Як увімкнути трасування променів у Minecraft

Categories:

Ви, мабуть, ніколи про це не здогадувалися, але модна гра під назвою Minecraft отримала оновлення в 2021 році з точки зору реалізму. Називається вона трасуванням променів, і була представлена ​​відомим виробником чіпів Nvidia. Хоча спочатку призначена для геймерів на ПК, трасування променів буде доступно для Xbox Series X як частина нової Minecraft RTX.

Дотримуйтесь у цій статті, щоб дізнатися, як увімкнути трасування променів у Minecraft.

Що таке трасування променів?

Щоб зрозуміти, як увімкнути трасування променів у Minecraft, вам потрібно спочатку зрозуміти, що таке трасування променів.

Так, це відносно незрозумілий термін, про який знає не кожен гравець, але він впливає на ваше ігрове життя, якщо ви не вибираєте пасьянс.

Зображення світла і тіні у відеоіграх завжди було проблематичним, як і з цифровими звуковими ефектами (SFX). Здається, що найскладніше в досягненні першокласного реалізму лежить в цьому відділі. Донедавна гра повинна була «вгадати», щоб якомога точніше відобразити освітлення.

Nvidia нещодавно представила нову технологію трасування променів на основі своїх інноваційних чіпсетів RTX. Трасування променів робить освітлення чудовим в іграх, незалежно від жанру. Тому ентузіастам Minecraft є на що чекати.

Мінімальні вимоги до трасування променів Minecraft

Якщо ви хочете запустити Minecraft RTX, подумайте про вашу конкретну відеокарту. Трасування променів — це дуже вимоглива функція, за словами Nvidia, вам слід вибрати GeForce RTX 2060 або новішої, якщо ви хочете, щоб усе працювало гладко. З огляду на цю інформацію, ось список відеокарт, сумісних з RTX.

 • GeForce RTX 2060
 • GeForce RTX 2060 Super
 • GeForce RTX 2070
 • GeForce RTX 2070 Super
 • GeForce RTX 2080
 • GeForce RTX 2080 Super
 • GeForce RTX 2080 Ti
 • Titan RTX
 • Однак наявність одного з перерахованого ще не означає, що все піде гладко. Ваші системні характеристики впливатимуть на те, як буде вести себе гра. Отже, ось що ви можете вважати як мінімум.

    Захистіть свій домашній сервер Minecraft від DDOS-атак за допомогою AWS
 • Intel Core i5 10400 або AMD Ryzen 5 3600
 • Corsair DDR4 RAM 16 ГБ або 32 ГБ
 • Samsung 860 EVO SSD 250 ГБ або Samsung 970 EVO SSD 250 ГБ
 • На додаток до підтримуваного графічного процесора з 64-розрядною ОС Windows 10 Home, вищенаведене налаштування слід вважати мінімальними вимогами для належного запуску Minecraft RTX. Спускайтеся нижче, і ви ризикуєте впасти кадру.

  Налаштування комп’ютера для використання Minecraft RTX

  Ви можете переконатися, що ви правильно налаштували все для трасування променів. Зрештою, це розширена та вимоглива функція. Отже, перше, що вам потрібно зробити після встановлення та ввімкнення Minecraft RTX, — це оновити драйвери графічного процесора Nvidia. Ось як це зробити.

 • Перейдіть на офіційний веб-сайт Nvidia і завантажте Google GeForce Experience для Windows 10, а потім встановіть його.
 • Запустіть програму GeForce Experience.
 • Перейдіть на вкладку Драйвери.
 • Програма пропонує автоматично встановити останні драйвери. Якщо це не так, перевірте наявність оновлень за допомогою відповідної кнопки у верхньому правому куті програми.
 • Коли ваші графічні драйвери будуть оновлені, ви готові насолоджуватися Minecraft RTX!

  RTX в Minecraft

  Увімкнення трасування променів у Minecraft не вимагає возитися з апаратним та програмним забезпеченням — це так само просто, як встановлення відповідної версії гри. Точніше, Minecraft RTX. Так, увімкнути трасування променів у Minecraft так само просто, як завантажити, встановити та запустити нову версію Minecraft.

  Як увімкнути трасування променів у Minecraft на ПК з Windows 10

  Як згадувалося, для включення трасування променів у Minecraft потрібно встановити Minecraft RTX. Однак з точки зору сумісності Minecraft RTX є ексклюзивним. Вам знадобиться Windows 10, і це єдиний варіант на даний момент.

  Щоб активувати Minecraft RTX, вам потрібно встановити Minecraft для Windows 10, останній комп’ютерний клієнт для Minecraft. Ось як встановити Minecraft для Windows 10.

 • Натисніть меню «Пуск» або рядок пошуку.
 • Потім введіть в Microsoft Store і натисніть на нього.
 • Програма Microsoft Store запуститься, перейдіть до рядка пошуку програми та введіть «Minecraft для Windows».
 • Купіть гру та встановіть її, як і будь-яку іншу програму. Ви також можете перевірити безкоштовну пробну версію.
 • Minecraft для Windows 10 не вмикає автоматично трасування променів у грі, навіть після встановлення останньої версії. Щоб увімкнути функціональність RTX, вам потрібно інсталювати Xbox Insider Hub. Знайдіть і встановіть програму в Microsoft Store. Після встановлення програми ось як увімкнути трасування променів.

    Вичерпний список руд Minecraft і де їх знайти
 • Запустіть програму Xbox Insider Hub.
 • Натисніть на меню (значок гамбургера) і виберіть Інсайдерський вміст, розташований у лівій частині екрана.
 • Натисніть на Minecraft для Windows 10 у розділі «Ігри».
 • Виберіть Приєднатися, щоб стати частиною бета-версії Windows 10.
 • У списку параметрів, що з’явиться, виберіть Minecraft для Windows 10 RTX Beta, а потім натисніть Готово.
 • Тепер RTX Beta має автоматично встановлюватися та застосовуватися до вашої версії Minecraft для Windows 10. Так, ця процедура включає трасування променів для вас.

  Примітка. Перехід на Minecraft RTX видалив усі світи Minecraft. Тому спочатку переконайтеся, що ви зробили резервні копії.

  Як увімкнути трасування променів у Minecraft на Xbox One

  На жаль, Minecraft RTX є ексклюзивним для Windows 10 для користувачів відеокарт Nvidia RTX. Тиша стала темою інтересу в Mojang, особливо через проблеми, пов’язані з впровадженням трасування променів на консолі XBOX ONE S/X з графічними процесорами AMD RDNA 2.

  Незалежно від поточного стану трасування променів на Minecraft XBOX One S/X, все ще можливо, що ця технологія досягне успіху в майбутньому. Зрештою, AMD також прогресує з трасуванням променів.

  Як увімкнути трасування променів в Minecraft на Android або iPhone

  Десятиліття тому складніші відеоігри на смартфонах не очікувалося. Звичайно, це змінилося, оскільки на наших кишенькових комп’ютерах ми маємо набагато складніші ігри, ніж Minecraft. Отже, чи можете ви отримати Minecraft RTX для свого пристрою iOS або Android? Ні, принаймні не зараз. Трасування променів вимагає сучасної графіки, а до технологій смартфонів і планшетів ще багато років.

  Увімкнення або вимкнення трасування променів

  За умови, що ви все зробили правильно і ваш комп’ютер достатньо потужний, ви можете вільно вмикати або вимкнути цю функцію в будь-який час.

 • Перейдіть до Налаштування в Minecraft.
 • Потім виберіть Розширене відео.
 • Натисніть DirectX Ray Tracing.
 • Увімкніть його.
 • Крім того, щоб увімкнути та вимкнути трасування променів на льоту, використовуйте клавішу крапки з комою (;) на клавіатурі.

  Примітка: не кожен світ Minecraft підтримує трасування променів, поки що лише світи з підтримкою RTX. Ви знайдете різні варіанти на Minecraft Marketplace. Крім того, ви можете використовувати свій пакет ресурсів з підтримкою трасування променів.

  Чи воно того варте?

  Якщо ви дуже любите Minecraft, вам може здатися, що вся ідея буде трохи дивною. Зрештою, Minecraft — це не графіка, а суцільне задоволення від гри. Однак, спробувавши Minecraft RTX, ви неодмінно закохаєтеся. Технологія трасування променів робить навіть цю гру базового вигляду чудовою. Освітлення, тіні, все ідеально.

    Як знайти аметист в minecraft

  Якщо у вас є відповідна збірка, вам не доведеться купувати гру. Спробуйте безкоштовну пробну версію та пізніше вирішите, чи хочете ви витратити 30 доларів США.

  Однак якщо у вас немає правильних налаштувань, ви можете не відчувати бажання оновлюватися. Однак у нових версіях ігор буде використовуватися трасування променів; йому судилося стати галузевим стандартом. Тому, можливо, ви захочете розглянути питання про оновлення.

  Якщо у вас є відповідні апаратні компоненти і ви готові витратити 30 доларів, ви можете ввімкнути трасування променів у Minecraft. Це також не надто складно. Це просто завантаження та встановлення двох програм Microsoft Store та внесення деяких змін у них.

  Додаткові поширені запитання

  Для чого Minecraft використовує трасування променів?

  Трасування променів у Minecraft нічим не відрізняється від трасування променів у будь-якій грі. Технологія використовується для відтворення графіки таким чином, що світло відбивається від ігрових об’єктів. На відміну від технології здогадки минулого, трасування променів працює самостійно, виконуючи всі функції освітлення в режимі реального часу. Це, звичайно, дуже вимогливо до обладнання, тому вийшов абсолютно новий Minecraft – Minecraft RTX.

  Трасування променів – це велика справа?

  Так, трасування променів – це величезна угода для майбутнього ігор для ПК та консолей. Кажуть, що ця технологія стане нормою у всіх майбутніх великих іграх. Наразі лише певна кількість графічних процесорів може підтримувати цю технологію. Ігри та консолі ще мають пройти довгий шлях до ефективного використання технології трасування променів.

  Переведення Minecraft на новий рівень

  Для тих із вас, у кого є комп’ютер із відеокартою Nvidia, вам пощастило, тому що ви можете грати в Minecraft з трасуванням променів. Якщо ви хочете спробувати, ви можете спробувати пробну версію і самостійно вирішити, чи подобається вона вам.

  Чи вдалося вам увімкнути трасування променів для Minecraft на вашому комп’ютері? Як тобі це наразі? Розкажіть нам про свій досвід з трасуванням променів у коментарях нижче.