Як увімкнути GameDVR у Windows 10 на системі, яка не підтримується

Categories:

Додаток Xbox для Windows 10 має досить дивовижну маленьку функцію, яка дозволяє користувачам робити знімки екрана ігор або записувати гру. Його навіть можна використовувати для запису вашого екрана, але, як не дивно, ця функція пов’язана з апаратним забезпеченням, тобто відеокартою, встановленою у вашій системі. Якщо карта не підходить, GameDVR просто не працюватиме. Це дивно, оскільки записування вашого екрана — це те, чим люди займаються протягом багатьох років, і існує незліченна кількість програм, які дозволяють робити саме це. Якщо у вас система, яка не підтримує графічну карту, або відеокарта підтримується, але Windows 10 все одно повідомляє вам, що GameDVR не працюватиме у вашій системі, вам потрібно спробувати GameDVR_Config. Це невеликий файл конфігурації, завдяки якому GameDVR працюватиме в Windows 10, навіть якщо відеокарта несумісна.

  Як виправити високе енергоспоживання інструмента Chrome Software Reporter у Windows 10

Завантажте та запустіть GameDVR_Config. По суті, це конфігураційна програма, спочатку написана розробником для забезпечення бітрейту кодування до 30000, але була оновлена, щоб включити дві нові опції, які дозволяють GameDVR працювати на непідтримуваних системах.

Просто запустіть програму, переконайтеся, що «Примусове програмне забезпечення MFT (16 FPS + VBR)» і «Вимкнути змішування курсора» позначено, і натисніть комбінацію клавіш Win+G. З’явиться панель гри, і коли ви натиснете кнопку запису, вона почне записувати поточну програму.

Ми протестували його, щоб побачити, чи буде він записувати Microsoft Edge, і, безперечно, як тільки Edge було визначено як гра, він бездоганно записував всю активність.

  Як імпортувати та експортувати плани живлення в Windows 10

Розглянута система відмовилася запускати GameDVR з того дня, коли Windows 10 випустила свою першу збірку попереднього перегляду з підтримкою цієї функції. Стабільна версія, оновлення за листопад 2015 року та багато наступних збірок попереднього перегляду дали ті самі результати, але ця програма зробила трюк.

Ще одна проблема, з якою Windows 10 мав деякий час, полягає в тому, що, незважаючи на підтримувану відеокарту в системі, вона не змогла записати гру, оскільки ця функція не підтримується системою. З тих пір не було вирішення проблеми, але GameDVR_Config виправляє це. Ми перевірили його на системі з цією точною проблемою, і він творив дива, тож сподіваємося, що він працює і для всіх інших. Хтось має надіслати торт розробнику.

  16 найкращих безкоштовних програм для перейменування файлів для Windows

Завантажте GameDVR_Config