Як увімкнути історію в Instagram

Instagram є однією з популярних платформ соціальних мереж, щоб знати та спілкуватися з людьми, які вам подобаються, через Інтернет. Будь то ваша сім’я, друзі, родичі чи навіть знаменитості, якими ви захоплюєтесь. Ви можете спілкуватися з будь-яким із них віртуально через Instagram і ділитися думками та фотографіями, або просто створювати та ділитися розважальними медіа-постами публічно, щоб створити міцний зв’язок з іншими користувачами. Таким чином, ви можете знати, чим займаються ваші друзі в Instagram, за допомогою роликів або історій, які вони завантажують на платформу, щоб інші могли побачити. Але іноді користувачі з якоїсь причини хочуть вимкнути чи ввімкнути чиїсь історії, не відписавшись від них, але не знають, як увімкнути чиїсь історії в Instagram. Отже, ця стаття пропонує вам методи, щоб дізнатися, як увімкнути історію в Instagram. Прочитайте та дотримуйтесь цих методів, щоб знати, як увімкнути звук історії в IG із кроками, щоб вимкнути їх.

Як увімкнути історію в Instagram

Функції Instagram, такі як публікації, відео в прямому ефірі, ролики, DM та історії, роблять цю платформу соціальних медіа найулюбленішою людиною, і наразі нею користуються понад 1 мільярд активних користувачів щомісяця. У більшості випадків ви можете вимкнути звуки розповідей деяких людей, щоб просто відпочити від їх вмісту або загальних оновлень життя, не відписавшись від них. Але якщо ви хочете отримувати оновлення про них через їхні історії, ви можете знову ввімкнути їх. Щоб зробити саме це, дотримуйтесь наступних методів.

  Як перевірити перегляди основних моментів в Instagram

Спосіб 1: через стрічку Instagram або домашню сторінку

Ви можете ввімкнути потрібну історію в програмі Instagram через стрічку або домашню сторінку, як описано нижче.

1. Відкрийте програму Instagram на телефоні.

2. Знайдіть потрібний приглушений (затінений) матеріал зверху, як показано, і натисніть на нього довго.

3. Торкніться опції Увімкнути історію, як показано нижче.

4. Тепер ви побачите історію без звуку в стрічці Instagram.

Спосіб 2: через профіль облікового запису користувача

Існує також спосіб увімкнути звук розповідей із потрібного облікового запису, який ви раніше вимкнули. Прочитайте та виконайте наведені нижче дії, щоб дізнатися, як увімкнути історію в Instagram з профілю облікового запису.

1. Відкрийте програму Instagram на своєму телефоні та торкніться значка «Профіль» у нижньому правому куті, як показано нижче.

  Як перевірити історію переглядів каналів Instagram

2. Натисніть «Підписувати», як показано на малюнку, поруч із назвою облікового запису та зображенням профілю.

3. Торкніться потрібного облікового запису профілю з наступного списку.

4. Натисніть на вкладку Наступні під їхнім профілем, як показано.

5. Торкніться опції Вимкнути звук у списку.

6. Вимкніть параметри Публікації та Історії, щоб увімкнути звук дописів та історій з цього облікового запису, як показано.

Спосіб 3: через налаштування облікового запису

Крім того, ви можете ввімкнути історію в Instagram з налаштувань власного облікового запису за допомогою кроків, зазначених нижче.

1. У розділі «Профіль» торкніться значка «Гамбургер» у верхньому правому куті.

2. Торкніться параметра Налаштування.

3. Торкніться опції Конфіденційність у списку.

4. Прокрутіть униз і торкніться параметра Без звуку облікових записів у розділі Підключення.

5. Торкніться потрібних ігнорованих облікових записів, які потрібно ввімкнути.

6. Торкніться вкладки Наступні під профілем, як показано.

7. Торкніться опції Вимкнути звук.

8. Вимкніть параметри Публікації та Історії, як показано нижче, щоб увімкнути звук дописів та історій із потрібного облікового запису профілю.

  Як відповісти на конкретне повідомлення в Instagram

Як відключити історію в Instagram

Навчившись вмикати історії в Instagram, тепер ви можете вимкнути їх за допомогою подібних підходів, згаданих вище. Ви можете вибрати та виконати будь-який із трьох згаданих вище методів, щоб вимкнути звук потрібних історій, просто включивши вимкнені параметри Публікації та Історії.

Часті запитання (FAQ)

Q1. Як повідомити історію в Instagram?

Відповідь: Ви можете повідомити про історію в Instagram, натиснувши значок із трьома крапками > Параметри звіту в потрібній історії. Вам буде запропоновано кілька варіантів на вибір для запиту: Чому ви повідомляєте про цю публікацію? Виберіть потрібний варіант і перейдіть до повідомлення історії Instagram.

Q2. Чи можу я призупинити історію в Instagram?

Відповідь: Так, ви можете призупинити будь-яку історію в Instagram, довго натискаючи історію. Ви можете довго натискати історію скільки завгодно.

***

Тепер ви знаєте, як увімкнути історію в Instagram за допомогою вищезгаданих методів. Ви можете поділитися запитами щодо цієї статті або будь-якими пропозиціями щодо інших тем, які ви хотіли б дізнатися від нас. Залиште ці запити та пропозиції в поле для коментарів нижче.