Як увімкнути темний режим у Facebook

Як і більшість популярних програм соціальних мереж, Facebook пропонує темний режим, який ви можете вибрати для свого облікового запису. Темний режим Facebook стає легким для ваших очей, коли ви переглядаєте свою стрічку вночі. У цій статті детально описано, як увімкнути темну тему Facebook на веб-сайті, у програмі для Android та iPhone.

Увімкніть темний режим у Facebook (2022)

Увімкніть темний режим на веб-сайті Facebook

1. Увійдіть у свій обліковий запис Facebook і натисніть стрілку вниз у верхньому правому куті екрана. У спадному меню, що з’явиться, виберіть налаштування «Дисплей та доступність».

2. Тепер ви побачите опцію «Темний режим» у налаштуваннях «Дисплей та доступність». Виберіть перемикач «Увімкнено», щоб увімкнути темний режим, або виберіть перемикач «Автоматично», щоб використовувати всі системні налаштування темної теми. Таким чином, ви можете автоматично переключатися на світлі та темні теми, якщо ви запланували темний режим у Windows 11.

  Як поділитися своїм екраном у Facebook Messenger для iPhone та Android

Увімкніть темний режим у програмі Facebook для Android

1. Відкрийте програму Facebook і торкніться меню гамбургерів у правому куті на верхній панелі навігації. Потім прокрутіть вниз і розгорніть параметр «Безпека та конфіденційність» і виберіть «Налаштування».

2. У цьому меню налаштувань натисніть «Темний режим» у розділі «Налаштування». Тут ви побачите можливість увімкнути, вимкнути або використовувати системні налаштування для темного режиму.

3. Виберіть «Використовувати налаштування системи», якщо ви хочете, щоб Facebook дотримувався загальносистемних налаштувань теми. З іншого боку, якщо вибрати «Увімкнути», темну тему буде негайно ввімкнено у вашій програмі Facebook.

Увімкніть темний режим у програмі Facebook для iPhone

1. Відкрийте програму Facebook на своєму iPhone, торкніться значка меню на нижній панелі навігації та розгорніть «Налаштування та конфіденційність».

  Як перевірити, чи хтось активний у Facebook

2. Прокрутіть униз на сторінці налаштувань і торкніться опції «Темний режим». Тут виберіть «Увімкнути», щоб увімкнути темний режим, або «Система», щоб використовувати загальносистемні налаштування темної теми.

Перейдіть на темну тему у Facebook на будь-якому пристрої

І ось воно! Ось як ви можете ввімкнути темну тему під час використання Facebook на Android, iOS або в Інтернеті. Якщо ви хочете зробити крок вперед, у нас є вичерпний посібник, який допоможе вам увімкнути темну тему всюди. І щоб отримати більше таких порад, перегляньте нашу статтю про найкращі поради та прийоми Facebook, які ви повинні знати.

  Як відсортувати свій канал Facebook за останнім