Як уві сні відвідати чийсь острів у фільмі «Перехід тварин: Нові горизонти»

Обіцяний друге літнє оновлення для Animal Crossing: New Horizons випущено, і він відновлює можливість відвідувати острів іншого гравця у ваших снах. Однак перш ніж ви зможете це зробити, вам знадобиться членство Nintendo Online.

Оновіть свою гру

Перш ніж запустити Animal Crossing: New Horizons на Nintendo Switch, переконайтеся, що ви підключені до Інтернету, щоб завантажити останнє оновлення програмного забезпечення. Щоб отримати доступ до нового вмісту літнього оновлення, потрібно мати версію 1.4.0 або новішу.

Якщо ви під’єдналися до Інтернету перед першим запуском гри, панель запуску автоматично повідомить вас про доступність нового оновлення програмного забезпечення.

Якщо ви пропустили автоматичне сповіщення про оновлення, перейдіть до панелі запуску ігор Animal Crossing: New Horizons на головному екрані Nintendo Switch. Натисніть кнопку «плюс» (+) на правому контролері Joy-Con, щоб відкрити меню «Параметри».

Натисніть кнопку «плюс» (+), щоб відкрити

Ви побачите «Вер. 1.4.0” або вище у верхньому лівому куті під назвою гри, якщо ви оновлено до останньої версії. Якщо ні, виберіть «Оновлення програмного забезпечення», а потім виберіть «Через Інтернет», щоб завантажити останнє оновлення на Nintendo Switch.

Ви побачите

Натисніть кнопку «A» на контролері, щоб внести будь-які зміни. Після оновлення та запуску гри з’явиться підказка про те, що ваші дані збереження буде оновлено до останньої версії.

Налаштуйте адресу мрії

Щоб розпочати подорож своєї мрії, подріміть на будь-якому ліжку у вашому домі. Якщо у вас немає ліжка, перевірте свою поштову скриньку. Nintendo надіслала гравцям «Luna’s Bed» лише для доступу до оновлення! Після того, як ви задрімали, ви з’явиться в царстві сновидінь і вас зустріне Луна.

  Чи справді що-небудь роблять програми «Безпека» для iPhone?

Луна з’являється поруч зі сплячим персонажем

Луна надає тим, хто ділиться своїм островом, «Адресу мрії», якою гравці можуть обмінюватися та використовувати її для відвідування островів один одного в державі мрії. Подумайте про це як про код друга для мрії.

Потрібне підключення до Інтернету, і ви повинні мати членство в Nintendo Online, щоб відвідувати та приймати відвідувачів під час доступу до нової функції мрії. Luna видалить усі предмети з вашого інвентарю, перш ніж ви почнете.

Запросіть інших на свій острів

Щоб запросити людей на свій острів, залазьте в ліжко. Ви робите це, нахиляючи спрямований аналоговий контролер біля ліжка у вашому домі. Після того, як ви лягли в ліжко, виберіть «Так, я хочу спати. . ». з меню.

Виберіть

Коли ви прокидаєтеся, вас вітає Луна. Після короткого вступу Луна запитає, чи бажаєте ви мріяти чи поділитися своєю мрією.

Якщо ви хочете приймати відвідувачів на острів своєї мрії, виберіть «Я хотів би поділитися мрією». Щоб завантажити поточний стан вашого острова та поділитися ним як «Мрію», потрібне підключення до Інтернету.

Луна дасть вам кілька попереджень, перш ніж ви зможете завантажити свій сон в Інтернет. По-перше, коли ви поділитеся мрією про свій острів, інші гравці, включно з тими, кого ви не знаєте, зможуть відвідати версію вашого острова. Однак вони можуть це зробити, лише якщо у них є ваш 12-значний адресний код мрії. Вони також можуть відвідати ваш острів, коли ви не в мережі.

Це означає, що дані гравця про ваш острів і його мешканців будуть загальнодоступними. Ці дані включають все з наступного:

Ім’я вашого персонажа та паспортні дані
Як виглядає весь ваш острів
Кімнати в будинках
Ваші індивідуальні проекти та дошки оголошень

  Як порахувати дні між двома датами в Google Таблицях

Відвідувачі вашої мрії також можуть повернути будь-який дизайн, представлений на вашому порталі митних дизайнів.

Однак це нічим не відрізняється від запрошення друга або випадкових гравців відвідати ваш острів. Вони не можуть змінити ваш острів. Проте, поки існує адреса мрії, відвідати її може будь-хто.

Після того, як ви прослухаєте правила та умови Luna, виберіть «Я готовий!»

Luna підключиться до Інтернету, щоб зберегти вашу гру, а потім завантажить поточний стан вашого острова до стану мрії. Завантаженому сну призначається 12-значна «Адреса мрії», якою ви можете поділитися, і вона також завантажується в її бібліотеку. Будь-хто, хто має цей 12-значний код, може відвідати цей омріяний штат вашого острова.

Призначена адреса мрії в

Ви можете спілкуватися з Луною раз на день і попросити, щоб вона оновила поточний стан вашого острова в бібліотеці її мрії (інтернет).

Відвідайте чужий острів

Якщо ви хочете відвідати острів мрії іншого гравця, потрібне безпечне підключення до Інтернету. Коли будете готові, повторіть наведені вище дії, щоб знайти ліжко і заснути. Потім виберіть «Я хочу мріяти» зі списку Луни.

Після короткого вступу, який ми пояснили вище, Луна запитає, чи готові ви відвідати острів мрії іншого гравця. Виберіть «Так, я!» з меню. Luna підключиться до Інтернету, щоб зберегти вашу гру, а потім ви повинні ввести адресу мрії острова, який ви хочете відвідати.

Введіть 12-значний код, а потім натисніть кнопку «плюс» (+) на правому контролері Joy-Con, щоб рухатися вперед.

Luna попросить вас підтвердити назву острова, який ви відвідуєте. Якщо назва острова правильна, виберіть «Так, це!» і Луна підключиться до Інтернету.

Якщо назва острова правильна, виберіть

Коли ви з’явиться на острові мрії, Луна швидко пояснить вам, як усе працює. У снах немає нічого постійного, тому що нічого, що ви робите, не зберігається, тому досліджуйте досхочу.

  Як перевірити, чи працює додаток на M1 Mac з Apple Silicon

Коли ви будете готові піти, просто поверніться в ліжко і виберіть «Я хочу прокинутися!»

Виберіть

Ви прокинетеся в своєму ліжку з поверненими вам речами.

Налаштування адреси мрії

За замовчуванням адреса мрії вашого персонажа відображатиметься у вашому паспорті та на карті вашого острова. Якщо ви не хочете, щоб він відображався, ви повинні попросити Luna змінити налаштування.

Налаштування адреси мрії за замовчуванням у

Для цього заскочи в ліжко, щоб увійти в стан сну, а потім виберіть «Так, я хочу спати».

Коли з’явиться Luna, виберіть «Про сон, яким я поділився», а потім виберіть «Налаштувати конфіденційність адреси мрії». Ви також можете видалити адресу мрії, вибравши «Видалити сон».

Виберіть

Luna запропонує можливість змінити адресу вашої мрії на приватну. Виберіть «Так. Зробіть це приватним» з її меню, щоб зробити це. Вона підтвердить, що встановила приватну адресу вашої мрії. Натисніть «B» на правому Joy-Con, щоб вийти зі стану сну.

Ви можете підтвердити ці зміни, коли виходите за межі царства мрій Луни. Щоб підтвердити ці зміни, натисніть плечову кнопку «ZL» на лівому контролері Joy-Con, щоб відкрити меню Nook Phone.

Виберіть «Паспорт» і подивіться на «Карту» вашого острова, щоб переконатися, що адресу мрії видалено. На зображенні нижче показано, як виглядає паспорт, коли налаштування мрії є «загальнодоступними».

Здається, немає жодного способу відвідати інший острів без адреси мрії (вибачте, шанувальники Animal Crossing: New Leaf!). Однак за допомогою цього нового доповнення до гри гравці можуть створити острів мрії, щоб поділитися з відвідувачами креативними та вражаючими дизайнами та макетами.

Персонаж, який спить у ліжку

Сновидіння може бути цікавим способом відвідати острів друга та отримати натхнення, не влаштовуючи візиту Dodo Airlines (що також вимагає, щоб ваш друг був онлайн).

Солодких снів!