буде залучати людей, орієнтованих на інновації, які бажають в ній працювати.

Як сильний бренд роботодавця підвищує культуру компанії?

Деякі з кількох основних способів, за допомогою яких сильний бренд роботодавця може призвести до значного підвищення культури компанії, включають:

Сильний бренд роботодавця можна назвати чимось, що має величезні переваги для будь-якої організації. Це допомагає створити гарний імідж, оскільки співробітники пишаються співробітництвом, таким чином сприяючи підвищенню залученості та, можливо, вищим показникам утримання в довгостроковій перспективі. Це відіграє важливу роль у створенні приємного робочого місця, наповненого співпрацею, а отже, компаніям легше залишатися стабільними у своїй робочій силі.

Хороший бренд роботодавця – це потужний інструмент, який може залучити найталановитіших. Таким чином, організації можуть не відставати від конкуренції, маючи на роботі висококваліфікованих співробітників і, таким чином, підвищувати загальну продуктивність і продуктивність.

Це також підвищує самооцінку серед існуючих співробітників, оскільки вони відчувають, що працюють в організації, культура якої орієнтована на зростання та розвиток.

Хороший імідж роботодавця викликає гордість серед його співробітників і водночас підвищує репутацію серед клієнтів, клієнтів або навіть суспільства в цілому. Він допомагає командам бути креативними та інноваційними, а також пропонує співпрацю через робочу культуру, яка сприяє добробуту та рівновазі працівників.

Важливою стратегією є захист інтересів працівників у розбудові бренду роботодавця. Він заохочує персонал відстоювати цінності, цілі та досягнення своєї компанії на платформах соціальних мереж, таким чином зміцнюючи довіру між колегами та більшу залученість та мотивацію працівників до досягнення цілей – усе це сприяє загальному успіху бізнесу зараз і в майбутньому.

Переваги брендингу роботодавця

Бренд роботодавця є важливою інвестицією, яка допомагає компаніям залучати й утримувати найкращих талантів, підвищувати моральний дух і продуктивність, а також зміцнювати загальну репутацію бренду.

Нижче наведено кілька точних переваг, які можна отримати від впровадження бренду роботодавця в довгостроковій перспективі:

✅ Дозволяє компаніям виділятися на конкурентних ринках праці, оскільки вони зможуть створити привабливий бренд роботодавця, який приваблює найкращих талантів.

✅ Створює почуття гордості та почуття приналежності серед працівників, таким чином залучаючи найкращі таланти, зменшуючи витрати на плинність кадрів і збільшуючи час утримання співробітників.

✅ Забезпечує конкурентну перевагу, залучаючи найкращі таланти та вирізняючи бізнес у переповнених галузях, одночасно створюючи лояльність серед поточних працівників.

✅ Стимулює залучення співробітників через передачу рекомендацій із вуст в уста, тим самим підвищуючи репутацію організації.

✅ Сильний бренд роботодавця може заощадити кошти та час на підбір кадрів за рахунок залучення досвідчених професіоналів, тим самим спрощуючи процес.

✅ Це дозволяє залучати подібних цінних і культурних людей, підвищуючи задоволеність співробітників і продуктивність.

✅ Сильний бренд роботодавця також сприяє забезпеченню більшої кількості кандидатів для майбутнього найму, а також залученню більшої кількості потенційних талановитих працівників.

✅ Клієнти можуть мати краще відчуття щодо ведення бізнесу з організацією, яка має сильний бренд. Це призведе до підвищення лояльності клієнтів, що, ймовірно, означатиме більші прибутки.

✅ Привабливий бренд роботодавця позитивно впливає на претендентів на роботу, оскільки він пов’язаний із перспективним робочим оточенням, яке демонструється новизною, креативністю, гнучкістю та конкурентоспроможністю.

Оскільки ринок праці з часом посилюється, бренд роботодавця – це більше, ніж просто заповнення вакансій; це передбачає створення переконливого та привабливого враження, яке допомагає залучати, утримувати та залучати висококваліфікованих талантів для майбутнього успіху будь-якої організації.

Найкращі стратегії брендингу роботодавця

Щоб розробити стратегію брендингу роботодавця, яка працюватиме найкраще, потрібно дотримуватися процесу, який полягає у створенні організації як професійного місця роботи з використанням ціннісних пропозицій для працівників, підходів до маркетингу найму та платформ соціальних мереж.

Залежно від того, чим займається конкретна компанія та її індивідуальних цілей, вона зазвичай пропонує деякі стратегії, які вважаються найкращими для неї.

Деякі загальні стратегії, які можуть використовувати всі компанії для створення сильного бренду роботодавця, включають:

✅ Визначте унікальний бренд роботодавця, який справді відображає цінності, місію та культуру організації. Це привабливо підкреслить, чому хтось хоче приєднатися до цієї команди.

✅ Знайте свою цільову аудиторію та створюйте повідомлення, які формують справжній бренд роботодавця. Використовуйте риси та вподобання, щоб створити довіру серед необхідної робочої сили.

✅ Працівники є найбільшою силою у створенні сильного бренду роботодавця. Дозволяючи їм брати участь у процесі, він добре реалізується через веб-сайт, оголошення про вакансії, соціальні мережі та відгуки співробітників, створюючи стабільність.

✅ Гарною стратегією для підвищення залученості клієнтів є оповідання; показуйте чудові історії про те, як працює ваша організація, як чинники диференціації через відео, блоги чи соціальні мережі.

✅ Створіть веб-сайт про кар’єру, який забезпечить велику видимість і успіх вашої компанії. Обов’язково додайте посилання на соціальні медіа з привабливим дизайном, де розповідається про бренд роботодавця, цінності, культуру, можливості та відгуки працівників.

✅ Визначення ключових показників ефективності при оцінці успішності брендингу роботодавця є абсолютно необхідним. Це якісні кандидати, задоволеність і утримання працівників, які є фундаментальними компонентами для вимірювання належних результатів.

✅ Відстежуйте онлайн-огляди на таких сайтах, як Glassdoor і Indeed.com, оперативно вирішуючи будь-які проблеми, але тактовно наголошуючи на позитивних аспектах вашого бізнесу.

✅ Інвестуйте в різноманітну команду, щоб створити бренд свого роботодавця та пропонувати програми професійного розвитку та навчання з можливостями наставництва для кар’єрного зростання.

Щоб побудувати бренд роботодавця, потрібно починати з роботодавців, встановлюючи вимірювані цілі, відстежуючи їхній прогрес за допомогою аналітики даних і докладаючи послідовних зусиль з часом.

Платформи брендингу роботодавця

Давайте розглянемо кілька найкращих платформ брендингу роботодавця в наступному розділі.

#1. Папірфлай

Папірфлай це комплексна платформа для брендингу роботодавця, яка допомагає компаніям створювати та поширювати привабливий бренд роботодавця, ініціювати ефективні кампанії з найму персоналу, створювати привабливі та адаптовані до бренду і перетворювати працівників на прихильників.

Papirfly також пропонує різноманітні функції, які допомагають компаніям розробляти стратегію брендингу роботодавця, наприклад керування цифровими активами, попередньо визначені шаблони та аналітику корпоративного рівня.

Для роботодавців, які бажають стати обраним роботодавцем, Papirfly пропонує комплексну платформу для створення та поширення привабливого бренду. Роботодавці щодня використовують понад 1 мільйон користувачів, щоб залучати, наймати й утримувати талановитих співробітників, досягаючи в середньому 212% ROI.

Шістсот світових брендів щодня довіряють Papirfly свої зусилля з брендингу, а деякі відомі компанії, зокрема BMW, Unilever, IBM, Vodafone та Orkla Health, посилюють свій брендинг у глобальному масштабі.

Головні функції

 • Перетворює співробітників на активних захисників, створюючи активи бренду за допомогою попередньо визначених шаблонів для найму персоналу, внутрішнього обміну повідомленнями та просування корпоративної культури в соціальних мережах.
 • Управління цифровими активами (DAM) допомагає компаніям зберігати, зберігати та ділитися всіма видами матеріалів, включаючи зображення, відео, документи тощо.
 • Технологія відповідності GDPR гарантує, що активи відповідають найновішим нормам, дозволяючи вам надавати доступ залежно від регіону чи ролі, серед інших параметрів.
 • Оптимізуйте стратегію свого бренду роботодавця за допомогою розширених звітів і аналітики.
 • Створюйте ресурси бренду за допомогою інтуїтивно розроблених цифрових, друкованих і шаблонів документів, щоб спростити активацію бренду роботодавця для узгодженого вигляду в усіх точках взаємодії.

Papirfly пропонує всеохоплюючу платформу брендингу у формі шести модулів для різноманітних потреб бізнесу, інтегруючи управління активами з шаблонами дизайну на бренді та аналітикою даних для зручності користувача.

Його найсучасніші шість модулів дозволяють користувачам створювати необмежені активи бренду та забезпечувати своєчасну доставку відповідно до поточних вимог ринку на основі даних у режимі реального часу, отже, робить його винятковим постачальником рішень для організацій або компаній, які з нетерпінням чекають розробки потужного ідентичність бренду.

#2. SmartDreamers

SmartDreamers надає експертну допомогу на всіх етапах брендингу роботодавця, від визначення культури та цінностей вашої компанії до орієнтації на найкращих талантів і створення позитивного досвіду для кандидатів.

Це досвідчене та цілісне рішення для підбору персоналу, яке забезпечує справді винятковий бренд роботодавця, можливості створення сторінок кар’єри, спеціальні цільові сторінки для оголошень про роботу чи подій, а також форми з інтегрованим ATS.

Він також містить інструменти для створення спільноти талантів, де кандидати можуть дізнатися більше про ваш бізнес, а також відстежувати їхню поведінку, щоб отримати інформацію про рентабельність інвестицій з каналів пошуку.

Крім того, ви отримаєте доступ до функцій CRM інструменту для побудови відносин з усіма кандидатами, потоків автоматизації та інтеграції в різні типи АТС та іншого програмного забезпечення.

Його використовують компанії будь-якого розміру, як-от Givaudan, Infosys, L’Oreal, Deloitte, Genpact тощо. Це надійна платформа, яка може допомогти компанії покращити бренд роботодавця та залучити найкращих талантів, допомагаючи їй автоматизувати процес найму персоналу. .

Він використовує технологію штучного інтелекту для автоматизації, щоб швидко залучати якісних кандидатів і легко встановлювати зв’язки, щоб ваш бізнес не тільки залишався попереду, але й збільшував швидкість роботи та підвищував результати.

Головні функції

 • Компанії можуть знизити витрати на наймання до 43%, забезпечуючи найкращий у своєму класі досвід роботи з кандидатами через платформу.
 • Створюйте та підтримуйте унікальні сторінки про кар’єру, які дають змогу вашому бренду роботодавця залучати високоякісних кандидатів, які виглядають чудово на будь-якому пристрої.
 • Використовує відгуки співробітників, оголошення про роботу та чіткі заяви про бачення для створення унікального вмісту в соціальних мережах.
 • Приймайте рішення на основі нашої інформаційної панелі звітів у реальному часі, відстежуйте KPI та оптимізуйте канали постачання для ефективних результатів.
 • Рішення DEI (Diversity, Equity, and Inclusion) створені для негайного залучення різноманітних талантів і скорочення часу виходу на ринок для найму в 12 разів, одночасно збільшуючи трафік на 35% і оптимізуючи вартість найму на 21%.

SmartDreamers — це універсальна платформа, яка надає роботодавцям необхідні інструменти для успішного залучення найкращих талантів, створення та просування свого бренду роботодавця та автоматизації процесів найму.

#3. Енергія

Енергія Рішення Employer Branding — це надійна платформа, яка дозволяє компаніям демонструвати свою культуру та цінності, залучати кращих талантів за допомогою справжніх історій співробітників, знижувати вартість найму та підвищувати ефективність найму.

Energage — це уніфікована платформа SaaS, що містить чотири повністю інтегровані рішення, які допоможуть вам залучати та утримувати відповідних спеціалістів. Ці модулі допомагають створити бренд вашого роботодавця та дають шукачам зрозуміти, що робить роботу у вашій компанії унікальною. Культурні значки та факти полегшують вам демонстрацію відмінностей, щоб шукачі роботи могли зрозуміти, чому ваше місце є чудовим для роботи.

Платформа допомагає організаціям ефективніше зв’язуватися з цільовою аудиторією, водночас створюючи атмосферу довіри серед поточного персоналу. Energage допомагає підприємствам сприяти кращим довгостроковим стосункам між роботодавцями та працівниками, що призводить до більшої довіри всередині організації, що підвищує рівень утримання та сприяє лояльності серед працівників усіх рівнів.

За допомогою алгоритмів на основі штучного інтелекту ви можете отримати уявлення про всі важливі елементи, які сприяють продуктивності у вашій галузі. Завдяки більш ніж 15-річному досвіду та даним із 23 мільйонів опитувань у 70 000 організаціях його настроюваний порівняльний аналіз дозволяє порівнювати дані опитування як з провідними конкурентами в галузі, так і з найкращими результатами в своєму класі.

Головні функції

 • Отримайте визнання, підвищте впізнаваність бренду та почніть розмову за допомогою перевіреного опитування співробітників, щоб допомогти вашій команді працювати разом ефективніше.
 • Отримайте глибшу інформацію з даних опитувань співробітників за допомогою вбудованого інтуїтивно зрозумілого інструменту, який допоможе вам вимірювати та відстежувати культурний прогрес і отримати видимість, необхідну для постійного вдосконалення.
 • Алгоритми на основі штучного інтелекту надають дані, щоб зменшити плинність кадрів, залучити якісні таланти та підвищити залученість для досягнення оптимальної продуктивності.
 • Двигуни на базі штучного інтелекту та запатентована аналітика допомагають виявити ключові переваги для створення автентичної історії культури.
 • Продемонструйте основні моменти на своїх сайтах, у оголошеннях про роботу, на сторінках кар’єри тощо – розширюючи можливості працівників за допомогою пропагандистського вмісту, щоб ще більше розширити охоплення.

Загалом рішення Employer Branding від Energage є цінним інструментом для компаній, які прагнуть залучити та утримати найкращих талантів. Це ефективний спосіб створити більш автентичний і прозорий бренд роботодавця.

#4. GoHire

GoHire надає низку інноваційних інструментів, які допомагають підприємствам використовувати свій бренд роботодавця. Платформа пропонує ефективні рішення для брендингу в соціальних мережах, щоб роботодавці могли залучити нових кваліфікованих талантів, ділячись захоплюючим вмістом в Інтернеті.

Пакет GoHire містить потужний, але інтуїтивно зрозумілий інструмент розміщення вакансій, який дозволяє користувачам публікувати вакансії на кількох панелях одним натисканням миші, заощаджуючи час компанії, водночас одержуючи якомога ширшу інформацію про рекламовані вакансії.

Gohire — це надійне міжнародне рішення для найму талантів, якому довіряють понад 3000 клієнтів у всьому світі. Це технологія світового рівня, розроблена для максимального полегшення брендингу роботодавця, щоб ви могли зосередитися на залученні найкращих талантів, не витрачаючи надто багато часу чи енергії на його розробку та керування.

Його програмне забезпечення сайту кар’єри дозволяє швидко створити фірмову сторінку професійної кар’єри, яка рекламує вашу компанію. Ви можете продемонструвати свою культуру та похвалитися всіма дивовижними речами, які люди роблять на роботі, автоматично перераховуючи поточні вакансії.

Його надійне програмне забезпечення працює на будь-якому пристрої та в будь-якому місці, тож ви ніколи не пропустите найкращих кандидатів для своїх конкурентів. За допомогою Gohire ви можете легко оцінити потенційний персонал більш розумно та з меншими зусиллями, дозволяючи безперешкодно аналізувати кандидатів, оцінювати їх і, зрештою, наймати бажаного персоналу з мінімальними проблемними моментами.

Головні функції

 • Зручні та спрощені процеси забезпечують оптимальну роботу з будь-яким пристроєм, уможливлюючи легке застосування за частку часу.
 • Перестаньте витрачати час на просування оголошень про вакансію вручну та використовуйте швидкі та надійні рішення для розміщення оголошень про роботу на кількох сайтах на дошках оголошень, таких як Indeed і Glassdoor, одним клацанням миші.
 • Вбудований ATS спрощує процес найму та забезпечує кращий контроль завдяки об’єднанню всіх даних в одному місці. Це допомагає усунути хаос, пропонуючи видимість кожного етапу найму від початку до кінця.
 • Досягніть успіху підбору персоналу за допомогою оптимізованих форм заявок, щоб отримати сильніших кандидатів і скоротити час співбесіди.
 • Легко синхронізувати календарі між собою, колегами та потенційними співробітниками; це допомагає забезпечити ефективне відстеження всіх зустрічей.

GoHire спрощує, ніж будь-коли, ефективне керування присутністю вашого роботодавця та залучення якісних кандидатів до вашої команди.

Заключні слова

З огляду на сучасний конкурентний ринок, проведення переконливої ​​кампанії бренду роботодавця має важливе значення. Переконайтеся, що ви використовуєте інструмент професійного рівня, щоб керувати всім від початку до кінця, включаючи аналітику, статистику та інші фактори, які допоможуть вам легко та швидко розбудувати свій бренд.

Вищезгадані інструменти, стратегії та додаткова інформація сприятимуть вашому розвитку бренду роботодавця.

Далі перегляньте нашу статтю про вдосконалення процесу найму за допомогою картографування талантів.