Як увімкнути темний режим у Snapchat

Люди часто відчувають напруження очей, коли користуються телефонами вночі. Мало того, різке синє світло від екранів може ускладнити сон, викликати головний біль тощо. Багато програм, веб-сайтів та розумних пристроїв пропонують темний режим як альтернативу, щоб уникнути цього.

Що таке темний режим?

Темний режим (іноді його називають нічним) — це налаштування, коли колірну схему програми змінюють на темніший ландшафт. Іншим терміном для темного режиму може бути режим сну – це налаштування дисплея, якщо ви плануєте не спати деякий час із вимкненим світлом. Ви можете увімкнути темний режим у Facebook разом із багатьма іншими додатками, включаючи Snapchat.

Темний режим дає можливість користуватися телефоном або іншим розумним пристроєм вночі, не напружуючи очі і не ускладнюючи сон. На жаль, не всі програми пропонують нічний режим – навіть деякі з найпопулярніших програм ще не додали цю корисну функцію.

Незалежно від можливостей інших програм, ось як увімкнути темний режим на Snapchat.

  Як використовувати два фільтри Snapchat одночасно

Як увімкнути темний режим у Snapchat на iOS

Snapchat, впливовий додаток для обміну фотографіями та чатом, добре відомий тим, що часто впроваджує нові функції. Користувачів постійно розважають і розважають додавання цих нових функцій. На щастя, темний режим для Snapchat iOS був випущений у травні 2021 року. Ось як ним користуватися.

 • Перейдіть до свого профілю в Snapchat, натиснувши «Bitmoji» у верхньому лівому куті.

 • Виберіть «Значок шестерні (налаштування)» у верхньому правому куті.

 • Прокрутіть вниз і виберіть «Вигляд програми».

 • Виберіть «Завжди темно».

 • Як використовувати темний режим у Snapchat на Android

  На жаль, Snapchat продовжує обіцяти темний режим для Android, але, здається, вони постійно оновлюють все інше (станом на лютий 2022 року). Можливо, вони виявили проблему, яку не можуть вирішити. Ми ніколи не дізнаємося. У всякому разі, не впадайте у відчай.

  Android Snapchat може не підтримувати темний режим, але ви можете спробувати альтернативне рішення.

  Процес включає в себе увімкнення режиму розробника та використання налаштувань, щоб «примусово» темний режим на Snapchat. Ось як це зробити.

    Як видалити когось із найкращих друзів на Snapchat
 • Проведіть пальцем вниз і виберіть піктограму «шестерні» (налаштування) у верхньому правому куті.

 • Виберіть «Дисплей».

 • Увімкніть «Темний режим».

 • Поверніться до «Налаштування» і прокрутіть вниз до кінця, а потім виберіть «Про телефон».

 • Виберіть «Інформація про програмне забезпечення».

 • Знайдіть «Номер збірки» і кілька разів торкніться його шість разів. Після 3 кліків ви отримаєте сповіщення про режим розробника «майже готово». Після завершення вам потрібно буде ввести свій пароль/код, щоб увімкнути режим розробника.

 • Поверніться до «Налаштування» та виберіть «Параметри розробника», які щойно ввімкнули.

 • Прокрутіть вниз і виберіть «Примусовий темний режим».

 • Існує кілька альтернативних методів для Android, які зараз трохи застаріли, що змушують Snapchat використовувати темний режим. Одним з них є додаток Substratum, і його досить легко встановити та використовувати. Однак, щоб програма працювала, ваш пристрій Android має бути рутований.

  У Play Store є ще одна програма під назвою Blue Light Filter, яка, хоча вона не додає темний режим до Snapchat, дозволяє змінювати яскраве світло, яке випромінює екран вашого телефону. Додаток Blue Light Filter не вимагає рутингу вашого телефону Android, а натомість діє як плівка на дисплеї. Якщо ви хочете зменшити різке світло Snapchat, це неінвазивний варіант.

    Як редагувати текст Snapchat після публікації

  Часті запитання

  Ось ще кілька відповідей на ваші запитання про Snapchat і темний режим.

  Чи подовжує темний режим термін служби акумулятора?

  Більшість користувачів, які активують темнішу тему, виявлять, що акумулятор їхнього пристрою триватиме трохи довше після перемикання. Використання світлішої теми потребує більше батареї, ніж темнішої, і тому це один із способів продовжити термін служби акумулятора.

  Чи отримають коли-небудь користувачі Android темний режим для Snapchat?

  На даний момент відповідь на це питання полягає лише в тому, що ми на це сподіваємося. На жаль, навіть на початку 2022 року Snapchat не оприлюднив офіційного підтвердження темнішої теми для користувачів Android.

  Звичайно, якщо ви є користувачем Android, ви можете надіслати відгук розробникам, які запитують Темний режим. Все, що вам потрібно зробити, це відкрити налаштування та натиснути «У мене є пропозиція». Заповніть форму та натисніть «Надіслати». Чим більше користувачів запитують цю функцію, тим більша ймовірність, що Snapchat віддасть їй пріоритет.