Як установити GCam на телефонах Pixel, які не належать Google

Categories:

Сьогодні мобільні телефони – це не просто пристрої, за допомогою яких можна зателефонувати рідним або написати коханій дівчині. Послуги, які він пропонує, виходять за межі людської уяви.

Камера є одним з найважливіших аспектів при покупці будь-якого смартфона. Завдяки багатоцільовому використанню камера не обмежена будь-яким впливовим фактором. Його можна використовувати для надсилання фотографій смачної їжі в ресторані, щоб друзям потекла слина, або YouTuber для зйомки своїх відео.

Говорячи про мобільну фотографію, кожному спадають на думку лише дві назви: Apple для будь-якого користувача iOS або камера Google Pixel для будь-якого ентузіаста Android.

Згідно з опитуванням, проведеним у 2021 році, Google не вдалося охопити навіть 5% ринку смартфонів в будь-якій країні світу. Незважаючи на таку чудову камеру та інші технічні характеристики, причиною такої статистики є лише домінування різних брендів і низький ціновий діапазон.

GCam проти стандартної камери

Чи G-Cam кращі за стандартні камери смартфонів? Це цікаве запитання, і відповідь на нього однозначне «Так»! GCam чудово справляється з експозицією, чіткістю, різкістю, ефектом боке та найпомітнішою функцією, «Нічним режимом». Нічний режим будь-якої GCam просто чарівний порівняно з будь-якою стандартною камерою лише завдяки програмному забезпеченню Google, яке покращує доступне освітлення навіть у найтемніших умовах.

Поточний Частка ринку смартфонів Android виглядає наступним чином: Samsung лідирує в перегонах з 37%, Xiaomi лише з 11,2% частки ринку, а потім йдуть невеликі гравці, такі як Huawei, Oppo та Vivo.

  Вступний посібник із MapReduce у великих даних

Ці топ-5 компаній використовують власну стандартну ПЗУ замість Android, а також надають свої стандартні камери. Більшість недорогих смартфонів оснащені подібним апаратним забезпеченням камери, але головною відмінністю є те, як алгоритми будь-якої стандартної камери працюють краще, ніж інші.

Жоден із них не може перемогти програмний алгоритм Google, що робить його найкращим. Сумно те, що його неможливо встановити безпосередньо з Google Playstore на будь-якому смартфоні, окрім тих, які працюють на стандартних ПЗУ Android. Не хвилюйтеся, прочитавши цю статтю, ви зможете встановити GCam на свій смартфон Android.

Встановлення GCam на будь-який смартфон Android

Дякуємо чудовій спільноті користувачів і розробників Android, які допомагають користувачам Android, рекламуючи та створюючи користувацькі ПЗУ та користувацькі APK GCam MOD. Після встановлення користувальницьких ПЗУ будь-який ентузіаст камери зможе використовувати найновіші преміальні функції камери Pixel.

Щоб установити GCam на свій смартфон, виконайте цю покрокову процедуру. Це допоможе вам встановити та користуватися всіма преміум-функціями GCam.

Перевірка функції Camera2 API

Першою і єдиною умовою для завантаження GCam є те, що ваш смартфон має підтримувати функцію Camera2 API. Коли ця передумова виконана, ви можете переходити до наступних кроків встановлення GCam. Отже, давайте перевіримо, чи ваш телефон сумісний чи ні.

Тут ви повинні перевірити, чи ваш смартфон має цю функцію чи ні. Нижче наведено простий спосіб перевірити, чи ввімкнено Camera2 API у вашому смартфоні:

Крок 1. Відкрийте магазин Google Play і перейдіть до Зонд API Camera2 розроблений March Media Lab.

Крок 2. Встановіть показану вище програму та відкрийте її. Тут ви знайдете один розділ Camera 2 API. Пройдіть там рівень підтримки апаратного забезпечення. Ви знайдете п’ять різних рівнів підтримки: застарілий, зовнішній, обмежений, повний і рівень 3. Отже, ви знайдете один із цих рівнів підтримки із зеленою галочкою, що означає, що ваш пристрій має цей рівень підтримки.

  Musiex додає банер на основі жестів з елементами керування для відтворення музики [Jailbreak]

Нижче наведено повний опис усіх рівнів підтримки:

Застарілі: ці пристрої не підтримуються функцією Camera2 API.

Обмежено: ці пристрої підтримують лише кілька можливостей Camera2 API.

Зовнішні: це пристрої, схожі на обмежені пристрої за деякими винятками з обмежених пристроїв. Наприклад, інформація про сенсор або об’єктив цих пристроїв Android може не повідомлятися або мати менш стабільну частоту кадрів порівняно з обмеженим рівнем. Цей рівень використовується для зовнішніх камер, наприклад веб-камер USB.

Повний: ці пристрої підтримують усі важливі можливості Camera2 API.

Рівень 3: ці пристрої підтримують усі можливості API Camera2, повторну обробку YUV і захоплення зображень RAW.

Отже, якщо ви виявите, що ваш пристрій увімкнув модуль Camera2 API, продовжуйте. Якщо ні, то, на жаль, у вас буде лише один вихід: використовувати стандартну програму камери.

Завантаження та встановлення GCam Mod

Крок 1: відвідайте це сайт.

Крок 2. Клацніть останню або найкращу версію для вашого смартфона. Наприклад, ми збираємося використовувати останню версію, Google Camera 8. x (Android 10.0+)

Крок 3: Після цього на наступній сторінці будуть показані всі доступні моди, розроблені різними розробниками. Якщо у вас є особистий вибір, зробіть це, інакше будь-який випадковий вибір також спрацює.

Крок 4. Буде відкрито всі старіші та поточні версії, а також іншу інформацію та інструкції. Натисніть відповідне посилання .apk. Після натискання будь-якої кнопки з’явиться спливаюче вікно з опціями «Скасувати» та «ОК». Натисніть OK, щоб розпочалося завантаження.

  Як завантажити додаток Google Pay для iPhone

Крок 5: встановіть завантажений apk, натиснувши кнопку «ВСТАНОВИТИ», а потім клацнувши «Відкрити», щоб запустити GCam Mod apk. Ви повинні дозволити додатку фотографувати, записувати відео, місцезнаходження пристрою, аудіо та дозволи на зберігання.

Крок 6: Готово! Ви можете клацати своїми неймовірними фотографіями за допомогою абсолютно нової програми GCam, встановленої на пристрої, що не є Pixel.

Ключові особливості G-Cam

  • Автоматичний режим DND під час запису відео
  • Перероблена конфігурація UI 24FPS video
  • Контроль експозиції для налаштування яскравості фото та HDR
  • Реалізована астрофотографія зображень із слабким освітленням
  • Отримайте часті обличчя, які допоможуть вам зробити найкращі знімки
  • Натисніть і утримуйте ярлик на кнопці спуску затвора, щоб зробити кращий знімок
  • Відео, таймлапс і уповільнена зйомка
  • Наклейки AR/Playground

Висновок

Отже, ось ти! Приділивши кілька хвилин і трохи зусиль, тепер ви можете клацати за допомогою GCam у своєму пристрої Android, який працює на будь-якому стандартному ПЗУ. Це оновлення програми зі Stock на GCam змінить парадигму ваших фотографій.

Тепер ви можете переглянути деякі з найкращих антивірусних програм для телефонів Android.