Як усунути проблеми зі звуком Bluetooth у Windows 10

| | 0 Comments| 3:39 PM
Categories:

Динаміки Bluetooth не призначені для роботи на великі відстані, але більшість із них мають хороший діапазон. Bluetooth-навушники та динаміки іноді починають заїдати. Деякі будуть заїкатися з першого дня, а інші будуть робити це навмання. В обох випадках очевидної причини проблем зі звуком Bluetooth немає. Якщо ви щойно придбали новий динамік або гарнітуру, або користуєтеся нею деякий час, і звук переривається, ось кілька виправлень, які можна спробувати.

Постійне заїкання звуку

Якщо проблеми зі звуком Bluetooth виникають з першого дня, спробуйте всі виправлення в цьому та наступному розділі.

Оновити драйвери Bluetooth

Якщо ви щойно почали використовувати новий аудіопристрій Bluetooth, варто перевірити, чи встановлено у вас правильні драйвери Bluetooth. Якщо ви використовуєте загальні драйвери, які встановлює Windows 10, спробуйте встановити спеціальні драйвери Bluetooth, випущені виробником вашої системи. Як правило, якщо проблема полягає в драйвері Bluetooth, ви будете відчувати затримку з іншими пристроями Bluetooth, як-от клавіатури.

  EXIF ReName витягує інформацію про дату та час, щоб перейменувати фотографії [Windows]

Виберіть Аудіопристрій

Деякі колонки та навушники реєструються як два різних пристрої. Вони можуть зареєструватися і як динамік, і як гарнітура. Клацніть піктограму динаміка на системній панелі й у списку пристроїв введення/виводу аудіо перевірте, чи ваш пристрій указано двічі, чи він є у списку, але вибрано вбудовані динаміки системи.

Виберіть свій пристрій і перевірте, чи зникає заїкання. Якщо ваш пристрій указано двічі, виберіть другий/інший тип.

Вимкніть телефонію «вільні руки».

Знайдіть назву свого пристрою; відкрийте програму Налаштування та перейдіть до Пристрої>Bluetooth.

Далі відкрийте Провідник файлів і введіть наступне в рядку розташування;

Control PanelHardware and SoundDevices and Printers

Тут ви побачите свій Bluetooth-динамік або навушники. Ідентифікуйте його за назвою, а не за значком. Значок, швидше за все, може бути неправильним, тому назва допоможе вам правильно визначити свої колонки або навушники. Клацніть правою кнопкою миші пристрій і виберіть Властивості.

У вікні «Властивості» перейдіть на вкладку «Служби». Зачекайте, поки він заповниться, і вимкніть послугу «Телефонія без рук».

  Windows 7 вмирає сьогодні: ось що вам потрібно знати

Випадкове заїкання звуку

Якщо ви раптом почали відчувати заїкання звуку на аудіопристрої Bluetooth, який працював нормально, перевірте, чи не був нещодавно автоматично оновлений драйвер Bluetooth. Якщо так, нова версія, ймовірно, спричинить проблеми, і тоді вам слід відкотити драйвер. Рекомендується також з’єднати динаміки чи навушники з іншою системою чи телефоном, щоб перевірити, чи проблема не зникає. Якщо це так, то, ймовірно, динаміки вийшли з ладу. Якщо проблема з’являється лише тоді, коли динаміки/навушники під’єднані до робочого столу, спробуйте рішення, наведені нижче.

Перевірте відстань від системи

Спробуйте перемістити пристрій ближче до системи та перевірте, чи зникає заїкання. Якщо це так, то висока ймовірність того, що щось, пристрій чи інший фізичний предмет заважає сигналу Bluetooth або діапазон вашого пристрою погіршився.

Перевірте акумулятор

Переконайтеся, що ваш пристрій повністю заряджено. Якщо можливо, спробуйте використовувати його під час підключення до джерела живлення. Якщо заїкання зникає, можливо, батарея вашого пристрою має дефект, або вона знецінилася до такої міри, що якість звуку погіршується. Ви можете спробувати замінити акумулятор або, якщо це не вихід, ви можете спробувати запустити його, коли він підключений до джерела живлення.

  Як вимкнути звук запуску в Windows 10

Розірвати пару та підключити пристрій

Подібно до того, як перезавантаження системи може вирішити багато проблем, розірвання пари та повторне з’єднання пристрою в пару також можуть усунути заїкання. Для більшої міри перезавантажте систему після скасування пари з пристроєм, а потім знову під’єднайте його.

Видаліть пристрої, що заважають

Телефони та планшети можуть заважати сигналу Bluetooth. Спробуйте відсунути телефони та планшети від динаміків, щоб побачити, чи це вирішить проблему.