Як це допомагає підвищити ефективність ІТ?

Гіперконвергентна інфраструктура дає вам переваги публічної хмари з контролем і конфіденційністю традиційної інфраструктури.

Включення технологій наступного покоління, таких як Інтернет речей (IoT), штучний інтелект (AI), машинне навчання (ML), великі дані тощо, для розвитку бізнесу вимагає масштабованості та гнучкості.

Однак обмежені варіанти віртуальних обчислень, як-от дорога приватна чи ризикована публічна хмара, не є надійними для прискорення інновацій і зростання.

Вам знадобиться допомога, щоб налаштувати ваші сервери, мережі та сховище для синхронізації з віртуальними обчисленнями, поки ваші конкуренти виведуть продукт на ринок або почнуть розгортати послуги раніше вас.

Це гіперконвергентна інфраструктура для цифрових компаній, які повинні розміщувати бізнес-програми в хмарі без керування мінімальною ІТ-інфраструктурою, як-от окремі сервери, сховища, мережі тощо.

Труднощі впровадження інновацій у цифровому бізнесі

Організації, які залежать від інформаційних технологій, повинні зосереджуватися на отриманні прибутку, наприклад, на продажах, маркетингу, інноваціях продуктів, тому, щоб стати першим рушником тощо. Однак звичайна ІТ-інфраструктура має багато рухомих частин.

Перш ніж розпочати розробку нового продукту чи інноваційний проект, вам потрібно налаштувати програмне забезпечення, платформи розробки, сервери, сховище, віртуальні машини та незліченну кількість інших речей.

Звичайні фізичні сервери та сховища мають взаємозв’язок один до одного. Цей сценарій збільшує зусилля та вкладення грошей в ІТ-проект.

Можна сказати, що віртуалізація зменшить деякі недоліки звичайних систем серверів і вузлів. Але віртуалізація має свої недоліки. Основною проблемою є підвищений попит на ємності для зберігання у віртуальних обчисленнях.

Ваш бізнес генеруватиме терабайти надлишкових даних, для отримання яких вам доведеться постійно інвестувати в пристрої зберігання для вашого центру обробки даних. Такий підхід витрачає ІТ-ресурси.

Таким чином, марно витрачені зусилля, гроші, робочі години та час є одними з головних перешкод для інновацій і зростання цифрового бізнесу.

Що таке HCI?

Гіперконвергентна інфраструктура (HCI) — це футуристична архітектура для проектування центрів обробки даних. Ця концепція сумісна як з малими, так і з великими центрами обробки даних. У звичайній серверній системі є різні розділи для мережі, обчислення та зберігання.

Гіперконвергентна інфраструктура (HCI) поєднує обчислення, віртуалізацію, сховище та мережу в одному кластері. Зазвичай один постачальник постачає весь пакет. По суті, комп’ютер, мережа та сховище – це об’єкти, керовані апаратним забезпеченням. Отже, віртуалізація або дорога, або не така проста для малого та середнього бізнесу.

За допомогою HCI програмне забезпечення контролює ІТ-ресурси. ІТ-ресурси, такі як обчислення, мережа та сховище, розташовані поверх гіпервізора.

Ви можете просто час від часу змінювати програмне забезпечення відповідно до вимог проекту. Це позбавляє ваш бізнес від накладних витрат на ІТ-обладнання та обслуговування.

Підхід до управління центром обробки даних на основі програмного забезпечення звільнив місце для нових концепцій центрів обробки даних. Ви можете розгорнути систему HCI на будь-якому апаратному забезпеченні чи гіпервізорі, використовуючи наступне:

 • Інтерфейси прикладного програмування (API)
 • Віртуальний машинний переклад
  Чому програми iPhone «вставляються з» інших програм?

За допомогою HCI ви можете розгорнути конвергентну інфраструктуру під програмним забезпеченням для керування сховищем і обчислювальними ресурсами. Тепер інше місце або відділ вашого бізнесу потребує використання іншого гіпервізора.

Вам не потрібно купувати додаткові обчислювальні ресурси та ресурси зберігання для цього гіпервізора. Система HCI може переводити віртуальні машини між гіпервізорами, щоб різні відділи могли використовувати спільні ресурси без конфліктів пропускної здатності.

Це не зупиняється на цьому! HCI підтримує API, щоб ви могли —

 • Інтегруйте свою приватну хмару з публічною хмарною платформою, щоб задовольнити потреби користувачів
 • Перенесіть свої бізнес-дані в центр за межі приватної хмарної архітектури
 • Інтеграція та співпраця із зовнішніми та внутрішніми гіпервізорами
 • Використовуйте автоматизацію для бізнес-додатків та інструментів

Як HCI допомагає підвищити ефективність ІТ

Ефективність ІТ вашого бізнесу залежить від витрат, складності та доступу до гібридної хмари. HCI задовольняє всі ці вимоги. Дізнайтеся докладніше нижче:

Зведіть до мінімуму складність

Рішення HCI не залежать від постачальників. Вам не потрібно гнатися за кількома постачальниками для підтримки апаратної та програмної сумісності. Ви можете керувати всіма ІТ-ресурсами свого центру обробки даних за допомогою центрального програмного забезпечення. Зміни в додатку дозволяють налаштувати центр обробки даних для різних ІТ-проектів, не порушуючи налаштування апаратного забезпечення.

Стримані витрати

Ви можете передавати ІТ-ресурси з однієї робочої станції на іншу, з одного відділу в інший. Не потрібно володіти різними серверами та фермами зберігання для різних відділів однієї організації.

Крім того, HCI використовує існуючі обчислювальні та мережеві протоколи, такі як сервери x86, порти Ethernet тощо. Отже, вам не потрібно інвестувати у дорогу футуристичну ІТ-інфраструктуру.

Масштабування HCI відбувається з автоматизацією. Якщо ваша корпоративна або клієнтська програма раптово отримує трафік, рішення HCI автоматично масштабується у серверній частині. Вам не потрібно вручну збільшувати або зменшувати об’єм обчислень, пам’ять і мережеву квоту.

Зробіть місце для гібридної хмари

HCI дає змогу використовувати розширені API для з’єднання пісочниці або приватної хмари з інтерфейсами публічної хмари. Усе проходить суворе шифрування та інші перевірки безпеки, тому вам не потрібно турбуватися про безпеку бізнес-даних.

Як працює HCI

Система HCI з’єднує декілька серверних апаратних засобів центру обробки даних із локальним сховищем, яке часто містить програмний рівень. Програмне забезпечення розподіляє потужність сервера відповідно до системного навантаження на робочі станції.

Крім того, віртуалізація може дозволити вам підключити сервери з різних відділів і офісів, щоб створити цілісний пул обчислювальних, мережевих і сховищ ресурсів.

Стандартний HCI містить такі компоненти:

 • Один або кілька апаратних шасі. В основному це серверні ресурси. Для кластерних пристроїв високої доступності (HA) потрібно підключити кілька вузлів HCI.
 • Ви також побачите контролер мережі зберігання (SAN).
 • Гіпервізор для віртуалізації, наприклад Hyper-V, VMware, Citrix тощо.

Переваги HCI

 • Вам потрібно мати справу з мінімальною кількістю постачальників та їхніх представників, оскільки один постачальник пропонує все програмне та апаратне рішення.
 • Оскільки HCI розміщують сховища, обчислювальні та мережеві пристрої в одному місці, ви витрачаєте менше часу та грошей на керування ІТ-інфраструктурою.
 • HCI залишаються ближче до бізнес-робочих станцій, де користувачі використовують ресурси. Таким чином, ви отримуєте більшу продуктивність.
 • Рішення HCI доступні в простих пакетах, щоб підприємства будь-якого типу могли купувати HCI відповідно до свого робочого навантаження.
 • Оскільки HCI дотримується стратегії будівельних блоків, ви можете збільшити або зменшити масштаб, додаючи або видаляючи вузли HCI.
  Як зберегти веб-сторінку як PDF у Microsoft Edge

Недоліки HCI

 • Оскільки HCI все ще зростає, а стандартизації немає, ви можете зіткнутися з прив’язкою до постачальника.
 • Не вистачає відкритих стандартів для логічної або фізичної сумісності між вузлами різних постачальників або систем HCI.
 • На перших порах вам може знадобитися придбати сховище, мережу та обчислення як цілий пакет, хоча вам можуть не знадобитися всі три для збільшення масштабу.
 • Інсталяція HCI може вимагати величезної кількості електроенергії для охолодження ферм центрів обробки даних, розташованих неподалік одна від одної.
 • Вам потрібні принаймні два вузли HCI, щоб зробити один одного надлишковим і готовим обробляти масове робоче навантаження, якщо трафік зросте. Отже, вартість володіння може зрости.

Конвергент проти HCI: відмінності

Особливості Конвергентна інфраструктура Визначення HCID. Апаратна консолідація ресурсів віддаленого сервера. Програмна консолідація ресурсів для віртуалізації або віддаленого доступу до обчислень і даних. АрхітектураМодульнаМодульна та кластернаВартість володінняВища та нерентабельнаДоступна та рентабельнаГнучкістьОбмеженаКраще, ніж конвергентна інфраструктураПостачальник ЗаблокованоТакНіРівеньCI — базовий рівеньHCI — це наступне покоління CIFormНа основі апаратного забезпеченняПрограмне забезпеченняОбсяг використання Оптимізація співвідношення пам’яті до ЦП Капіталізація, розповсюдження та продуктивне використання бізнес-ІТ ресурси РозгортанняМожна розгортати як окремий сервер або групу серверівОкреме розгортання недоступне МасштабованістьПотрібно придбати нове обладнанняВи можете мінімізувати ресурси в одній програмі та переспрямувати звільнені ресурси в іншу програму для підвищення масштабованості

HCI проти Cloud: відмінності

ФункціїHCICloudDefinitionВін віртуалізує сховище, обчислювальні та мережеві ресурси та поміщає їх під програмне забезпечення для централізованого керування. Хмарні обчислення складаються з сховища, обчислювальних і мережевих ресурсів в одній архітектурі. Існує рівень абстракції, який об’єднує ці ресурси та пропонує їх третім сторонам для розгортання додатків ScopeIt спрощує ІТ-технології, щоб компанії могли зосередитися на завданнях, які приносять прибуток. Він покращує взаємодію з користувачем (UX) за допомогою розширеної оркестровки та автоматизації. PerformanceHCI підтримує обчислення, зберігання, дані, програми , і мережі ближче один до одного. Тому продуктивність краща, ніж у хмарі. Продуктивність хмари залежить від багатьох змінних, таких як публічна хмара, приватна хмара, пропускна здатність Інтернету, відстань від сервера тощо. Отже, продуктивність нижча, ніж у HCI. Гнучкість Більша гнучкість, ніж хмара Дещо гнучка Масштабованість. Вам потрібно додати апаратне забезпечення кластера HCI, щоб збільшити потужність робочого навантаження. Вам просто потрібно заплатити більше та змінити рівень підписки онлайн. Надійність HCI є більш відмовостійкими, ніж будь-який інший центр керування даними. системи. Надійність нижча, ніж у HCI. Робочі навантаженняHCI може виконувати більший обсяг роботи та різноманітні типи робочих навантажень. Попередньо налаштована хмарна інфраструктура часто обробляє лише певні робочі навантаження.

Майбутнє HCI

На ранніх етапах розробки ІТ-менеджери та розробники використовували HCI для віддалених офісів або філій (ROBO) і VDI. Однак його динамічний розподіл ресурсів і технологія переробки ресурсів довели, що HCI може стати наріжним каменем для ІТ-інновацій і зростання.

  Як додати календар в Outlook

HCI зарекомендував себе як надійний інструмент для передових центрів обробки даних. Однак він також стає популярним в екосистемі хмарних обчислень. Організації можуть отримати хмарну екосистему з ретельним контролем над ІТ-ресурсами свого бізнесу.

Підприємства використовують HCI для розгортання ресурсів віртуалізації поблизу місця обробки всіх даних. Отже, підприємства також можуть використовувати HC у периферійних обчисленнях і аналітиці.

Такі технічні гіганти, як Microsoft і Amazon, нещодавно увійшли в екосистему HCI з такими продуктами, як Azure Stack HCI і AWS Outposts.

Читання ресурсів на HCI

#1. Гіперконвергентна інфраструктура. Повний посібник

Якщо ви хочете розробити чудові HCI-рішення, ця книга Amazon стане ідеальним ресурсом. Це не підручник. Ця книга більше як путівник для тих, хто вміє поставити правильні запитання. Крім того, якщо ви працюєте в гнучкому або DevOps ІТ-бізнесі та стикаєтеся з проблемами під час впровадження HCI, вам слід прочитати цю книгу про Kindle.

Книга містить додаткові цифрові компоненти, як-от тести для самооцінки, проекти, найновіші запитання на основі кейсів тощо.

#2. Керівництво Gorilla зі стратегій впровадження HCI

Цей посібник Gorilla з HCI дає поглиблене розуміння HCI, його стратегій, базової архітектури, випадків використання в реальному світі тощо.

Книга розглядатиме HCI з точки зору наступних тем:

 • Інфраструктура віртуального робочого столу (VDI)
 • Програми рівня 1
 • Програмно-визначена мережа (SDN)
 • Центри обробки даних на краю

Уважно прочитавши та застосувавши рекомендації, орієнтовані на HCI у цій книзі, ви зможете розробити ефективні рішення HCI. Ви також можете оцінити, чи HCI вплине на вашу організацію позитивно чи ні, прочитавши цей навчальний ресурс.

#3. Центри даних гіперконвергентної інфраструктури

Книга HCI Data Centers пояснює цю нову технологію центрів обробки даних простою англійською мовою. Він також описує різні випадки використання в реальному світі. Таким чином, ви можете отримати деякі вказівки щодо впровадження цієї технології або розробки рішень для користувачів HCI.

Крім того, у книзі обговорюються та порівнюються деякі HCI-рішення в підході, незалежному від постачальника. Ви можете отримати книгу в м’якій обкладинці або версії для Kindle.

HCI: Примітка автора

HCI швидко зростає! Підприємства також розуміють його цінність. Якщо вам цікаві центри обробки даних і бізнес-обчислення, то розробка рішень для гіперконвергентної інфраструктури може стати хорошим вибором кар’єри.

Навпаки, якщо ви є бізнесом, який хоче використовувати найкращі ІТ-технології за рентабельних інвестицій, вам варто ознайомитися з деякими рішеннями HCI вже сьогодні.

У будь-якому випадку HCI стане основною технологією для керування футуристичними центрами обробки даних у найближчі роки.

Підведенню

Ви підтримуєте забагато сховищ, серверів і мережевих пристроїв для свого цифрового бізнесу? Ви бачите, що ви витрачаєте тисячі доларів на обслуговування ІТ-інфраструктури? Інші підприємства також стикаються з подібними проблемами, і вони вірять, що гіперконвергентна інфраструктура є стійким вирішенням таких проблем.

Таким чином, розмір ринку HCI постійно зростає. За даними Markets and Markets, на кінець 2020 року він становив 7,8 мільярда доларів. Той же аналітичний центр очікує, що до 2025 року ринок HCI досягне 27,1 мільярда доларів.

Якщо ваш бізнес бореться між сховищем, серверами та мережевими пристроями, то настав час створити HCI зараз!

Далі – найкращі постачальники виділених серверів у Великобританії.