Як увімкнути YouTube Picture In Picture на Android 8

| | 0 Comments| 4:24 PM
Categories:

Android 8.0 має нову функцію; Зображення в режимі зображення. Він доступний для будь-якого додатка, який вирішить його підтримувати. VLC “картинка в картинці” вже реалізовано. Вам потрібно лише оновити VLC Player до останньої версії та переконатися, що ви використовуєте Android 8+, щоб використовувати його. Цей режим «Картинка в картинці» має працювати і для YouTube. Насправді деякі користувачі, які мали бета-версію Android 8, дійсно змогли змусити її працювати. Тепер, коли остаточні зображення Android 8 доступні, ця функція, схоже, не працює на YouTube. На стадії бета-тестування існував невеликий трюк, щоб увімкнути YouTube Picture in Picture на Android 8, але він більше не працює, то що дає?

  Запустіть додаток Камера, покрутивши зап’ястя [Android]

Правда полягає в тому, що, що стосується YouTube, перегляд «Картинка в картинці» є ексклюзивним Підписники YouTube Red. Будь-який інший медіапрогравач у вас, навіть Chrome, зможе перейти в режим «Зображення в картинці». Однак якщо ви відкриєте відео YouTube у Chrome, ви не зможете увійти в режим «Зображення в картинці». На інших веб-сайтах відеохостингу, як-от Vimeo, вам потрібно лише відтворити відео та натиснути кнопку «Додому», щоб перейти в режим «Зображення в картинці».

YouTube Picture In Picture

Якщо у вас є підписка на YouTube Red, ви можете легко переключитися на Picutre в режимі зображення. Просто відкрийте відео, торкніться клавіші «Додому», і ви побачите на екрані плаваюче відео YouTube. Ви можете змінити його розташування в будь-якому місці на екрані та призупинити/відтворити відео.

  Як змінити заставку на Android TV

Натискання YouTube Red

Google, очевидно, хоче, щоб люди підписалися на YouTube Red, але це, можливо, найгірший спосіб донести його до користувачів. YouTube Red недоступний у всьому світі, а це означає, що ця функція не буде доступна для великої кількості користувачів, навіть якщо вони готові платити 9,99 доларів США на місяць за підписку. Ми ні в якому разі не проти таких сервісів, як YouTube Red, Hulu або Netflix, заснованих на підписці, але не справедливо обмежувати програму чи функцію ОС просто тому, що користувач не підписаний на преміум-сервіс.

Є очевидні альтернативи для користувачів. Картинка в картинці — це не нова функція, яку представив Android. Він існував протягом тривалого часу як у вигляді рут-хаку, так і у вигляді окремих програм. Можливо, ви можете просто завантажити сторонню програму YouTube і отримати картинку в картинці на останніх версіях Android. Це не допоможе збільшити кількість підписок на YouTube Red, але це, безсумнівно, відлякує.

  Видалити запропонований канал з YouTube