Як увімкнути темний режим у Clubhouse (Android та iPhone)

Минулого року у місті розмовляли аудіоплатформа соціальних мереж Clubhouse. Хоча зараз популярність Clubhouse неминуче зникла, програма все ще має свою аудиторію – слухачів і ораторів. Прислухаючись до вимог і запитів своєї бази користувачів, Clubhouse нарешті додав темну тему до програми. Якщо ви є користувачем Clubhouse, ось як увімкнути темний режим у Clubhouse для Android та iOS.

Увімкніть темний режим на Clubhouse (2022)

Увімкніть темний режим Clubhouse на Android та iOS

1. Відкрийте програму Clubhouse і торкніться зображення профілю у верхньому правому куті, щоб отримати доступ до свого профілю. На екрані профілю торкніться значка шестірні Налаштування.

  Звільніть місце на Android, видаливши небажані програми та повторювані фотографії

2. Тепер ви побачите нову опцію «Темний режим» у налаштуваннях. Торкніться його та виберіть «Завжди в темній темі», щоб переключитися на темну тему в Clubhouse. Ви також можете зробити так, щоб програма копіювала ваші загальносистемні налаштування теми пристрою.

Вимкніть темну тему в Clubhouse

Якщо вам не подобається реалізація темного режиму Clubhouse, ви можете повернутися до знайомої світлої теми. Ось як:

1. Відкрийте Clubhouse і торкніться значка профілю у верхньому правому куті. Коли з’явиться ваш профіль, торкніться значка налаштувань, щоб отримати доступ до налаштувань Clubhouse.

2. На вкладці «Налаштування» натисніть «Темний режим» і виберіть «Завжди у світлій темі». Тепер додаток Clubhouse має повернутися до світлої теми.

  Зберігайте, анотуйте та діліться веб-фрагментами на Android за допомогою Nimbus Clipper

Темна тема Clubhouse не працює? Ось і виправлення!

Якщо ви не бачите опцію темної теми Clubhouse на своєму телефоні, переконайтеся, що ви оновили програму до останньої версії, доступної в Google Play Store або Apple App Store. Якщо темна тема все ще відсутня, очистіть кеш програми, щоб отримати доступ до темного режиму прямо зараз. Відкрийте інформаційну сторінку програми Clubhouse і натисніть «Зберігання та кеш» на Android. Тут натисніть кнопку «Очистити кеш» і перезапустіть Clubhouse. Тепер ви побачите нову опцію темного режиму в налаштуваннях Clubhouse.

Часті запитання

З: Чи доступний темний режим у Clubhouse?

Так, Clubhouse почав розгортати темну тему для Android та iOS. Якщо ви не бачите темну тему в Clubhouse, переконайтеся, що ви оновили програму до останньої версії.

  Як перенести музику з iTunes на Android

З: Як увімкнути темний режим у програмі Clubhouse?

Ви можете ввімкнути темний режим у Clubhouse у Профіль -> Налаштування -> Темний режим. У цій статті ми детально розповіли про кроки, необхідні для ввімкнення темної теми Clubhouse.

З: Чому у мене немає темного режиму в Clubhouse?

Якщо у вас немає темної теми в Clubhouse, незважаючи на оновлення до останньої версії, ви можете спробувати очистити кеш програми та перезапустити програму.

Спробуйте Темну тему на Clubhouse

Увімкнення темної теми в Clubhouse має допомогти покращити роботу користувачів, особливо під час пізніх сеансів відеокімнати. Якщо вас більше не цікавить Clubhouse, у нас є спеціальні посібники, як видалити свій обліковий запис Clubhouse та знайти інші соціальні аудіододатки, як-от Clubhouse.