Як уникнути Doxxed у Twitter

Отримання Doxxed в Інтернеті не є чимось новим і відбувається десятиліттями. Наскільки часто розміщують приватну інформацію в Інтернеті, настільки ж часто цю інформацію зламують і використовують у незаконних цілях. Doxxing когось може відбуватися через гнів чи помсту, незалежно від того, яка мета, ніхто не хоче отримати Doxxed. Як і в інших соціальних мережах, люди також отримали Doxxed у Twitter. Якщо ви хтось, хто шукає більше інформації про цю тему, тоді ви прийшли в потрібне місце. У нашому сьогоднішньому посібнику ми розглянемо різні способи, за допомогою яких ви можете дізнатися, як уникнути Doxxed у програмі Twitter. Разом з цим ми також відповімо на найпоширеніше запитання: чи можете ви отримати Doxxed у Twitter насправді? Читайте наперед, щоб дізнатися про кілька способів запобігання витоку вашої особи та особистої інформації.

Як уникнути Doxxed у Twitter

Хоча Doxxing може відбуватися незалежно від конфіденційності, яку ви підтримуєте, його все одно можна контролювати за допомогою певних заходів. Найкраще, що ви можете зробити, це подбати про вміст, який ви публікуєте в Twitter, крім того, ви можете дотримуватися наведених нижче заходів, щоб уникнути Doxxed у Twitter:

1. Налаштуйте налаштування конфіденційності

 • Один із способів запобігти вразливості в Інтернеті – це змінити налаштування конфіденційності на сайтах соціальних мереж. Ви можете почати з того, що ваш обліковий запис у Twitter та інших соціальних мережах стане приватним.
 • Вам слід уникати поширення вашої особистої інформації в Twitter, включаючи номери телефонів, електронні адреси, фотографії, домашні адреси тощо.
 • Якщо ви вже маєте цю інформацію у своєму обліковому записі Twitter або інших соціальних мереж, видаліть свою адресу, місце роботи та місцезнаходження з цих конкретних сайтів.
 • Публікуючи щось у своєму обліковому записі, переконайтеся, що для публікації встановлено налаштування лише для друзів, щоб уникнути обговорення вашої особистої інформації.

2. Захистіть свій мобільний телефон і комп’ютер

Автор фотографії Sora Shimazaki на Pexels

 • Щоб знати, як уникнути отримання Doxxed у програмі Twitter, ви повинні знати, що пристрій, яким ви користуєтеся, комп’ютер або ноутбук, також може передавати вашу особисту інформацію. Тому ви повинні постійно оновлювати систему, якою ви користуєтеся.
 • Ви також можете використовувати антивірусну програму, щоб уникнути шкідливих програм, вірусів і фішингових атак. Крім того, переконайтеся, що ваша система безпеки перевіряє наявність оновлень і встановлює їх автоматично.
 • Ви також повинні регулярно сканувати свій пристрій на наявність можливих загроз і шкідливих дій.
  Як завантажити повнорозмірне зображення профілю Twitter

3. Використовуйте службу VPN

Фото Privecstasy на Unsplash

Віртуальна приватна мережа, також відома як VPN, допомагає захистити вашу IP-адресу та особисту адресу від хакерів. VPN діє, приймаючи інтернет-трафік користувача, шифруючи його, а потім надсилаючи його через один із серверів перед тим, як вийти в загальнодоступну мережу.

Таким чином, ви можете зареєструватися в Twitter та інших соціальних веб-сайтах за допомогою VPN, оскільки це допомагає гарантувати, що ваше справжнє місцезнаходження чи інформація не розголошується.

4. Не перебільшуйте

Автор фотографії Tracy Le Blanc на Pexels

Не поширювати надто багато — одне з найбільш очевидних і корисних рішень, щоб уникнути злому Doxx з боку хакерів. Докссери можуть легко отримати подробиці свого життя в соціальних мережах, дошках оголошень і онлайн-форумах. Тому важливо обмежити кількість інформації, якою ви ділитеся в Інтернеті, особливо на таких сайтах, як Twitter.

Ви також можете уникнути надмірного поширення, залишаючись приватним на різних онлайн-платформах.

5. Створюйте різні імена користувачів

 • Інший спосіб дізнатися, як уникнути Doxxed у Twitter, це використовувати різні імена користувачів для різних платформ соціальних мереж. Цілком можливо, що одна особа має різні облікові записи на різних платформах соціальних мереж, таких як Twitter, Instagram, Facebook, Snapchat та інших. У цьому випадку, щоб уникнути Doxxed, ви можете спробувати використовувати окреме ім’я користувача для кожного облікового запису. Це ускладнить Doxxers відстежувати вас в Інтернеті.
 • Спробуйте використовувати анонімні та унікальні імена користувачів, які важко відстежити.
 • Також уникайте використання свого справжнього імені та прізвища в будь-яких соціальних мережах.

6. Захист Інтернет-комунікацій

 • Будь то щоденні повідомлення чи розмови електронною поштою, все може бути легко відстежено хакерами в Інтернеті.
 • Крім того, хакери можуть легко читати зашифровані дані через ваше підключення до Інтернету.
 • Doxxers також можуть відстежувати ваше місцезнаходження через IP-адресу.
 • Таким чином, ви можете вибрати захист своїх інтернет-комунікацій за допомогою інструментів шифрування, які збережуть ваші комунікації в Інтернеті приватними й анонімними.
  Як зробити довгі теми Twitter легшими для читання та поширення

7. Остерігайтеся фішингових електронних листів

Фішинг — поширена стратегія, яку використовують Doxxers по всьому світу. Фішинг допомагає хакерам викрасти інформацію про особу, включаючи облікові дані для входу, дані кредитної картки та домашню адресу. Це робиться шляхом надсилання людині електронного листа з посиланням, яке веде до отримання всіх ваших даних, зокрема особистої інформації.

8. Використовуйте кілька адрес електронної пошти

Ви можете вберегтися від Doxxing, а також дізнатися, як уникнути Doxxed у Twitter, використовуючи кілька електронних адрес.

 • Ви можете використовувати окремі адреси електронної пошти для різних облікових записів соціальних мереж, наприклад одну для Twitter, а іншу для Facebook.
 • Ви також можете мати окремий обліковий запис електронної пошти для професійного використання, який допоможе вам безпечно спілкуватися з колегами. Зберігаючи інший для особистого користування.

Це зменшить ваші шанси на те, щоб вас зловживали адресою електронної пошти, яку ви використовуєте в усіх соціальних мережах і яка містить багато особистої інформації.

9. Створіть надійні паролі

Фотографія Mourizal Zativa на Unsplash

Ваші шанси отримати Doxxed зменшуються, якщо ви використовуєте надійні паролі для своїх облікових записів у соціальних мережах. Ви можете використовувати надійний пароль, щоб підвищити рівень безпеки та захистити свій обліковий запис від злому Doxxers для різних цілей, включаючи портали кредитних карток, онлайн-банківські рахунки та робочі інформаційні панелі. Крім того, це запобіжить вашій особистій інформації змінити чи зламати її в Twitter.

Примітка. Надійний пароль для сайту соціальних мереж має містити символи, великі та малі літери та знаки пунктуації, якщо це необхідно.

 • Крім того, ви також повинні регулярно змінювати свої паролі.
 • Ви також можете використовувати генератори випадкових паролів для створення та використання безпечніших паролів.

10. Аудит публікацій у соціальних мережах

 • Якщо ви вже публікували особисту інформацію за допомогою дописів у Twitter у минулому, ви повинні перевірити цю інформацію. Ви можете переглянути свою соцмережу та видалити публікації, які містять забагато інформації про ваше особисте життя.
 • Ви також можете переглядати та видаляти коментарі, які випадково повідомляють ваші дані.
  Як позбутися від шуму за допомогою списків Twitter

11. Попросіть Google видалити інформацію

Дані в Google можуть використовуватися хакерами, щоб отримати практичні основні відомості про ваше життя, щоб ви могли їх видалити. Отже, як уникнути Doxxed у Twitter? Попросивши сам Google видалити вашу особисту інформацію з Інтернету. У результатах пошуку Google можуть відображатися дані вашого особистого життя, тож ви можете надіслати запит на їх видалення. Це простий процес, який можна завершити за допомогою онлайн форма.

12. Уникайте онлайн-тестів та опитувань

Фото JESHOOTS.COM на Unsplash

В Інтернеті є багато онлайн-вікторин. Люди зазвичай заповнюють ці вікторини неусвідомлено, щоб просто розважитися. Однак ті самі тести призначені для отримання вашої особистої інформації. Ці тести часто містять відповіді на поширені питання безпеки, які дають зловмисникам більше даних для роботи. Якщо вказати своє ім’я та адресу електронної пошти в цих тестах, ви можете наражатися на більший ризик від рук хакерів. Не беріть участь в онлайн-вікторинах, щоб уникнути доксу в Twitter.

Чи можете ви отримати Doxxed у Twitter?

Так, людина може отримати Doxxed у додатку Twitter. Інформацію (ім’я користувача та вміст вашого твіту), опубліковану в Twitter, можуть використати хакери, щоб отримати її в Google і дізнатися більше про вас. Ця інформація включає вашу адресу, місто, у якому ви проживаєте, та інші відомості про вашу особу. Ці дані можуть бути публічно викинуті в Інтернет хакерами.

Рекомендовано

Ми сподіваємося, що наш посібник про те, як уникнути Doxxed у Twitter, був достатньо корисним і інформативним, щоб розповісти вам про різні способи захисту вашої конфіденційності в Twitter. Повідомте нам свою думку про документ, і якщо у вас є запитання чи пропозиції, залиште їх нам у розділі коментарів нижче.