Як увімкнути темний режим у Clubhouse (Android та iPhone)

Минулого року у місті розмовляли аудіоплатформа соціальних мереж Clubhouse. Хоча зараз популярність Clubhouse неминуче зникла, програма все ще має свою аудиторію – слухачів і ораторів. Прислухаючись до вимог і запитів своєї бази користувачів, Clubhouse нарешті додав темну тему до програми. Якщо ви є користувачем Clubhouse, ось як увімкнути темний режим у Clubhouse для Android та iOS.

Увімкніть темний режим на Clubhouse (2022)

Увімкніть темний режим Clubhouse на Android та iOS

1. Відкрийте програму Clubhouse і торкніться зображення профілю у верхньому правому куті, щоб отримати доступ до свого профілю. На екрані профілю торкніться значка шестірні Налаштування.

2. Тепер ви побачите нову опцію «Темний режим» у налаштуваннях. Торкніться його та виберіть «Завжди в темній темі», щоб переключитися на темну тему в Clubhouse. Ви також можете зробити так, щоб програма копіювала ваші загальносистемні налаштування теми пристрою.

  Звільніть місце на Android, видаливши небажані програми та повторювані фотографії

Вимкніть темну тему в Clubhouse

Якщо вам не подобається реалізація темного режиму Clubhouse, ви можете повернутися до знайомої світлої теми. Ось як:

1. Відкрийте Clubhouse і торкніться значка профілю у верхньому правому куті. Коли з’явиться ваш профіль, торкніться значка налаштувань, щоб отримати доступ до налаштувань Clubhouse.

2. На вкладці «Налаштування» натисніть «Темний режим» і виберіть «Завжди у світлій темі». Тепер додаток Clubhouse має повернутися до світлої теми.

Темна тема Clubhouse не працює? Ось і виправлення!

Якщо ви не бачите опцію темної теми Clubhouse на своєму телефоні, переконайтеся, що ви оновили програму до останньої версії, доступної в Google Play Store або Apple App Store. Якщо темна тема все ще відсутня, очистіть кеш програми, щоб отримати доступ до темного режиму прямо зараз. Відкрийте інформаційну сторінку програми Clubhouse і натисніть «Зберігання та кеш» на Android. Тут натисніть кнопку «Очистити кеш» і перезапустіть Clubhouse. Тепер ви побачите нову опцію темного режиму в налаштуваннях Clubhouse.

  Зберігайте, анотуйте та діліться веб-фрагментами на Android за допомогою Nimbus Clipper

Часті запитання

З: Чи доступний темний режим у Clubhouse?

Так, Clubhouse почав розгортати темну тему для Android та iOS. Якщо ви не бачите темну тему в Clubhouse, переконайтеся, що ви оновили програму до останньої версії.

З: Як увімкнути темний режим у програмі Clubhouse?

Ви можете ввімкнути темний режим у Clubhouse у Профіль -> Налаштування -> Темний режим. У цій статті ми детально розповіли про кроки, необхідні для ввімкнення темної теми Clubhouse.

З: Чому у мене немає темного режиму в Clubhouse?

Якщо у вас немає темної теми в Clubhouse, незважаючи на оновлення до останньої версії, ви можете спробувати очистити кеш програми та перезапустити програму.

  Як перенести музику з iTunes на Android

Спробуйте Темну тему на Clubhouse

Увімкнення темної теми в Clubhouse має допомогти покращити роботу користувачів, особливо під час пізніх сеансів відеокімнати. Якщо вас більше не цікавить Clubhouse, у нас є спеціальні посібники, як видалити свій обліковий запис Clubhouse та знайти інші соціальні аудіододатки, як-от Clubhouse.