techukraine.net techukraine.net Як увімкнути темний режим у чаті Bing

Як увімкнути темний режим у чаті Bing

| | 0 Comments| 4:30 AM
Categories:

Bing Chat надає вам безкоштовний доступ до GPT-4, що є однією з причин, чому все більше людей схильні користуватися пошуковою системою Microsoft більше, ніж будь-коли раніше. Окрім безкоштовного доступу до GPT-4, Bing AI Chat також має більшу підтримку, а також підтримку кількох браузерів.

Підтримка темного режиму в Bing Chat зменшує навантаження на очі, зменшує кількість синього світла, що випромінює екран, і пропонує альтернативний вигляд. Ми допоможемо вам увімкнути темний режим у чаті Bing.

Як увімкнути темний режим у чаті Bing

Найпростіший спосіб увімкнути темний режим у Bing Chat — це використовувати те, що доступне як рідне рішення. Вам не потрібні програми чи розширення сторонніх розробників, щоб зробити вікно чату темним. Тепер давайте змінимо тему вашого чату Bing AI Chat на темну, виконавши кілька простих кроків:

  13 найкращих нотних програм для написання музики по-своєму
 • Направлятися до Чат Bing у Microsoft Edge або будь-якому іншому підтримуваному веб-браузері.
 • Натисніть кнопку з трьома рядками у верхній частині сторінки чату.
 • Клацніть або торкніться «Вигляд» і виберіть «Темний».
 • У розділі «Вигляд» ви отримуєте систему за замовчуванням, а також параметри для світлої та темної тем.

  Якщо вибрати параметр «Система за замовчуванням», Bing Chat поважатиме тему, яку ви встановили за замовчуванням на своєму комп’ютері. Якщо ви використовуєте темний режим за замовчуванням на своєму комп’ютері, ви можете вибрати параметр «Система за замовчуванням», щоб проводити сеанси чату в Bing AI Chat у темному режимі.

  Коли ви застосовуєте темну тему до чату Bing, вона також автоматично відображатиметься на сторінці пошуку Bing. Ви не можете використовувати дві окремі теми для чату Bing і сторінки пошуку Bing.

  Інші способи ввімкнути темний режим у Bing AI Chat

  Хоча нативне рішення для ввімкнення темного режиму працює без проблем, існують відомі сторонні розширення браузера, які можуть застосовувати темну тему до всіх веб-сайтів, які ви відвідуєте, включаючи Bing.

    Як скасувати підписку на Course Hero

  Ви можете використовувати темний режим і Dark Reader, щоб застосувати темний режим до чату Bing. Обидва розширення доступні для веб-браузерів Google Chrome, Microsoft Edge, Firefox, Safari та Opera.

  Однією з головних переваг використання сторонніх розширень порівняно з рідним рішенням є краща можливість налаштування. Наприклад, розширення для браузера Dark Reader дозволяє керувати яскравістю та контрастністю та швидко перемикатися між темними та світлими темами для певних веб-сайтів.

  Крім того, примусовий темний режим на всіх веб-сайтах доступний за прапорцем у Edge. Все, що вам потрібно зробити, це ввести Edge:://flags, а потім ввести «темний режим» у полі прапорців пошуку. Тепер натисніть спадне меню «Автоматичний темний режим для веб-вмісту» та виберіть «Увімкнено».

  Microsoft Edge попросить вас перезапустити браузер, щоб зміни вступили в силу. Темний режим тепер автоматично застосовуватиметься до всіх веб-сайтів, які ви відвідуєте, включаючи Bing. Окрім темного режиму, є багато інших потужних експериментальних функцій, які можна ввімкнути за допомогою прапорців у Microsoft Edge.

    6 порад і хитрощів, як стати майстром Microsoft Planner

  Однак варто зазначити, що деякі веб-сайти не призначені для перегляду в темних темах. Якщо ви плануєте застосувати темну тему за допомогою будь-якого стороннього розширення веб-переглядача або примусово застосувати її через прапорець, вам потрібно стежити за тим, чи не спотворюються тексти, зображення та колірні схеми після її застосування.

  Темний режим чату Bing AI Chat, увімкнено

  Темний режим у Bing AI Chat працює чудово, і його легко ввімкнути в Microsoft Edge. Однак темний режим не є чарівним рішенням для збереження здоров’я очей. Наскільки ефективним може бути рішення, також залежить від оточення. Загалом, важливо знати про всі переваги та недоліки використання темного режиму на своїх пристроях.