Як це змінити та ідеально сформувати зображення

| | 0 Comments| 3:09 AM
Categories:

Підручник для початківців, який описує все про співвідношення сторін у Midjourney.

У царині зображень «один розмір підходить усім» є настільки недійсним, наскільки це можливо. Насправді кожне зображення (і відео) найкраще відповідає меті, для якої було створено.

Наприклад, YouTube (на більшому екрані, як монітор комп’ютера) має стандартне співвідношення сторін 16:9. Так само Facebook рекомендує 1:1 для відеокаруселей і 16:9 для потокових відео.

Коротше кажучи, співвідношення сторін не є фіксованим на різних веб-сайтах, і це число може навіть відрізнятися між різними платформами однієї служби.

Отже, важливо отримати цей номер правильно в Midjourney.

Що таке Midjourney?

Це інструмент на основі штучного інтелекту, який допомагає створювати зображення з текстовими описами, більш відомими як підказки.

Щоб використовувати Midjourney, потрібен обліковий запис Discord і платна підписка. Тим не менш, ви можете приєднатися до його сервера Discord перед підпискою, що дає вам можливість вивчити його творчі можливості ШІ

  Яка різниця між 5G та 5GHz Wi-Fi?

Загалом його зображення мають відчуття фільму, що мені особисто подобається.

Наразі Midjourney прямо конкурує з генераторами зображень штучного інтелекту, такими як Dall.E, Stable Diffusion та багатьма іншими.

Гаразд, це буде його короткий вступ. Повернемося до головної теми.

Зміна співвідношення сторін у Midjourney

Співвідношення сторін – це відносне вимірювання ширини по відношенню до висоти. Отже, для співвідношення сторін 16:9 у нас буде 16 одиниць ширини на кожні 9 одиниць висоти.

Хоча більшість інструментів для роботи з зображеннями запитують пропорції заздалегідь, це частина підказки, яку ви надсилаєте Midjourney.

Джерело: Midjourney

Поточна версія Midjourney теоретично підтримує всі співвідношення сторін, незалежно від того, наскільки абсурдним може бути результат.

Однак у його документації зазначено, що кінцеве зображення може мати дещо відмінне співвідношення сторін від того, що запитується в підказці.

  Як запланувати текстове повідомлення для надсилання пізніше

Бажане співвідношення сторін можна вказати за допомогою параметра –ar або –aspect. Візьмемо приклад.

 a macbook placed on a wooden table

Це вихід 2048*2048 пікселів (зменшений до 800*800 для цієї статті), що містить чотири зображення однакового розміру. Це означає, що Midjourney за замовчуванням має співвідношення сторін 1:1.

Я збільшив розмір верхнього лівого зображення, що призвело до візуалізації 1024*1024 із збереженням співвідношення сторін 1:1.

Але як змінити це значення?

Можна просто використати параметр ar у підказці, наприклад:

a macbook placed on a wooden table --ar 16:9

Збільшена версія в нижньому правому куті призвела до зображення 1456*816 пікселів, що приблизно дорівнює 16:9.

Однак слід пам’ятати, що немає нічого подібного до «зміни» пропорцій уже створених зображень. Все, що ви можете зробити, це ввести параметр –ar, щоб отримати нове зображення з потрібними характеристиками.

  Виправити проблему з неможливістю клацнути лівою кнопкою миші в League of Legends

Підводячи підсумки

Повторюємо, співвідношення сторін є невід’ємним фактором будь-якого зображення. І ви можете встановити будь-що для співвідношення сторін у Midjourney. Ключем до цього є використання простого параметра –ar або –aspect, за яким слідує :.

Однак наразі немає можливості змінити співвідношення сторін без зміни самого зображення. І просто для уточнення: функція Zoom Out не змінює вихідне співвідношення сторін. Він просто додає вміст, не змінюючи загальних розмірів.

PS: Ви хочете спробувати свої сили в Midjourney Inpaiting?