Як установити браузер Tor на Chromebook

Хоча браузер Chrome чудово працює на Chromebook, деякі користувачі можуть захотіти встановити браузер Tor для додаткового захисту конфіденційності. Як ви знаєте, Tor є одним із найкращих браузерів для конфіденційності, який пропонує приватну мережу Tor для безпечної маршрутизації трафіку та має багато вбудованих функцій безпеки. Отже, якщо ви дбаєте про конфіденційність і хочете встановити браузер Tor на свій Chromebook, цей посібник – саме те, що вам потрібно. Ви можете встановити версію для Linux або вибрати версію браузера Tor для Android на основі ваших вимог. Отже, на цій ноті давайте перейдемо до підручника.

Установіть браузер Tor на свій Chromebook (2022)

Ми згадали два способи встановлення браузера Tor на ваш Chromebook. Обидва методи використовують контейнер Linux, тож якщо у вас шкільний Chromebook і на ньому заблоковано Linux, на жаль, ви не зможете використовувати браузер Tor. Тим не менш, давайте спочатку поговоримо про те, що таке браузер Tor і його особливості.

Що таке браузер Tor і чому його варто використовувати?

Браузер Tor — це надзвичайно безпечний і приватний браузер, який використовують люди, які хочуть обійти цензуру та захистити свою особистість від відстеження та стеження в Інтернеті. Крім того, Tor повністю безкоштовний і має відкритий код. Браузер Tor надає ряд функцій збереження конфіденційності, які недоступні в інших основних браузерах.

  Як переглянути свою статистику на Spotify

Джерело: проект Tor

Почнемо з того, що за замовчуванням Tor блокує всі сторонні трекери та рекламу та автоматично видаляє файли cookie після завершення перегляду. Крім того, він направляє весь трафік через зашифровану мережу Tor, якою керують волонтери з усього світу. Не кажучи вже про те, що браузер Tor має кілька функцій, які допомагають пом’якшити відбитки пальців, щоб ваша анонімність залишалася недоторканою.

Підводячи підсумок, Tor — це браузер, призначений для боротьби з трекерами, стеженням і цензурою в Інтернеті. Отже, якщо ви дбаєте про конфіденційність, завантажте браузер Tor на свій Chromebook.

Установіть браузер Tor через Linux на свій Chromebook

1. Щоб завантажити та встановити браузер Tor, спочатку потрібно налаштувати Linux на своєму Chromebook. Тож перейдіть до нашого пов’язаного посібника та встановіть контейнер Linux.

2. Далі відкрийте термінал із панелі програм на Chromebook. Тут виконайте наведену нижче команду, щоб оновити контейнер Linux до найновіших пакетів і залежностей.

sudo apt update && sudo apt upgrade -y

3. Зробивши це, виконайте наведену нижче команду в терміналі, щоб використовувати репозиторій пакетів Debian Backports. Ви можете скопіювати команду та клацнути правою кнопкою миші в терміналі, щоб вставити її.

echo "deb http://ftp.debian.org/debian buster-backports main contrib" | sudo tee /etc/apt/sources.list.d/backports.list

4. Після цього виконайте наведену нижче команду, щоб установити браузер Tor на Chromebook.

sudo apt install torbrowser-launcher -t buster-backports -y

5. Після інсталяції ви знайдете ярлик Tor Browser у папці Linux у ящику програми. Натисніть, щоб відкрити браузер.

  Що найгірше хтось може зробити з вашим розблокованим iPhone?

6. Тепер він почне отримувати останнє оновлення та встановить Tor Browser на ваш Chromebook. Нарешті, натисніть той самий ярлик ще раз, і Tor Browser буде готовий до використання.

Установіть додаток Tor Browser Android на свій Chromebook

Якщо ви хочете запустити версію браузера Tor для Android на своєму Chromebook, ви також можете це зробити. Але знову ж таки, вам потрібно буде ввімкнути та використовувати контейнер Linux для стороннього завантаження програми. Браузер Tor офіційно недоступний у Play Store для Chromebook. Отже, щоб дізнатися більше про те, як встановити цей орієнтований на конфіденційність браузер, читайте далі.

1. Після налаштування Linux дотримуйтесь нашої статті про те, як завантажувати програми Android на комп’ютери Chromebook. Це дозволить вам вручну завантажити APK браузера Tor.

2. Після цього завантажте файл APK для браузера Tor на свій Chromebook з офіційного веб-сайту за посиланням тут. Для більшості комп’ютерів Chromebook на базі процесорів Intel або AMD (64-розрядних) знадобиться файл .apk x86_64, і ви можете вибрати версію x86 для 32-розрядних процесорів. Якщо ви використовуєте 64-розрядний Chromebook на базі ARM, завантажте aarch64 APK або виберіть версію arm, якщо у вас 32-розрядний процесор ARM.

  Налаштуйте, яку сторінку чи веб-сайт відкриває кнопка "Домашня сторінка" Chrome

3. Після завантаження файлу APK для браузера Tor відкрийте програму «Файли» та перемістіть файл APK у розділ «Файли Linux». Тут перейменуйте файл на tor.apk для зручності у подальшому використанні.

4. Далі відкрийте програму «Термінал» і виконайте наведену нижче команду. На вашому пристрої з ОС Chrome буде встановлено версію браузера Tor для Android. Я припускаю, що ви вже налаштували ADB на своєму Chromebook, дотримуючись посібника, посилання на який наведено в методі №1.

adb install tor.apk

5. Тепер відкрийте панель програм, і ви знайдете ярлик браузера Tor. Клацніть, щоб відкрити його, і ви побачите версію веб-переглядача Android, запущену на вашому Chromebook.

Два простих способи завантажити браузер Tor на Chromebook

Таким чином, ви можете використати ці два методи, щоб запустити браузер Tor на вашому Chromebook. Якщо веб-переглядач Chrome не працює для вас через проблеми конфіденційності, Tor допоможе вам. У всякому разі, це все від нас. Якщо ви шукаєте найкращі програми для Chromebook у 2022 році, перегляньте наш підібраний список. Щоб отримати більше подібних порад і підказок щодо ОС Chrome, дотримуйтесь нашого посібника, посилання на яке наведено тут. Нарешті, якщо у вас виникли проблеми, повідомте нам про це в розділі коментарів нижче.