Як центрувати значки на панелі завдань у Windows 10

| | 0 Comments| 9:46 PM
Categories:

Панель завдань у Windows — це те, що таке Dock для macOS. Ваші активні відкриті програми відображаються на панелі завдань, і ви можете закріпити часто використовувані програми на панелі завдань для швидшого доступу. Обидва вони точно не відображають один одного, і є деякі функції, які одна підтримує, а інша ні. Що стосується інтерфейсу користувача, то Dock на macOS центрує значки додатків посередині. Панель завдань вирівнює їх ліворуч і праворуч. Права сторона зарезервована для годинника та системної панелі, а ліва — там, де знаходиться кнопка «Пуск», за нею — Cortana і багатозадачність у Windows 10. Усі програми, які ви закріплюєте, закріплені поруч із цими трьома значками за замовчуванням. Falcon10 — це безкоштовна програма для Windows, яка може центрувати піктограми на панелі завдань.

  Отримайте меню «Пуск» Windows 7 у Windows 10 [Paid]

Вона має свої обмеження; він не підтримує кілька дисплеїв, тому, хоча Windows 10 може показувати панель завдань на кількох дисплеях, а ваші закріплені значки відображаються на панелі завдань на обох дисплеях, Falcon10 буде центрувати їх лише на вашому головному дисплеї.

Центр значків на панелі завдань

Щоб центрувати значки на панелі завдань, потрібно встановити дві програми; перший – AutoIt, а другий, звичайно, Falcon10. У вас також повинна бути встановлена ​​.Net Framework, хоча велика ймовірність, що ви вже це зробили, особливо якщо ви граєте в ігри на своєму ПК. Нарешті, ви повинні запустити оновлення Windows 10 квітня. Це Windows 10 1803. Ви можете перевірити свою версію збірки, щоб переконатися, що у вас правильна.

  Як перевірити, для якої версії Windows призначений ключ продукту

Завантажте AutoIt, і встановіть його. Використовуйте рекомендовані налаштування під час встановлення та не встановлюйте нічого, щоб вимагати втручання користувача, коли це потрібно виконати. Після встановлення завантажте та запустіть Falccon10.

Увімкніть опцію «Центральні значки панелі завдань», і ваші значки будуть відцентровані.

Ось як це виглядає; закріплені значки програм відцентровані, ви можете побачити, які програми зараз відкриті, значки за замовчуванням, наприклад, кнопка «Пуск», значки Cortana та багатозадачність, як і раніше, вирівняні ліворуч, а системний трей все ще знаходиться праворуч.

Щоб вийти з програми та повернути значки програм у положення за замовчуванням, двічі клацніть піктограму програми в системному треї та зніміть прапорець.

  Як імпортувати та експортувати плани живлення в Windows 10

Програма абсолютно нова, і це перша версія, тому є помилки. Однією з таких помилок є те, що меню переповнення системного лотка змінює свій розмір, так що деякі значки більше не видно. Це ускладнює доступ до значка програми, щоб вимкнути її, не кажучи вже про доступ до інших значків, які приховані в меню переповнення. Щоб запобігти цьому, ви можете зменшити кількість значків, які ви приховували в меню переповнення.