Як увімкнути 2x In-Sensor Zoom на Samsung Galaxy S23

Лінійка Galaxy S23 від Samsung оснащена вражаючим набором камер і є одним з найкращих флагманських смартфонів, які будуть випущені в 2023 році. З Galaxy S23 Ultra ви отримуєте неперевершену продуктивність масштабування, з якою можуть зрівнятися небагато телефонів на ринку. Тепер Samsung зробив масштабування Galaxy S23 ще кращим, використовуючи основну камеру з високою роздільною здатністю, яка пропонує 2-кратне збільшення сенсора.

Отже, що таке сенсорне масштабування? Що робить його таким особливим порівняно зі звичайним масштабуванням? І як ви використовуєте його на Galaxy S23? Прочитайте нижче, щоб дізнатися.

Що таке 2x In-Sensor Optical Zoom від Samsung Galaxy S23?

Серія Galaxy S23 пропонує широкий вибір камер. Samsung використовує датчики високої роздільної здатності 50 МП на звичайних S23 і S23+, тоді як Galaxy S23 Ultra оснащений величезною основною камерою на 200 МП. Уся лінійка S23 оснащена 10-мегапіксельною камерою з 3-кратним оптичним збільшенням, а Ultra також має 10-кратну камеру з перископом.

Параметр 2-кратного цифрового масштабування вже був у серії Galaxy S23, і тепер Samsung зробив його ще кращим з оновленням у серпні 2023 року, використовуючи нову систему масштабування з датчиком.

Отже, що таке сенсорне масштабування? Раніше, коли ви робили фотографії з 2-кратним збільшенням на S23, камера знімала 12-мегапіксельне фото з роздільною здатністю пікселів, обрізала зображення, щоб застосувати ефект масштабування, а потім покращувала та змінювала розмір виходу за допомогою AI. Це означає, що оригінальний кадр ніколи не мав 12 мільйонів пікселів даних, тому його якість зазнає помітного удару.

Завдяки внутрішньому зуму камера робить знімок із вищою роздільною здатністю 50 Мп, а потім застосовує 2-кратне збільшення, обрізаючи його в центрі. Потім кадр обробляється перед показом остаточного зображення. Це масштабування без втрат, оскільки зроблене зображення містить 12 мільйонів пікселів даних, тому воно матиме набагато кращу якість, ніж фото, зроблене з використанням 2-кратного цифрового масштабування.

Спеціальна телефотокамера все одно дозволить робити кращі фотографії з 2-кратним збільшенням. Але сенсорне масштабування пропонує гарний компроміс, оскільки отримане зображення краще, ніж фото з цифровим масштабуванням. Внутрішнє сенсорне збільшення доводить, що 200-мегапіксельна камера Galaxy S23 Ultra — це не трюк.

Оскільки для цієї функції потрібен датчик камери з високою роздільною здатністю, вона доступна лише на деяких телефонах. Крім Galaxy S23, Google Pixel 7 є ще одним помітним флагманським телефоном в екосистемі Android, який пропонує цю функцію.

У сенсорного масштабування є один недолік. Оскільки зображення зроблено з високою роздільною здатністю, воно може мати не такий самий динамічний діапазон і рівень шуму, як зображення, зняте спеціальним 2-кратним телеоб’єктивом або основним знімачем.

Як увімкнути 2x In-Sensor Zoom Samsung Galaxy S23

Перш ніж виконувати наведені нижче кроки, переконайтеся, що ваш Galaxy працює на мікропрограмі від серпня 2023 року або новішій. Також завантажте останню збірку Camera Assistant із Galaxy Store. Додаток пропонує кілька розширених параметрів, які дають змогу робити кращі фотографії з телефону Galaxy.

 • Відкрийте програму Camera Assistant на своєму Galaxy S23.
 • Увімкніть масштабування кадрування оптичної якості.
 • Запустіть програму Samsung Camera на телефоні. Тепер ви повинні побачити опцію 2x на панелі масштабування у видошукачі.
 • Крім режиму «Фото» у видошукачі з’являтиметься опція 2-кратного збільшення під час запису відео зі швидкістю до 4K і 30 кадрів/с. Опція 2-кратного збільшення також доступна в режимі Super Steady.
 • Дивно, що Samsung вимагає використовувати Camera Assistant, щоб увімкнути якісне оптичне збільшення на Galaxy S23. Тим не менш, це доповнення дозволить вам робити ще кращі фотографії, особливо тому, що 2-кратне збільшення чудово підходить для зйомки портретів і знімків об’єктів великим планом.

  Ви також повинні ознайомитися з основними налаштуваннями камери Galaxy S23 Ultra, які потрібно змінити, щоб отримати максимальну віддачу від різноманітних шутерів.

  Робіть кращі фотографії з масштабуванням на Galaxy S23

  Завдяки спеціальному 3-кратному оптичному датчику та 10-кратній перископічній камері на Ultra серія Galaxy S23 запропонувала чудове збільшення. Додавши 2-кратне сенсорне збільшення, Samsung ще більше розширила можливості камери своїх флагманських телефонів 2023 року, і тепер ви можете робити знімки з будь-яким рівнем збільшення від 1x до 10x без суттєвого погіршення якості зображення.