Як це працює та чи впливає на ваш кредитний рейтинг?

Categories:

Криптовалюта більше не обмежується Інтернетом, оскільки тепер ви можете робити покупки, використовуючи свої криптовалюти за допомогою звичайної кредитної або дебетової картки, і отримувати винагороду в криптовалюті за свої покупки.

З’являється все більше доказів впровадження криптовалюти, починаючи з нових крипто-стартапів, які продовжують з’являтися, або з появою зростаючого списку компаній, які використовують криптовалюту. Крім того, деякі гравці традиційної фінансової індустрії використовують криптовалюти, чого традиційне криптоспільнота навіть не уявляло, що може статися.

У результаті з’являються нові продукти та послуги, спеціально налаштовані для користувачів криптовалюти. Криптокартки є одними з останніх розробок, які створюють зручний спосіб для людей витрачати свої криптовалюти.

Якщо ви звикли повертати готівку, милі або бали, ви могли чути про нове різновид карток, які пропонують криптовалютні винагороди за ваші покупки. Криптокарти тепер є модним словом, що надає споживачам доступ до їхніх криптохолдингів.

Ці карти, які легко отримати, можуть сподобатися інвесторам, що цікавляться криптовалютою, які хочуть зануритися в криптопростір, і існуючим криптовалютним ентузіастам, які мають досвід використання цифрових активів.

Незважаючи на те, що ці картки стали звичайними, вони вказують на те, наскільки далеко просунулися криптовалюти з моменту запуску Bitcoin (BTC). Хоча ні для кого не секрет, що вони ще не отримали загального поширення, ми можемо стверджувати, що криптовалюти продовжують свій грандіозний похід, вторгаючись у наше повсякденне життя.

Перш ніж вирішити, чи підходить вам криптокартка, у цій статті буде пояснено, що таке криптокартки, як вони працюють і як вони впливають на ваш кредитний рейтинг.

Криптовалюти досягають повноліття

З моменту їх створення більше десяти років тому виникали занепокоєння щодо таких питань, як відсутність регулювання, злочинність і вплив, який криптовалюти матимуть на екологічну стійкість і усталені валютні ринки.

Згодом події показали, що криптовалюта метаморфозувала від початкової екзистенціальної стадії до поточної інституційної фази.

Від нещодавнього виконавчого наказу США щодо «забезпечення відповідального розвитку цифрових активів» до планів Великобританії регулювати деякі криптовалюти чи обіцянки Дубая надати ліцензії на віртуальні активи, країни та уряди штовхаються, щоб вітати криптовалюти.

Провідні установи та інвестиційні банки також використовують ці нові фінансові інструменти, щоб розширити свої послуги та залучити нових клієнтів, які вірять у криптовалюти.

Оскільки невизначеність щодо злочинності, проблем з розрахунками та ціноутворення замінюється екосистемою, що розвивається, із зростаючою ринковою базою звичайних інвесторів, криптопростір продовжує відкривати нові можливості як для інвесторів, так і для споживачів.

Швидкі темпи зростання як систем, так і продуктів є найбільш однозначним свідченням того, що криптовалюти досягають зрілості.

Що таке Crypto Card?

Криптокартка — це спосіб оплати, який дозволяє будь-якому власнику криптовалюти витрачати їх безпосередньо, не конвертуючи їх у фіатну валюту. Ці картки є результатом партнерства між криптовалютними біржами та такими значними картковими компаніями, як MasterCard, Swipe і Visa, які полегшують обробку транзакцій.

Протягом тривалого часу з моменту їх створення бізнес з витрачання вашої криптовалюти був довгим і громіздким. Це включало спочатку використання біржі криптовалюти для конвертації ваших криптоактивів у бажану фіатну валюту, а потім довге очікування, перш ніж ваші гроші надійдуть на ваш банківський рахунок.

Окрім того, що процес був повільним, процес був виснажливим, і, як наслідок, не завжди було легко використовувати свої криптокошти як засіб обміну для повсякденного використання.

Введіть криптокартку, і тепер користувачі зможуть витрачати свої криптовалюти безпосередньо, не конвертуючи їх у фіатну валюту. Криптокарти бувають як дебетовими, так і кредитними, пропонуючи користувачам широкий спектр можливостей і можливих переваг.

  Як увімкнути або вимкнути безпечний режим на Moto X

Як працює криптокарта?

Криптокартки працюють так само, як звичайна платіжна картка, яку пропонує будь-яка фінансова установа. Його можна використовувати для повсякденних покупок, наприклад кредитної або дебетової картки, виданої банком. Більшість із цих карток приймаються як спосіб оплати скрізь, де ви можете робити покупки за допомогою звичайної картки.

Щоразу, коли ви використовуєте будь-яку з цих карток, партнерство між вашою криптобіржею та постачальниками карток дозволяє мережі платіжного процесора фірми завершити транзакцію, тим самим забезпечуючи більшу легкість і зручність покупок.

Оскільки вони приймаються будь-де, криптокартки є більш цінним і практичним варіантом оплати. Картки автоматично конвертують криптофонд у вашому цифровому гаманці в певну валюту, необхідну для здійснення платежу.

Тому ви можете використовувати його для своїх офлайн-або онлайн-платежів у більшості магазинів, у тому числі в тих, які розпізнають криптовалюти. Окрім додаткових переваг, як-от криптовалютних винагород, коли ви купуєте криптовалюту в магазинах фіатної валюти, користувачі також можуть знімати готівку в певних банкоматах, які підтримують криптокартки.

Крипто-кредитна картка проти крипто-дебетової картки

Криптокарти доступні як у форматах дебетових карток, так і у форматі кредитних карток і мають більшість своїх традиційних функцій. Ми коротко розберемо ці два, щоб допомогти вам зрозуміти їхні відмінності та функції, щоб ви могли вирішити, який найкраще відповідає вашим звичкам витрачати.

Крипто-дебетова картка

Ця дебетова картка знімає криптокошти безпосередньо з вашого цифрового гаманця під час покупки. Більшість крипто-дебетових карток полегшують доступ до вашого цифрового гаманця в банкоматах або продавцях, які зазвичай не приймають крипто-платежі.

Тим не менш, продавець отримує свої внески у своїй бажаній фіатній валюті, тобто система конвертує ваш тип криптовалюти в певні традиційні гроші. Крім того, різноманітні криптодебетові картки дозволяють отримувати винагороду в криптовалюті від витрат.

Як працюють крипто-дебетові картки

Оскільки все більше продавців починають приймати платежі в іншій криптовалюті, криптодебетові картки спрощують доступ до вашого гаманця з криптовалютою. Це означає, що ви можете використовувати свою картку будь-де, де побачите знак, який вказує, що ці картки приймаються. Як і будь-яка традиційна дебетова картка, криптодебетові картки працюють у таких важливих мережах, як MasterCard і Visa.

Зверніть увагу, однак, що ви продаєте частину своєї криптовалюти в обмін на фіатну валюту кожного разу, коли здійснюєте платіж за допомогою криптокредитної картки. У результаті та залежно від законів у межах вашої юрисдикції це може становити подію, що підлягає оподаткуванню, оскільки ви можете продати більший або менший обсяг, ніж ви купили свою криптовалюту.

Крім того, за процес перетворення також може стягуватися комісія. Якщо це так, переконайтеся, що ви ведете належний облік для цілей оподаткування.

Крипто кредитні картки

Криптокредитна картка – це класифікація кредитної картки, яка дозволяє власнику заробляти криптовалюту як винагороду. Оскільки криптовалюти, як правило, є більш нестабільними, ніж інші типи винагород, отриманих від витрат, необхідно психологічно підготуватися до певного рівня волатильності, перш ніж оформляти криптокредитну картку.

Як і звичайні кредитні картки, криптокредитна картка отримує доступ до кредиту. Якщо ви отримаєте цю картку, ви повинні погасити свій баланс наприкінці кожного місяця, щоб уникнути стягнення відсотків.

Більшість розрахунків за покупки та платежі, пов’язані з криптокредитними картками, здійснюються в доларах США або інших популярних фіатних валютах. Однак деякі картки дозволяють використовувати криптокошти, які є у вас на будь-якому пов’язаному обліковому записі.

Як працюють криптокредитні картки

Ви отримуєте винагороду в криптовалюті, користуючись криптокредитною карткою, подібно до того, що відбувається під час використання більшості інших кредитних карток. Кожна покупка або оплата, яку ви робите, приносить вам криптовалюту.

Наприклад, якщо ваша картка пропонує кешбек 3%, коли ви витрачаєте в ресторані, ви заробите 3 долари в криптовалюті, якщо пообідали та заплатили 100 доларів – 3 долари в криптовалюті, які ви заробили, миттєво зараховуються на ваш цифровий гаманець.

#1. Картка Visa Coinbase

Дебетова картка Coinbase Visa дозволяє користувачам витрачати на різні криптовалюти у своїх портфелях і отримувати винагороди за покупки. Ви можете витратити свою криптовалюту будь-де. Приймаються картки Visa, які можуть отримати до 4% кешбеку.

  Загальна заблокована вартість (TVL) у Crypto: пояснення

Особливості включають:

 • Жодної плати за реєстрацію, річної чи щомісячної плати
 • Автоматична конвертація криптовалюти в долар США для полегшення покупок і зняття готівки
 • Двохетапна перевірка, миттєва заморозка картки та безконтактне зняття коштів
 • Мобільний додаток

Криптокартка Coinbase популярна серед інституційних користувачів і дозволяє миттєво отримувати квитанції про транзакції, звіти про витрати та сповіщення через свій мобільний додаток.

#2. Crypto.com

Завдяки глобальному охопленню понад 10 мільйонів користувачів станом на липень 2021 року користувачі картки Crypto.com можуть купувати та витрачати кошти за допомогою понад 100 криптовалют.

Картка пропонує до 8% повернення готівки за покупки, зроблені за допомогою картки з підтримкою Visa. Унікально, що користувачі можуть поповнити картку, використовуючи понад 20 фіатних валют на додаток до криптовалюти, і вона підтримується принаймні в 1000 залах очікування в понад 400 міжнародних аеропортах.

Особливості включають:

 • Витратьте криптовалюту на Netflix, Spotify, Expedia, Lounge, Expedia тощо.
 • Безкоштовне зняття в банкоматах до 1000 доларів США
 • Отримуйте до 8% кешбеку в CRO (власний токен картки)
 • Мобільний додаток

Картка crypto.com користується популярністю серед продавців і звичайних покупців і має принаймні п’ять різних дизайнів карток, які пропонують інші CRO винагороди за ставки криптовалюти на різних рівнях.

#3. Wirex

Крипто-дебетова картка Wirex ідеально підходить для користувачів за межами США та дозволяє власникам карток зберігати криптоактиви на своїх рахунках, доки вони не вирішать витратити за допомогою картки.

Це чудова картка для будь-якого криптоентузіаста, який зацікавлений у збереженні своїх цифрових активів якомога довше.

Особливості включають:

 • До 8% грошових винагород
 • Безкоштовне зняття з банкомату
 • З’єднуйте активи між блокчейнами
 • Високі ліміти, без комісій

Користувачі дебетової картки Wirex можуть отримувати пасивний дохід, тримаючи криптовалюту у своєму портфелі.

#1. SoFi

SoFi MasterCard пропонує унікальні переваги та широку зручність використання, заслуживши своє місце серед провідних криптокредитних карток. Він пропонує винагороду від 1 до 2% кешбеку та велику гнучкість для користувачів, які хочуть витратити свою криптовалюту та збільшити свої заощадження.

Особливості включають:

 • Бонус за реєстрацію до $300
 • Зниження річної процентної ставки, якщо ви платите вчасно
 • Ніяких річних комісій
 • 3 бонусні бали SoFi за кожен витрачений $1

SoFi пропонує погашення бонусних балів через біткойни та Ethereum, хоча погашення недоступне в деяких штатах США, таких як Гаваї, Невада чи Західна Вірджинія.

#2. Кредитна картка Venmo Visa

Будь-хто, хто вже користується додатком Venmo App, може синхронізувати свій обліковий запис із кредитною карткою Venmo Visa, за допомогою якої відстеження покупок і моніторинг винагород стає спрощеним. Картка була налаштована за допомогою унікального QR, що робить синхронізацію без проблем.

Особливості включають:

 • Винагороди 1%, 2% або 3% залежно від різних категорій покупок
 • Ніяких річних комісій
 • Бонус за реєстрацію

Картка Venmo — це чудовий спосіб поповнити свій криптогаманець майже без ризику, оскільки вона поєднує в собі зручність і фінансову вигоду, окрім можливості вибору між біткойнами, Ethereum, Litecoin або біткойн-кеш.

#3. Кредитна картка Gemini

Криптокредитна картка Gemini пропонує широку сумісність і унікальну структуру винагород, де винагороди виплачуються автоматично в біткойнах або будь-якій підтримуваній понад 50 криптовалютах.

Власники карток можуть отримати кешбек у розмірі 3% від усіх покупок у ресторанах на суму до 3000 доларів США на рік, 2% на продукти та 1% на інші покупки.

Особливості включають:

 • Зручний додаток для користувачів
 • Без річної плати
 • Комісія за транзакцію від 0,5% до 4%

Користувачі картки Gemini отримують автоматичні винагороди, які вони можуть зняти в BTC або вибраній ними криптовалюті.

На що слід звернути увагу, подаючи заявку на криптокартку

Під час подання заявки на отримання криптографічної картки вам слід враховувати важливі фактори, оскільки вони визначатимуть доступність і зручність використання. Серед аспектів, які вам потрібні, щоб визначити найкращу криптокартку для вас, можна виділити наступне:

Компанія, що видає картку: перш ніж подати заявку, перевірте, які компанії, що займаються розробкою криптовалютних карток, працюють у вашому регіоні, і чи легко купити чи продати криптовалюту, яку використовує платформа. Також перевірте, чи пропонують вони конкретні послуги або гнучкість, яку ви бажаєте.

  Посібник для початківців із сертифікації CSPO [+7 Courses]

Підтримувані криптовалюти: перевірте, чи карта підтримує вашу криптовалюту та чи хороший вибір криптовалюти.

Винагороди: звукова криптокарта має гарну програму винагород, яка стимулює її використання.

Комісія: Комісія, що стягується, має бути розумною та доступною, головним чином тому, що існують картки, які не стягують комісію.

Поради щодо вибору правильної криптокартки

Будь-який завзятий ентузіаст криптовалюти виграє від доступу, який пропонують криптокартки до своїх коштів, а також для щоденних покупок і фінансових операцій. Як і традиційна платіжна картка, яку надає ваш банк, криптокартки прості у використанні та мають подібні функції. Деякі важливі моменти, про які слід пам’ятати:

Фінансові потреби. Оскільки крипто-дебетові та кредитні картки мають різні функції, переваги та недоліки, ви хочете переконатися, що ви вибрали картку, яка відповідає вашим конкретним фінансовим потребам.

Витратні звички: Ви також повинні враховувати свої витрати та фінансовий портфель при виборі. Враховуйте такі важливі фактори, як кредитні вимоги картки, ліміт витрат, регіональні обмеження, ставки винагороди, комісії за транзакції та мережа обробки.

Список криптовалют, які підтримуються криптокартками

Список криптовалют, які підтримують різні криптокартки, продовжує зростати майже щодня. Нижче наведено список провідних криптоактивів, до яких можна отримати доступ за допомогою інших карток:

 • Crypto.com: Bitcoin, Litecoin, Ether, Ripple, PAX, TUSD, EOS і XLM
 • Coinbase: Bitcoin, Ethereum і Litecoin
 • Nexo: Bitcoin, Ethereum, Ripple та 14 інших
 • Binance: Binance Coin

Переваги та недоліки використання криптокарт

Крипто-дебетові та кредитні картки все ще є новими фінансовими продуктами з численними перевагами та недоліками. Деякі переваги та недоліки їх використання включають:

Переваги

 • Витрачайте криптовалюту легко та швидко, навіть у продавців, які не приймають криптовалюту
 • Численні картки підтримують кілька криптовалют
 • Висококласні засоби безпеки
 • Крипто-кешбек винагороди за більшість транзакцій

Недоліки

 • Криптовалюти нестабільні, що робить їх менш стабільними, ніж готівка
 • Більшість карток стягує щомісячні транзакції, конвертацію та комісію за зняття коштів у банкоматах
 • Більшість карток мають географічні обмеження
 • Криптова конвертація може включати податок на приріст капіталу

Далі ми зрозуміємо, як криптокарти впливають на кредитні бали.

Чи впливають криптокартки на кредитний рейтинг?

Ми вже говорили, що криптокартки схожі на звичайні картки в усіх аспектах, тобто ви повинні щомісяця оплачувати свої залишки за допомогою кредитних криптокарток. Таким чином ви уникнете сплати штрафів, таких як прострочення або відсотки.

Криптокредитні картки впливають на вашу кредитну ставку так само, як і звичайна кредитна картка, а деякі з них пов’язані з річними комісіями та комісіями за транзакції. Тому під час подання заявки вам важливо прочитати дрібний шрифт умов використання вибраної картки.

Примітка автора

Криптовалюти, які колись були звичайною цікавістю, згодом підірвали і стали законним конкурентом традиційним фіатним валютам.

Хоча вони все ще є новими фінансовими продуктами в зародковому стані, вони вже продемонстрували великий потенціал. Крипто-дебетова або кредитна картка буде відмінним входом, якщо ви розглядаєте можливість увійти в криптосферу.

Будь-кому, хто приєднується до боротьби за криптокартки, необхідно розвинути здоровий фінансовий спосіб життя та мати збалансований бюджет, перш ніж занурюватися. Те, що криптокартки приєдналися до зростаючого списку платіжних карток, є захоплюючим нововведенням, оскільки вони приносять багато потенційних переваг.

Однак, як і у випадку з усіма іншими особистими фінансовими рішеннями, ви хочете вибрати криптокартки, які мають для вас сенс. Крім того, пам’ятайте про важливість відповідального витрачання коштів, особливо коли вас спокушають потенційні криптовалютні винагороди за витрати.

Заборгованість за криптографічною кредитною карткою не є гарною ідеєю, оскільки вона може призвести до великих витрат і зрештою вплинути на ваш кредитний рейтинг.

Далі ви можете перевірити найкращі рішення для моніторингу кредитних балів.