Як увімкнути Chromebook, коли ви закриваєте кришку

ОС Chrome зазвичай переводить вашу операційну систему в режим сну з низьким енергоспоживанням, коли ви закриваєте кришку. Це може бути проблематично, якщо ви підключите ноутбук до зовнішнього монітора. Нижче описано, як не допустити переходу Chromebook у сплячий режим, коли ви закриєте кришку.

Перш ніж ми розпочнемо, необхідна застереження: закриття кришки ноутбука та кидання його в сумку, поки він все ще включений, може спричинити серйозні проблеми через погану циркуляцію або блокування вентиляційних отворів. Ваш ноутбук продовжуватиме працювати, витрачаючи акумулятор і, можливо, навіть перегріваючись у вашій сумці. Вам потрібно буде вручну перевести ноутбук у режим сну або вимкнути його за допомогою кнопки живлення або параметрів у меню живлення, а не просто закривати кришку.

  Як синхронізувати нотатки для iPhone та iPad

Крім того, якщо ви використовуєте Chromebook у школі чи на роботі, ви не зможете змінити налаштування сну. Вам слід звернутися до свого системного адміністратора за додатковою допомогою.

Щоб змінити поведінку ОС Chrome за замовчуванням, коли ви закриваєте кришку, клацніть область годинника, щоб відкрити системний трей, а потім клацніть гвинтик Налаштування.

Прокрутіть вниз і в розділі «Пристрій» натисніть «Живлення».

Переведіть перемикач біля «Сон, коли кришка закрита» у положення «Вимкнено».

На відміну від Windows 10, ОС Chrome не має окремого налаштування, коли ваш ноутбук підключено до мережі. Тому, якщо ви зазвичай користуєтеся ноутбуком, підключеним до мережі, вдома, але вирішите взяти його з собою в дорозі, завжди вимикайте його. або переведіть його в режим сну, коли ви помістили його в сумку, щоб запобігти перегріву.

  Як створити твіттер

Після внесення змін закрийте вікно. Не потрібно економити; він робить це автоматично.

Тепер ви зможете закрити кришку ноутбука, не переходячи в режим сну. Якщо ви хочете повернути його до налаштувань за замовчуванням, поверніться до Налаштування > Живлення, а потім перемкніть його назад у положення Увімкнено.

Поверніться до Налаштування > Живлення, щоб увімкнути сплячий режим, коли кришка закрита, якщо ви більше не використовуєте цю функцію» width=”650″ height=”279″ onload=”pagespeed.lazyLoadImages.loadIfVisibleAndMaybeBeacon(this);”  onerror=”this.onerror=null;pagespeed.lazyLoadImages.loadIfVisibleAndMaybeBeacon(this);”></p>
<p> <!-- Віджети: після публікації вмісту --> </div>
<div class=

Оновлено: 9 грудня 2020 року о 20:29