Як уникнути спойлерів про війну нескінченності, поки ви не побачите фільм

| | 0 Comments| 2:52 PM
Categories:

У цьому дописі немає спойлерів до Війни нескінченності. Щойно відбулася прем’єра «Війни нескінченності» від Marvel, і якщо ви шанувальник франшизи Marvel, любите фільми або взагалі не любите, щоб фільми були зіпсовані, вам буде важко уникнути спойлерів. Фільми Marvel переповнені великодніми яйцями, і люди будуть обговорювати їх як скажені. Це прийде до того моменту, коли всі вважатимуть, що пройшло достатньо часу, щоб ви вже «бачили це», і спойлери будуть опубліковані без попередження. Це вже траплялося з «Грою престолів» та «Зоряними війнами: Пробудження сили». Ось як можна уникнути спойлерів про війну нескінченності.

Зробіть перерву в соціальних мережах

Якщо ви чекаєте на вихідні, щоб подивитися фільм, тобто вам не доведеться довго чекати, щоб переглянути його, ви можете зробити перерву в соціальних мережах. Не так вже й важко відключити Facebook, Instagram та Twitter всього на кілька днів. Це не спрацює, якщо вам доведеться почекати кілька тижнів, щоб переглянути фільм, і якщо це так, спробуйте деякі інші запобіжні заходи.

  Як використовувати Siri для створення нотатки в Evernote

Вимкнути ключові слова в Twitter

Twitter буде рясніти спойлерами, тому спробуйте використовувати функцію відключення звуку, щоб вимкнути ключові слова в Twitter. Ви захочете вимкнути назву фільму та, можливо, назву бренду Marvel, щоб уникнути спойлерів про війну нескінченності. Було б гарною ідеєю вимкнути всі згадки про кожного окремого Месника, усіх Вартових Галактики, усіх у Чорній Пантері та всіх супергероїв, яких ви бачили у Громадянській війні. Більшість, якщо не всі, будуть у Війні нескінченності, і якщо хтось не доживе до кінця фільму, ви не хочете дізнаватися про це в Twitter. Крім того, можливо, заглушіть кілька слів, як-от смерть, помирає, не виходить, застрелений, убитий тощо.

  Як отримати код підтвердження Apple на пристрої

Уникайте цих субредітів

Ви хочете уникнути наступних субредитів. Деякі субреддити, як-от r/movies, як правило, обережні та використовують тег Spoiler, але інші хочуть вас тролити. Не відвідуйте ці субредіти, якщо хочете уникнути спойлерів про Війну нескінченності. Якщо у вас все ще є старий дизайн Reddit, ви можете приховати ці субреддити від r/all. Якщо у вас новий дизайн Reddit, ви можете повернутися до старого та приховати ці субредіти, доки не побачите фільм. Цей список був створений користувачем Reddit u/UnsinkableRubberDuck.

r/4chan
r/BeautyGuruChatter
r/boxoffice
р/вільний народ
r/ImGoingToHellForThis
r/MarvelStudiosСпойлери
r/classic4chan
r/greentext
r/SquaredCircle

Використовуйте розширення для браузера

Використовуйте розширення для браузера, щоб приховати всі згадки про все, що стосується Marvel або Infinity War. Ці розширення працюють як функція відключення звуку в Twitter, за винятком того, що вони приховують спойлери з кожної веб-сторінки, яку ви відвідуєте. Якщо ви використовуєте Firefox, дайте Приховати спойлери! спроба. Користувачі Chrome можуть використовувати Захист спойлера 2.0. Вам потрібно буде вказати ключові слова доповнення та розширення, яких ви хочете уникнути. Дотримуйтесь того ж списку, що й для Twitter, і все буде готово.

  Як плавати та пірнати в «Animal Crossing: New Horizons»