Як увімкнути інтелектуальну анімацію в Android 14

| | 0 Comments| 1:09 PM
Categories:

Android 14 був офіційно випущений Google у жовтні 2023 року з багатьма вдосконаленнями, призначеними для подальшого покращення взаємодії з користувачем. Однак ви не швидко помітите більшість цих удосконалень, якщо не покопаєтеся в різних розділах операційної системи. Одним із нових доповнень в Android 14 є інтелектуальна зворотна анімація.

Читайте далі, щоб дізнатися, що таке прогнозована анімація спини в Android і як активувати цю функцію.

Що таке прогнозована анімація спини?

Передбачувана анімація назад – це функція в Android 14, яка показує вам попередній перегляд сторінки, на яку ви перейдете, коли ви проведете пальцем назад. Таким чином ви знатимете, до чого повертаєтеся, перш ніж провести пальцем, усунувши деяку плутанину та непередбачуваність, пов’язану з жестом.

  Як увімкнути VLC Picture In Picture View на Android

Через характер цієї функції вона працює, лише якщо ви використовуєте систему жестової навігації Android, яку можна ввімкнути, перейшовши в меню Налаштування > Система > Режим навігації. Крім того, ви побачите ці попередні перегляди лише в програмах, які їх підтримують. На момент написання статті програма «Налаштування» підтримується, але багато програм, навіть ті від Google, ще не підтримують цю функцію.

Увімкніть інтелектуальну анімацію в Android 14

Щоб увімкнути цю функцію, спершу потрібно ввімкнути параметри розробника. Після цього ви можете активувати його на сторінці налаштувань параметрів розробника. Ось як:

 • Відкрийте Налаштування та прокрутіть униз до пункту Про телефон.
 • Прокрутіть сторінку вниз і кілька разів торкніться номера збірки, щоб увімкнути параметри розробника. У разі потреби введіть свій пароль, щоб увімкнути функцію.
 • Далі торкніться панелі пошуку у верхній частині програми «Налаштування» та введіть «Передбачувані зворотні анімації».
 • У результатах виберіть Прогностична анімація назад. Це відкриє налаштування параметрів розробника Android.
 • Увімкніть прогнозовану анімацію назад і торкніться OK у спливаючому вікні, щоб завершити.
 •   Виправте зникнення збігів Tinder на Android

  Ваш пристрій тепер може відображати попередній перегляд наступної сторінки, коли ви хочете повернутися назад за допомогою жестів.

  Скористайтеся перевагами передбачуваної зворотної анімації в Android 14

  Якщо ви хочете заздалегідь знати, куди вас приведе жест «Назад», вам слід увімкнути прогнозну анімацію назад. Таким чином, ви не будете випадково перенаправлені на головний екран або іншу сторінку програми, коли ви цього не очікуєте. Хоча ще не всі програми підтримують цю функцію, вам слід увімкнути її та скористатися нею, коли вона доступна.