Як увімкнути темний режим Google Chrome у Windows 10

Google Chrome 74 пропонує вбудований темний режим у Windows. Замість того, щоб мати власний перемикач темного режиму, Chrome просто дотримується загального режиму програми Windows 10. Зазвичай це працює, але є спосіб примусово ввімкнути його.

Як увімкнути темний режим Chrome

Ви можете просто увімкнути вбудований темний режим Google Chrome, перейшовши в Налаштування > Персоналізація > Кольори та вибравши «Темний» у розділі «Виберіть режим програми за замовчуванням». Windows 10 стане темною, і Chrome разом із деякими іншими програмами буде дотримуватися цього загального налаштування.

На Mac ви можете ввімкнути темний режим macOS, щоб досягти того ж самого.

Наразі це працює лише для деяких людей. Починаючи з випуску Chrome 74 23 квітня 2019 року, Google тестує цю функцію з «невеликою кількістю користувачів Chrome M74», і «вона стане більш доступною в найближчому майбутньому», згідно з Менеджер спільноти Chrome. Щоб увімкнути його зараз, ви можете запустити Chrome за допомогою параметра –force-dark-mode.

  Як центрувати значки на панелі завдань у Windows 10

Оновлення: Google каже тепер це має працювати для всіх. Але ви все одно можете примусово ввімкнути темний режим, якщо хочете використовувати Windows у світлому режимі та Chrome у темному режимі.

Як примусово увімкнути темний режим

Chrome має вбудовану опцію, яка примусово вмикає темний режим. Це працює прямо зараз, навіть якщо звичайний загальносистемний темний режим не працює. Це також змусить Chrome перейти в темний режим, навіть якщо для режиму програми Windows 10 за замовчуванням встановлено значення «світлий».

Щоб активувати цю опцію, знайдіть ярлик, який ви зазвичай використовуєте для запуску Chrome. Наприклад, це може бути на панелі завдань або на робочому столі. Ми будемо використовувати ярлик на панелі завдань.

  Як додати захист Windows Defender до Chrome

Клацніть правою кнопкою миші ярлик і виберіть «Властивості». Щоб отримати ярлик на панелі завдань Chrome, клацніть правою кнопкою миші піктограму на панелі завдань, клацніть правою кнопкою миші «Google Chrome» і виберіть «Властивості».

Додайте пробіл, за яким слід –force-dark-mode, до кінця поля Target. Наприклад, у нашій системі поле Target виглядає так:

"C:Program Files (x86)GoogleChromeApplicationchrome.exe" --force-dark-mode

У вашій системі це може відрізнятися, якщо Chrome встановлено в іншому місці.

Натисніть «ОК», щоб зберегти зміни.

Натисніть «ОК» і скористайтеся ярликом, щоб запустити Chrome. Якщо у вас уже відкрито Chrome, вам потрібно закрити Chrome, перш ніж перезапускати його. Для цього натисніть меню > Вийти. Зачекайте трохи, поки Chrome повністю закриється та запустіть Chrome за допомогою зміненого ярлика.

Ви побачите нову тему темного режиму, яка, на жаль, дуже схожа на режим анонімного перегляду.

  (ВИПРАВЛЕНО) Affinity Designer не відповідає на Windows 10

Як зробити рядок заголовка Chrome барвистим (чи ні)

Якщо ви не хочете, щоб рядок заголовка Chrome був барвистим або хочете, щоб він був барвистим, перейдіть до інтерфейсу «Налаштування» > «Персоналізація» > «Кольори» та перемикайте параметр «Смуги заголовка та межі вікна» у розділі «Показувати колір акцентів на наступних поверхнях».

Коли цю опцію активовано, рядок заголовка Chrome використовуватиме колір акценту, який ви встановили на панелі кольорів тут.

Як увімкнути темний режим за допомогою теми

Якщо ви не хочете возитися з цим — або якщо ви використовуєте старішу версію Windows, як-от Windows 7 — ви завжди можете просто встановити тему темного режиму для Chrome. Google тепер пропонує офіційну колекцію тем для Chrome. Просто зайдіть у Веб-магазин Chrome і встановіть Chrome «Просто чорний” тема.

Це темніше, ніж вбудована тема темного режиму Chrome у Windows, тому ви можете навіть віддати перевагу їй, якщо шукаєте темніший браузер. У Веб-магазині Chrome є й інші теми Ви також можете встановити.