techukraine.net Windows Як увімкнути та вимкнути сфокусовані вхідні в програмі Mail у Windows 10

Як увімкнути та вимкнути сфокусовані вхідні в програмі Mail у Windows 10

| | 0 Comments| 4:59 AM
Categories:

Корпорація Майкрософт додала нову функцію до програми «Пошта» під назвою «Сфокусовані вхідні». Це автоматично створена папка “Вхідні”, яка фільтрує важливі листи на спеціальну “сфокусовану” вкладку. Focused Inbox — це давня функція Outlook. Подібна функція під назвою “вхідні з вкладками” є в Gmail. Gmail сортує соціальні мережі, оновлення форумів та електронні листи з акціями на окремі вкладки. Важливі листи переходять на вкладку Основні. Focused Inbox in Mail повільно розгортається для користувачів Windows 10. Згодом він буде доступний для всіх на стабільному каналі Windows 10. Ось як увімкнути та вимкнути сфокусовані папки «Вхідні» в програмі «Пошта» в Windows 10.

Застереження

Focus Inbox не підтримує всі облікові записи електронної пошти. Функція з’явиться в програмі Mail незалежно від того, який обліковий запис електронної пошти ви додали. Це працює, лише якщо ви використовуєте обліковий запис електронної пошти Outlook або Office 365. Для всіх інших облікових записів електронної пошти, таких як Gmail, iCloud або Yahoo, ця функція не працюватиме.

  Як відкрити старі веб-сторінки в Internet Explorer у Windows 10

Увімкнути та вимкнути сфокусовані вхідні

Відкрийте програму Mail і натисніть значок гамбургера у верхньому лівому куті. Натисніть кнопку зубчастого колеса в нижній частині панелі, яка висувається. Це відкриє іншу панель праворуч. Натисніть «Читання» на цій панелі.

Прокрутіть униз і знайдіть опцію «Сфокусовані вхідні». Увімкніть перемикач. Ваші електронні листи будуть відсортовані на дві вкладки; Зосереджені та інші. Цей параметр буде ввімкнено для всіх облікових записів Outlook і Office 365.

Щоб вимкнути папку «Сфокусовані вхідні», поверніться до налаштувань панелі читання та вимкніть папку «Сфокусовані вхідні».

Ці налаштування не можна застосувати до жодної з помилок ваших облікових записів

На знімку екрана вище не показано перемикання на ввімкнену папку “Сфокусовані вхідні”. Натомість сказано, що цю функцію не можна ввімкнути для жодного з облікових записів, доданих до програми Mail. Раніше ми зазначали, що ця функція доступна лише для облікових записів Outlook або Office 365. Обліковий запис, доданий до програми Mail на знімку екрана вище, є обліковим записом Outlook. Незважаючи на це, функція все ще недоступна.

  Відкрийте оптичний дисковод за допомогою комбінації клавіш [Windows]

На це є дві причини; той, що Microsoft все ще впроваджує цю функцію. Ви можете побачити цю опцію в програмі Mail, але може знадобитися ще кілька оновлень, щоб вона почала працювати. Будьте впевнені, ця функція призначена для стабільного каналу Windows 10.

Друга причина – це просто помилка з боку Microsoft. Сьогодні Microsoft зазнала відключення служби, що вплинуло на більшість її служб, включаючи Outlook і Skype. Дайте кілька днів, і функція незабаром почне працювати у вас. Корпорація Майкрософт також додала зручну функцію позначення тегів у програмі Mail, яку варто перевірити.

  Чи оновиться Windows 10, якщо мій комп’ютер перебуває в сплячому режимі?