Як увімкнути та встановити рівні керування сповіщенням про живлення для програм в Android 7.0

Categories:

Усі сповіщення створюються не однаково, і Android 7.0 дозволяє вам визначити пріоритет видимості сповіщень для кожної програми. Наразі функція Power Notification Control є експериментальною функцією, але її можна легко ввімкнути. Якщо надати сповіщенням програми нижчий або вищий пріоритет, це визначить спосіб отримання сповіщень від програми. Програма з дуже низьким рівнем пріоритету не відображатиме сповіщення в рядку стану, тоді як програма з високим рівнем пріоритету зможе показувати сповіщення, навіть якщо ввімкнено режим «Не турбувати» або коли ви використовуєте іншу програму в повноекранному режимі. . Суть полягає в тому, щоб вибрати, які програми можуть заважати вам, коли ви зайняті певними завданнями на своєму телефоні, а які ні. Ось як це ввімкнути.

Увімкнення керування сповіщеннями про живлення

Керування сповіщеннями про живлення ввімкнено з тюнера інтерфейсу системи. Це прихована панель налаштувань у програмі Налаштування. Щоб дістатися до нього, потрібно;

Увімкнути налаштування розробника. Перейдіть до програми «Налаштування» та перейдіть до розділу «Про телефон». Прокрутіть вниз до самого низу і сім разів торкніться Номер збірки.
Потягніть вниз панель сповіщень, торкніться й утримуйте маленьку кнопку зубчатого колеса біля кнопки вашого профілю. Коли він надасть вам тактильний відгук/почне крутитися, відпустіть його.
System UI Tuner тепер відображатиметься як панель у додатку Налаштування. Відкрийте System UI Tuner і торкніться «Інше».
Торкніться Елементи керування сповіщеннями живлення та ввімкніть їх.

Налаштування рівнів сповіщень програми

Коли програма надсилає вам сповіщення, відкрийте панель сповіщень і натисніть і утримуйте сповіщення. Сповіщення зміниться, щоб відобразити варіанти його налаштування. Торкніться «Більше налаштувань».

  Як користуватися телефоном Android зі зламаною кнопкою живлення

Ви потрапите на екран налаштувань програми. За замовчуванням програма сама визначає важливість сповіщення. Кнопка «A» в розділі «Важливість» на екрані вибирається/виділяється, щоб показати, що програма контролює рівні пріоритету сповіщення. Торкніться, щоб скасувати вибір, і ви зможете встановити рівень самостійно

Рівні варіюються від 0 до 5. Ви можете відвідати екран керування сповіщеннями Power Notifications, щоб побачити, які обмеження має кожен рівень, або ви можете налаштувати рівень для програми, і вона покаже вам, як кожен відповідний рівень буде обробляти сповіщення.

Щоб змінити рівні, просто торкніться однієї з позначених точок на повзунку, який ви бачите в розділі «Важливість» у налаштуваннях сповіщень програми.

Існують деякі сповіщення, наприклад, сповіщення системного інтерфейсу користувача, які ви не можете встановити на рівень 0. Найменший рівень, якому вони можуть бути призначені, — це 1, який не дозволить їм потрапити в рядок стану. Сповіщення високого рівня будуть переміщуватися в режим «Не турбувати», а також з’являтимуться, коли ви використовуєте програму в повноекранному режимі. Їх вміст буде заблоковано на заблокованому екрані, а параметр пік буде вимкнено.

  Як встановити різні шпалери для екрана блокування та головного екрана в Android 7.0