Як упакувати електроніку для авіаперельотів

Відпустка виявляється чудовою можливістю використовувати свою електроніку далеко від дому. Але тільки цього року уряд США заборонив літій-іонні акумулятори з зареєстрованого багажу. Отже, як ви маєте упакувати цей ноутбук?

Це не лише питання відповідності TSA; це питання зручності. Якщо ви плануєте взяти з собою купу великої електроніки на наступну відпустку, вам потрібно мати можливість упорядкувати їх у своїй ручній поклажі. Інакше ваш політ буде ще більшою неприємністю.

Електроніку потрібно запакувати в ручну сумку

Літій-іонні акумулятори є відносно стабільним джерелом живлення. Але якщо вам вдасться проколоти або перегріти літій-іонний акумулятор, він спалахне. Міністерство внутрішніх справ США знає, що це становить загрозу безпеці літаків, і заборонило літій-іонні батареї в вантажній частині всіх пасажирських рейсів.

Це не просто запобіжний захід проти бомб і навмисних літій-іонних пожеж. Згадайте, коли були телефони Samsung підриваючи в кишенях людей? Так, виявляється, що несправний або пошкоджений літій-іонний акумулятор може випадково спалахнути. А темна, безладна вантажна зона літака, мабуть, останнє місце, де ви хочете розпалити пожежу.

Що це означає для вас? Ну, вам доведеться брати всю свою літій-іонну електроніку в ручній сумці (або в кишені). З телефонами чи планшетами це не так вже й важливо. Але це може бути серйозною незручністю, якщо ви намагаєтеся взяти з собою ноутбук, динамік Bluetooth, портативні акумулятори чи іншу велику літій-іонну електроніку.

Як правило, ви можете взяти з собою стільки літій-іонних акумуляторів у ручній поклажі, скільки забажаєте. Деякі авіакомпанії мають свої власні обмеження, але якщо ви берете з собою лише кілька пристроїв, то вам, ймовірно, не доведеться турбуватися.

Поважайте заборону, навіть якщо вона не виконується

Пам’ятаєте, як я вам казав, що літій-іонні акумулятори заборонені в вантажній зоні пасажирських рейсів? Я не брехав, але Федеральне управління цивільної авіації поки що не суворо дотримується цієї заборони.

За даними FAA, пристрої, що містять літій-іонні акумулятори, «слід зберігати в ручній поклажі». Але якщо проігнорувати заборону і упакувати цю електроніку в зареєстрований багаж, то «її слід повністю вимкнути, захистити від випадкового включення та запакувати, щоб вона була захищена від пошкоджень».

Таким чином, ви можете технічно пакувати валізи, як вам заманеться. Але я наполегливо пропоную вам ставитися до заборони, як до закону. Уряд — це брудна, бюрократична справа. Те, що FAA розглядає цю заборону як пропозицію, не означає, що ваші місцеві агенти TSA відчувають те саме. Крім того, ваша електроніка все одно безпечніше в ручній поклажі.

Як упакувати для контрольно-пропускного пункту TSA

Подобається вам це чи ні, але TSA є вашою найбільшою перешкодою перед польотом. Чи знаєте ви, як TSA вимагає від вас покласти взуття та ручну поклажу в пластиковий контейнер? Ну, ви також повинні видалити з сумки всю електроніку, розмір якої перевищує мобільний телефон. Потім ви помістіть цю електроніку в окремі контейнери, оскільки їх не можна покласти один на одного.

Це не найбільші клопоти на планеті, якщо ваша сумка буде акуратно впорядкована. Якщо ви використовуєте рюкзак або невелику валізу, намагайтеся упакувати одяг внизу, а електроніку – вгору. Або ви можете присвятити аташе своїй електроніці. Таким чином, ви зможете швидко зняти та замінити свою електроніку, проходячи через контрольний пункт TSA.

Якщо ви берете з собою купу дрібної електроніки, як-от кабелі та батареї, я б пропоную запакувати їх у BAGSMART або Основи Amazon футляр для кабелю. Ці кейси полегшують пошук ваших речей і можуть допомогти пом’якшити будь-які незвичайні зустрічі з TSA.

Як максимально використовувати ручну поклажу

Вам доведеться перевозити всю свою електроніку в ручній поклажі, але є ймовірність, що вам не доведеться використовувати її всю під час польоту. Оскільки ви, очевидно, не можете дістатися до електроніки, яка знаходиться у верхньому відділенні, можливо, захочеться зберігати корисну електроніку, як-от планшети та портативні ігрові консолі, у меншій сумці, яка може поміститися під вашим сидінням або на колінах. рюкзак, мішок під сидінням, аташе, або органайзер електроніки має працювати нормально. Або ви можете просто дістати все необхідне зі свого багажу перед початком рейсу.

В ідеалі ваша ручна поклажа буде максимально легкою. Ви можете взяти з собою лише кілька предметів одягу, гігієнічні засоби, книгу, закуски та свою електроніку в ручній поклажі. Але якщо ви дешевизна (як я), то є велика ймовірність того, що ви любите мучити себе, приносячи все в рюкзаку, і повністю відмовившись від дорогого та дратівливого досвіду зареєстрованої сумки.

Існують деякі проблеми із садистським методом ручної поклажі. Якщо ваша сумка неорганізована, то в поспіху важко знайти речі, які вам потрібні. Якщо він занадто великий, щоб поміститися під сидінням, його потрібно кинути в верхнє відділення. знову сумки під сидіннями, прикріплює, і органайзери електроніки зробити різницю тут. Ви можете присвятити рюкзак або валізу одягу, а також використовувати невелику додаткову сумку або органайзер для електроніки.

Розгляньте можливість реєстрації для попередньої перевірки TSA

Упакувати свою електроніку досить легко, якщо ви будете організовані. Але якщо ви ненавидите організовувати сумки і ви ненавидите виносити свою електроніку для TSA, то літій-іонні правила DOT можуть бути дуже дратівливими. На щастя, ви можете зареєструватися в програмі TSA Pre-Check і пропустити звичайний процес перевірки.

Реєстрація в TSA Pre-Check може зайняти багато часу, але воно того варте. Ви повинні провести особисте інтерв’ю, надати відбитки пальців і дозволити TSA провести федеральну перевірку. Якщо ви коли-небудь подавали заяву на державну роботу, це практично той самий процес. Після того, як вас перевіряє TSA, ви платите 85 доларів за п’ятирічний курс, і все.

Після того, як ви зареєструєтесь у TSA Pre-Check, ви зможете спуститися по смузі TSA Pre-Check замість звичайної, плебейської смуги TSA. Цей досвід можна порівняти з Disney Fast Pass. Черга не така довга, вам не потрібно діставати електроніку з сумки, і вам не потрібно знімати взуття.

Джерела: FAA